.

Christopher Pike - Zachovat si tvář

1. srpna 2010 v 10:24 | WithinBlog |  Stopy Strachu - Hororové duchařské povídky
Hlavní Postavy: Jana, Jill, Henry, Arleen


Obsah:

Jednoho dne Jana pozvala Jill na večeři. Ta proběhla normálně. Poté co jídlo snědli Jana, uvařila bylinkový čaj. Jakmile ho Jill vypila, sestra jí řekla, že ten čaj je uvařený s jedovatých lístků. Zanedlouho se Jill přitížilo a ztratila vědomí. Po nějaké době se Jill probrala a její sestra stálá nad ní s nožem. Jana jí začala odřezávat části obličeje a dávala je jejímu psovi, ale ona nic necítila. Jill zase omdlela.
Jill se zase probrala někde uprostřed bažin v Everglades u nějaké cikánky. Prohledla si obličej v zrcadle a rozbrečela se. Hned v té chvíli si uvědomila, že nemá jedno oko. Cikánka se jí představila jako Arleen. Díky mastem, které Arleen sama dělala se Jilliny rány hojily rychleji. Mezitím jak se Jill uzdravovala, vzala na sebe Jana její identitu a vydávala se za ní.
Po dlouhé době, jakmile se její rány z časti zahojily, šla do svého starého bytu, tam si vzala své náhradní kreditní karty, přečetla si e-maily a odešla. Den na to si převedla na nový účet 10 000$, aby si mohl pronajmout byt a auto. Byt si pronajala necelé 3 bloky od toho starého. Jakmile měla vše zařízené, začala přemýšlet, jak se pomstí své sestře. Tak jí začala pronásledovat, aby zjistila její rozvrh. Dozvěděla se, že dělá 2x více zakázek než ona a navíc jejich matka nepoznala, že se baví s Janou a ne s Jill. Při dalším ze sledování, zahlédla, jak se Jana baví s Arleen. Při tom rozhovoru se Jana zdála nesvá. Najednou se jí začaly vybavovat další otázky. Tak se rozhodla sledovat Arleen.
Vyzvedl jí Číňan a odjeli. Jill je začala pronásledovat a dostali se někdo do bohaté části v Hollywoodu. Napadlo
jí ,že s Janou v tom jede i Arleen.
Hned si jela koupit revolver a náboje.
Další noc vtrhla Jill do svého starého bytu a odvedla Janu do bažin v Everglades. Arleen seděla u své chatrč. Jak jí Jill přepadla, nebyla vůbec vystrašená, spíše na to byla připravena. Arleen měla u sebe bílého pudla. Jakmile začala Arleen vyprávět dostala se k tomu, že ten pudl se jmenuje Sira a je to její převtělená sestra. Poté co její sestra začala umírat se Arleen vydala na cestu, aby zjistila jestli se dá převtělit lidská duše do něčeho nebo někoho jiného, ale Jill pořád nechápala, jak do toho zapadá ona. Arleen chtěl její tělo pro svou sestru. Jill na začátku odporovala, ale potom Arleen navrhla, že může něco udělat i s Janou.
O několik dní později se Henry objevil v nemocnici. Jill dostala silnou dávku uspávacího léku, protože chtěla napsat na stěnu, že se jmenuje Jana a ne Jill. Jakmile se probrala, Henry zpozoroval, že nemá ani jedno oko a ani jazyk. Jakmile Henry přišel domů, u dveří našel bílého pudla. Hned si ho vzal. Jakmile se díval na TV, zpozoroval, že pudl sleduje úplně ty samé pořady jako jeho dívka Jill.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama