.

Říjen 2010

Assassins Creed 2 - BrotherHood

24. října 2010 v 15:06 | WithinBlog |  Ostatní info.

AC 2 BrotherHood

Britský magazín PSM3 přinesl první informace z hraní rozšíření hry Assassin´s Creed 2 s podtitulem BrotherHood. A vyjadřuje se značně pochvalně.
Značná část dojmů se zaměřuje na multiplayerovou složku hry, která se zde objeví poprvé v sérii. Mluví se zde o tom, že osm hráčů je hozeno do části některého z italských renesančních měst a jejich úkolem je se najít a vzájemně zlikvidovat. Vše se samozřejmě děje za přítomnosti vysokého počtu běžných obyvatel v ulicích a možností pro skrývání.
Co se týče singleplayerové části, tak ta se zaměřuje na příběh hlavního hrdiny Desmonda, jenž v kůži zabijáka Ezia Auditore půjde po krku synovi papeže, kterého odstranil v původní hře. Pohybovat se budeme v Římě, jímž jsme předtím jen proběhli. A samozřejmě, mimo jiné i římské ulice bude potřeba vyčistit od vlivu Templářů.

Tento díl by měl vyjít 19.11 2010, ale jenom na Xbox 360 a na PS3
Na PC by to mělo vyjít někdy na začátku ledna 2011.

AC 2 BrotherHood
AC 2 BrotherHood

Nightwish

23. října 2010 v 20:30 Nightwish
Logo
Anette and Tuomas
Finská metalová kapela byla založena roku 1996. Tuomas Holopainen, operní zpěvačka Tarja
Turunen a kyt
arista Emppu Vuorinen Vspolečně nahráli demo, které podle první písně pojmenovali "Nightwish". Poté se sestava ro
zšířila o bubeníka Juliuse "Jukku" Nevalainena a baskytaristu Samiho Vänsku. Samiho po pár letech nahradil
Marco Hietala . Namísto Tarji, která byla nakonec (r. 2005) z kapely vyhozena, byla v květnu 2007
oznámena nová zpěvačka, Švédka Anette Olzon.

Nightwish - Nightwish
Alba:

Angels Fall First

Oceanborn 

Wishmaster

Over The Hills And Far Away 

Century Child

Once

End Of An Era

Dark Passion Play

A v roce 2011 by měla vyjít nové CD (Název je zatím neznámý)

Pár úkázek:

Nightwish - Bye Bye Beautiful


Nightwish - Amaranth


Nightwish - Islander

Tarja Turunen - Until my Last Breath

12. října 2010 v 17:24 | WithinBlog |  Ostatní
Pokud jste si všimly Tarja má dva klipy k písničce Until my Last Breath. Jenom by mě zajímalo, který klip se vám líbí více.

Klip číslo 1

Líbí se vám tento klip, kde Tarja hraje roli sirény. Tento klip se natačel ve stejném prosředí jako klip k písničce I Feel Immortal a Tarja má na sobě svůj bílý a černá plášť.

a nebo


Klip číslo 2

Tento klip, kde Tarja na začátku hraje v hospodě, kde je jenom hrstka lidí a ukazuje, že její popularita klesá dolů. Poté co v televizy zveřejnily, že Traju našli mrtvou, její popularita rapydně vzrostla. Tento klip má ukázat, že smrt může být pro kariéru velmi přínosná. Tento klip měl být jakýsi odkaz na smrt Michaela Jacksona.

Tak co jáký se vám líbí víc???


Koncert v Ostravě

9. října 2010 v 20:27 | WithinBlog |  Recenze koncertů

Tarjin koncert v Ostravě


Čuste lidi dne 7.10 2010 proběhl v Sazka Aréně koncert metalové královy Tarji Turunen. Tén koncert byl prostě jedne z nějlepších. Atmosféra byla uplně super. Tarja sklidila asi asi 5 minutovej aplaus plný pištění, tleskání a skandování jejího jména. Předskokani byly Francouzká metalová skupina Markize. Jakmile vstoupily na podium ....... no řekněmě, že Alina (zpěvačka) vypadala jako E.T. volá domů. Na hlavě měla 5 antének (asi na to chytala MTV nebo HBO ). A kolem pasu měla velký mimozemský talíř 3 mašlěmi dole no prostě jako kdyby utekla s Jedličková ústavu.
Ale Tarja měl na sobě svůj černý a bílý plášť (s klipu I Feel Immortal a Until my Last Breath) a nějaké ...... no nwm jak to popsat jsme kluk tak nwm jak se tomu říká to se pobavte s holkama :D. Ale vypadala moc pěkně.
Prostě ten kdo tam byl a viděl vím o čem mluvím :D :D :D

Tarja !!!!FOREVER!!!!

Tady máte pár písniček s koncertu:


Falling Awake
Until my Last Breath
Die Alive
I Walk Alone
I Feel Immortal

World of Sanctuary

2. října 2010 v 16:40 | WithinBlog

World of Sanctuary

Svět, ve kterém se Diablo 3 odehrává, se nazývá World of Sanctuary, což je svět temné fantazie. Sanctuary byla před přibližně dvaceti lety zachráněna díky několika statečným hrdinům. Většina těchto hrdinů, kteří přímo čelili silám z Pekla a měli to štěstí, že přežili, se z těchto hrůzných zážitků duševně zbláznila. Hráč se v Diablu III opět vrací do Sanctuary, aby čelil zlu a jeho nejrůznějším formám.
Ve světě Diabla 3 je několik typů prostředí, které je logicky možné rozdělit do několika kategorií, jako například krajiny, města, jeskyně a podobně. Rozdělme si ale svět Diabla tak, aby byl přehledný, tedy na dvě části: prostředí a dungeony. Uveďme si také pro ilustraci jejich obecné příklady. Do prostředí bychom tedy mohli zařadit jakékoliv lokace či města na povrchu země. Mezi dungeony pak můžeme zařadit například jeskyně, kobky či žaláře.
Mapa světa World of Sanctuary

Základní Informace

2. října 2010 v 15:43 | WithinBlog |  Základní informaceLogo


Diablo 3 je akční RPG (Role-Playing Game) hra, která je v pořadí třetím dílem série Diablo, jejíž předchozí díly jsou: Diablo, Diablo II a datadisk Lord of Destruction. Třetí díl se odehrává v dobrodružném světě s vlastním příběhem a se spoustou nepřátel včetně bossů.
Hráč získává zkušenosti, rozvíjí dovednosti své herní postavy a sbírá předměty různého druhu a kvality. Diablo 3 navazuje na jeho předchozí díl Diablo 2 v jednoduchosti uživatelského rozhraní, ale také nabízí několik zcela nových možností, které posouvají Diablo III na další úroveň.


Oficiální datum vydání Diabla 3 zatím ještě nebylo oznámeno. Jediné, co zatím bylo potvrzeno, je, že Diablo III vyjde nejdříve v roce 2011.


Akty a Quets

Diablo III je rozděleno na čtyři části, které jsou, stejně jako tomu bylo u předešlých dílů série Diablo, označovány jako akty. Každý akt pak obsahuje několik hlavních questů, tedy úkolů také označovaných jako hlavní linie questů, které hráč musí splnit.
Hlavní linie questů je dále doprovázena několika vedlejšími questy, které již není nutné splnit a které se mohou lišit od té hlavní linie questů. Mohou se dokonce lišit v závislosti na herní postavě. Může se tedy stát, že Barbarian může narazit na jiné vedlejší questy, než například Wizard.
Zajímavou odlišností od předešlých dílů série Diablo je nový systém check-pointů. Když totiž herní postava kdekoli zemře, neobjeví se zpět ve městě, jako tomu bývalo například u Diabla 2, ale zobrazí se u posledního check-pointu.

Skills ( Dovednosti )

Skilly jsou nedílnou součástí každé herní postavy. Jsou to totiž právě dovednosti, které hráč během hry rozvíjí a které vylepšuje na pokud možno nejvyšší rank (viz níže). Ve hře jsou jednotlivé skilly rozděleny do několika skupin podle toho, kdy je hráč může rozvíjet. Ne všechny dovednosti lze totiž už od začátku hry využívat. Až s rostoucím levelem herní postavy lze investovat do těch lepších a kvalitnějších skillů.
Nyní pár slov k pojmům, konkrétně tedy k novému pojmu rank. Ten se například v Diablu II nevyskytoval. A jaký je jeho význam? Jde o pojem, který se používá pro označení úrovně skillu. Ve skutečnosti má ale asi jít jen o umělou náhradu slova "Level" (úroveň), které se používalo až příliš. A to například ve spojení s levelem postavy, levelem skillu a nebo levelem nějaké lokace (v Diablu 2 bývala spousta lokací s několika úrovněmi - např. Catacombs Level 1-4). Maximální hodnota ranku se u jednotlivých skillů liší.
Synergie, neboli přejímání určitých bonusů z jiných skillů, které se objevily v předchozím dílu série Diablo, ve hře nejsou. Naopak rozdělení skillů na aktivní a pasivní v Diablu III nechybí.
Skilly neovlivňují téměř žádným způsobem vzhled herní postavy. Až na pár výjimek, kdy hráče například obklopuje něco na způsob aury, žádná dovednost by neměla změnit to, jak postava vypadá.

Počasí

S prostředím souvisí i denní světlo a noc. Obojí sice v předchozím Diablu II bylo, ale v Diablu 3 střídání dne a noci není. Jakási obdoba cyklu den/noc tu však je. V některých exteriérech tedy svítí slunce, v některých je naopak šero.