.

David Moody - Bábinka Kellyová

14. srpna 2010 v 17:15 | WithinBlog |  Stopy Strachu - Hororové duchařské povídky
Hlavní Postavy: Amy, Paní Kellyová, Sheila Hogarthová

Legenda o Anně Bartonové
Obsah:

Tato povídka začíná prohraným zápasem, za který mohla Amy, protože nechytla míč. Kvůli prohře se s ní nikdo, až na Carrie, nebavil. Od toho prohraného zápasu má pořád smůlu. Jednou, jak odcházela ze školy, jí ujel autobus. Proto musela jít pěšky ulicí, kterou nerada chodila. Najednou do ní vrazila starší paní a náhle zmizela. Za nedlouho se stalo úplně to samé, ale byla to nějaká babička. Amy zahledla otevřené dveře jednoho domu a chtěla jí tam dostat, aby nenachladla. Jakmile se do domu dostali, zjistila, že zde nikdo nebydlí.
Amy se vydala do kuchyně. Na kuchyňské lince ležela nějaká sklenice, ve které byla smradlavá tekutina. Tak jí vylila do dřezu. Hned se zase vrátila do haly, kde čekala, bez hnutí, ta stará paní. Na stolku byly dopisy, přečetla si je, aby zjistila, kdo tady bydlí. Jakmile řekla nahlas jméno Kellyová, ta starší paní začala vyvádět a chtěla Amy zabít. Amy jí zahnala do jednoho s pokojů a zavřela jí tam.
Paní Kellyová mohla mít asi 80 let, ale na to jak je stará byla docela rychle a dokonce hlavou rozbila výplň dveří a dostala se ven. Poté co se to Amy dozvěděla se, utíkala schovat do obývacího pokoje. Na okně byla přitisknutý obličej. Byla to ta paní, která jí srazila jako první. Amy jí pustila do vnitř představila se jí jako Sheila Hogarthová.

Amy se paní Hogarthová vyptávala, zda nemá tušení co se tady děje. Sheila jí pověděla, že ta žena, která je za dveřmi je její babička a chtěla jí vyvolat, protože jí nestačila vše povědět a asi se to nějak nepovedlo. Do babiččina těla se dostala jiná duše. Dále říkala, že do domu přišla, aby jí pomohla. Paní Hogarthová měla v termosce protijed, ale aby fungoval je zapotřebí kousek z těla babičky. Amy otevřela dveře a paní Kellyová spadla. Amy si na ní lehla a mezitím jí Sheila odstřihla pár nehtů. Pak je rychle přidala do termosky a zamíchala. Nalila jí to přímo do krku. Jakmile to spolkla, už se nehýbala. Amy po té celé události šla co nejrychleji domů.
Dalšího rána jí matka probudila s tím, že se stěhují. Amy nevěděla proč. Podívala se z okna a viděla všechny ty lidi, kteří se chovali stejně jako bábinka Kellyová včera večer. A v tom si uvědomila, že to všechno způsobila ona tím, že vylila obsah té sklenice, které ležela v kuchyni u babinky Kellyová. A rychle zavolala paní Hogarthové.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama