.

Assassins Creed 2 Návod část 1.

1. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod
AC2

Sekvence 1


1. Chlapci zůstávají chlapci
Jste Ezio Auditor da Firenze, mladý renesanční šlechtic staré Itálie. Právě přicházíte se skupinou přátel proti jinému šlechtici. Víra Espero očerňuje vaši rodinu a nechcete to nechat jen tak. Teď si jen natrénujte válčení. Zaměření se na nepřítele (F) a bojujte. Při boji můžete přímo tlouci (levé tlačítko myši), nebo se krýt (pravé tlačítko myši). Když se kryjete a nepřítel zaútočí a vy během krytí stisknete útok (správně načasované, když se rozežene, ale spíše, než vás zasáhne), tak uděláte kombo, ve kterém ho složíte. Také můžete nepřítele chytit (shift) a pak ho mlátit (ruka, hlava, nohy).
Když nepřátele porazíte, přichází váš bratr Federico. Rozbili vám ústa, takže chce, abyste zašli za doktorem, ale ani jeden nemá peníze, takže máte získat 200 florin. Stačí vám prohlédnout těla zbitý mužů (Shift). Oberte jejich a když máte dost peněz, můžete vyrazit.

2. Měl bys vidět toho druhého
Když máte dost peněz, můžete jít za Federicem, nebo ještě obrat i ostatních. Případně se trochu poohlédnout po okolí a okrást (mezerník) i nějakých chodců. Pak oslovte Federica, který čeká na mostě, kde jste bojovali. Federico se rozběhne, tak ho následujte. Způsob, jak si natrénovat běh (pravým tlačítkem myši běžíte a sprintuje, pokud při tom držíte i mezerník). Doběhněte s ním k doktorovi, který vás vyléčí a vezme za to přesně 200 florin.

3. Sourozenecká rivalita
Když jste vyléčen, Federico navrhne závod, cílem je dostat se na střechu kostela. Používejte sprint (pravé tlačítko myši i při šplhání, abyste byli rychlejší) a vylezte nahoru. Můžete jet i po krabicích a přes sousední budovu, ale můžete vyrazit i přímo po stěně u dveří kostela, těsně napravo od dveří a vylézt rovnou nahoru a tam vběhnout do označeného bodu, který symbolizuje cíl.
Když vyhrajete, vylezte za bratrem až na střechu věže kostela. Když se porozhlédnete, Federico navrhne vrátit se domů, ale vy máte ještě jiné plány.
AC2


4. Noční čepička
Rozhodli jste se před návratem domů zaskočit navštívit Cristinu Vespucci. Když jste ještě na věži, můžete se poohlédnout orlím zrakem (E) pro odhalení kusu mapy z rozhledny. Pak skočte z trámu dolů do sena. Zajděte k cílovému domu, kde v scénce přivoláte Cristinu. Vylezte do okna, které vám otevřela. Ráno vás vyžene Christinin otec. Poštve na vás stráž, tak jejich buď zbitý, nebo jim utečte.

5. Poslíček
Zajděte k vašemu rodinnému domu, kde již na vás čeká otec. Pošle vás odnést dokumenty pro Lorenza medicejského. Dopis si můžete v menu přečíst. Vyražte k vašemu cíli, prostá doručovatelé úkol. V uličkách kolem vašeho cíle je pár skupin vašich nepřátel, tak se můžete probojovat přes ně, nebo jejich obejít po střechách. V cíli odevzdejte chlapovi dopis a vraťte se domů. Zaklopte na dveře a řeknete otci, že Lorenzo odešel z města. Otec vám řekne, že se po vás ptali zbylí členové rodiny a že máte chvíli volna, ale bude vás brzy opět potřebovat.
                                                                            
6. Petrucciovo tajemství
Váš nejmladší bratr, Petrucciho Auditor je nemocný a měl by ležet. Aby jste ho dostali zpět do domu, tak mu chcete splnit jeho přání, přeje si tři ptačí peříčka. Na sběr tří pírek máte dvě a půl minuty. Jsou na nedalekých střechách, takže není problém jejich sesbírat. Když získáte všechny tři, časový limit zmizí a klidně se můžete vrátit zpět do domu. Zabouchejte na dveře a odevzdejte peříčka Petrucciho.

7. Rodinný přítel
U domu je i vaše matka, Maria Auditori. Řekne vám, že potřebuje něco zařídit a chce, abyste ji doprovázeli. Je to naprosto jednoduchá mise, jejímž cílem je, aby vás matka seznámila s Leonardem Da Vincim. Jen ji následujte do Leonardova domu klidnou chůzí. Cestou si promluvíte o soudu Francesca Pazziho, na kterém má svědčit i váš otec. Když dorazíte k cíli, pozdravíte se s Leonardem, který pro ni připravil pár obrazů. Jsou v krabici, tak ji vezměte (Shift) a vydejte se zpět domů. Sem jste sledovali matku, teď vedete vy. Cestou si promluvíte s Leonardem. Doma složte krabici před dveřmi, rozloučíte se a úkol je splněn.
Claudia

8. Zbitý podvodníka
Poslední na vás čeká vaše sestra, Claudia Auditori. Je smutná, protože ji její milý Duccio podvádí. Chce, aby za to pykal, takže si to berete na starost. Zajděte na místo, kde je Duccio a uvidíte, jak se očividně dvoří jiné ženě. Po scénce vás čeká boj, ale je to spíše symbolické, neboť je Duccio slabý. Zbitý ho, dokud se nedá na útěk a úloha je splněna.

9. Speciální donáška
Vraťte se domů za otcem. Giovanni již má pro vás další úkol. Máte doručit dva balíčky pro jeho společníky a přinést mu zprávu z holubníku. Prostě zajděte na tři označená místa. Na dvou odevzdáte dopisy podivným individuem a na třetím je na střeše holubníku, z něhož zvolte zprávu. Tím je prostě úkol splněn.

10. Kriminálník
Vraťte se domů a překvapí vás tam vaše služka Annette, která vám řekne, že vašeho otce a bratry zatkli a odvedli do žaláře. Matka se sestrou se naštěstí ukryli. Jste rozhodnut dostat se k otci a zjistit, co se stalo. Jděte k vězení. Je to červená, tedy nepřístupná oblast a tak tam na vás budou stráže hned reagovat nepřátelsky. Vylezte jednoduše ze strany s lešením vzhůru. Na plošině a nahoře na terase je po jednom strážci. Můžete se jich zbavit, zabít jejich v boji, nebo shodit dolů. Když jste na terase, vylezte na vězeňskou věž k cílovému oknu, kde je cela vašeho otce. Nemáte prý čas na vysvětlování, posílá vás zpět domů, abyste našli tajné dveře v jeho pracovně a vzali si všechno z truhly, kterou za nimi najdete. Má tam být i dopis, který máte odnést Umberto, kterého jste dnes setkali v otcově pracovně. Po rozhovoru seskočte do sena pod vámi.

11. Rodinné dědictví
Vraťte se domů a vejděte do budovy. Použijte v pracovně svůj Orlí zrak (E) a uvidíte zářící stěnu. Aktivujte ji a odhalí se tajná místnost. V ní otevřete truhlu, ze které si vyberete meč, dopis, stránku kodexu a nový oblek vraha. Vyjděte ven a napadnou vás dva strážci s meči, takže si hned můžete přezkoušet vaše bojové schopnosti s vaším mečem. Bojujete v podstatě podobně jako pěstmi. Útočíte, nebo se kryjete a využíváte kombo protiútok. Pak jen zajděte k domu pana Umberta a odevzdejte mu dopis od otce. Řekne vám, že by měl obsahovat důkazy o spiknutí proti městu i vaší rodině a že tyto důkazy zítra předloží, aby byli osvobozeni.


12. Poslední přeživší
Zajděte na označené místo, kde se má konat soud. Zřejmě ne jste překvapen, když zjistíte, že vás Umberto Alberti zradil. Váš otec a bratři, Giovanni, Federico a Petrucciho jsou obviněni ze zrady, odsouzeni na smrt a popraveni. Nepodaří se vám jejich zachránit a jen na sebe upoutáte pozornost a Umberto na vás pošle stráž. Je jejich hodně a vy sám, takže se zbytečně nepokoušejte bojovat a dejte se raději na útěk. Utíkejte pryč a buď se někde ukryjte, nebo jen utečte z dosahu stráží. Když budete mimo jejich dosah, tak je úkol skončena. Tím je ukončena i první sekvence.


Vedlejší úkoly

Závody

Florentský Sprint
Zpřístupní se vám po úkolu "Noční čepička". Je to prosté, najděte místního rychlého zloděje a musíte překonat jeho rychlostní rekord. Čeká vás běh přes označená místa, kterých je celkem 14 a máte na jejich zdolání minutu třicet vteřin. Pokud to nezvládnete, nic se neděje, alespoň jste si prohlédli, kudy vede trasa a můžete si závod zopakovat.

Kurýr

Donchuan
Máte 4 minuty na doručení dvou listů (které si můžete přečíst v menu), obě píše Raphael svým milenkám. Obě ženy jsou hlídané, tak se snažte vyhnout boji, abyste se nezdržovali. Jedna je na balkoně, tak vylezte k ní a vyhněte se bočním terasám se strážemi. Druhá je na dvoře a stráže jsou u brány, takže stačí přelézt po střechách.

Rváč

Zhrozená žena
Najděte označenou ženu, která vám řekne, že ji její manžel podvádí a chce, abyste mu dali vyučenou. Zajděte za mužem, který je s jinou a prostě ho zbit pěstmi, nezabíjejte ho.Sekvence 2

AC 2 Paola a prostitutky

Umberto na vás poštval stráže, takže od začátku této sekvence máte plnou hledanost a tak se musíte strážím vyhýbat. Na ulici vás našla vaše služka Annette. Řekne vám, že matka a sestra jsou v pořádku v domě její sestry. Označí vám kde je a vydáte se tam sám, abyste ji neohrozili. Zajděte tedy k označenému domu a vejděte. Zjistíte, že je to místní bordel a Annettina sestra Paola jej vede. Řeknete jí, že chcete zabít Umberta Albertiho, ale ona vás přesvědčí, že vás může naučit pár triků, které vám pomohou, pokud chcete opravdu zabíjet.

1. Přizpůsobivost
Nejprve vás naučí jak splývat s davem. Na dvoře, kde jste, je skupina prostitutek. Vstupte mezi ně a uvidíte grafické znázornění toho, že jste v davu. Paola se vydá na procházku, tak ji sledujte a buďte nenápadný. Splývajte s davem, nebo si sadajte na lavičky. Takto obejde ulicemi dům a vrátí se zpět do zahrady při bordelu.
Když se vrátíte, tak vás pochválí a ještě vás naučí krást. Je to prosté, prostě jděte kolem člověka, vrazte do něj a držte při tom mezerník kráčíte rychleji a zároveň člověka při vrážení do něj i okradete. Po krádeži se vzdalte, protože okraden po chvilce zjistí, že je okraden, začne se poohlížet a jistě si vzpomene na člověka, který do něj vrazil. Nemusíte utíkat nijak daleko, prostě jen odejít z dohledu. Pro splnění úkolu takto okradnite pět lidí.


2. Eso v rukávu
Vraťte se za Paolo. Ta vám získala čepel vašeho otce, ale ta je poškozená. Doporučí vám najít Leonarada Da Vinciho navzdory vašim pochybnostem, že je to jen malíř. Zajděte za ním. V scénce mu odevzdáte čepel, při které je i jedna stránka kodexu. Leo ji rozšifruje a podle ní čepel opraví. Na závěr vašeho rozhovoru se objeví strážce a odvede Leonarada k výslechu ohledně spojení s vaší rodinou. Odvede ho jen na dvůr za domem a začne ho tam mlátit. Naučte se ovládat svou čepel. Zajděte tam a dokud je k vám zády, tak ho zabijte skrytou čepelí.
Když ho zabijete, chyťte tělo (shift) a odneste ho na Leonardův pokyn do domu. Tam ho složte na označené místo k ostatním, které dostává od města na výzkum. Tím je o důkazní tělo postaráno. Před odjezdem vám ještě Leonardo řekne, že pokud naleznete další stránky kodexu, tak mu je máte donést a on vám jejich rozluští.

Umberto Albertiny

3. Soudce, porotce a kat
Vraťte se za Paolo. Zjistila, kde bude Umberto. Má se zúčastnit v klášteře Svatého Kříže na Verrocchiovej výstavě. Vydejte se na lov. Nejprve jděte na označenou pozici na jedné střeše před bazilikou. Uvidíte dole Umberta s Lorenzem Medicejský. Po scénce sledujte Umberta,ale nepřibližujte se velmi, dokud nevejde na výstavu. Teď se tam dostaňte i vy. Můžete si najmout kurtizány as nimi se proplížit přes vchod, nebo můžete prostě vylézt po boku na střechu a zase slézt na dvůr.
Tam najdete Umberta Albertiho bez stráží. Zabijte ho za zradu vaší rodiny. Před smrtí to jen omlouvá tím, že to dělal, aby zachránil ty, které miluje. Získali jste od něj i jeho dopis, který si můžete v menu přečíst. Po jeho porážce jen utečte z dohledu stráží a mise je splněna.

4. Nenápadnost
Vraťte se za Paolo. Poděkujte jí a řeknete, že chcete opustit Florencii a jít ke strýci Mariovi do Monteriggioni. Paola vám ještě poradí, že před útěkem s matkou a sestrou byste měli zmenšit míru hledanosti po vaší osobě. Nejlepší je na to strhávat plakáty s vaší podobiznou, zabíjet zkorumpovaných svědků, zda uplácet Herold, aby hovořili o jiných věcech než o vašich vraždách a odvrátili tak od nich pozornost. Využijte, co chcete z těchto možností, abyste se s nimi seznámili. Jakmile snížíte vaši hledanost na nulu, je tento úkol splněn.

5. Arrivederci
Vraťte se naposledy za Paolo. Matka a sestra jsou již připraveny na odchod, tak se rozlučte s Paolo a vyražte. Přejděte městem přes kontrolní body. Matka se sestrou jdou s vámi, tak nebuďte příliš rychlý, aby se vám neztratili. Zároveň si však dávejte pozor na stráže. Můžete se skrývat v davu, házet peníze pro přilákání davu, nebo si sem-tam vyskočit na střechu. Když dorazíte k hlavní bráně, tak je před ní skupina stráží. Najměte si skupinu kurtizán. Pár jejich pošlete rozptýlit stráže (zaměřte jejich / F / a pošlete / E /) as ostatními přejděte přes bránu.
Venku už jen pokračujte po cestě pryč a dokončíte druhou sekvenci.Sekvence 3AC 2 Strýček Mario

1. Pomoc na cestě
Pokračujete tam, kde jste skončili předcházející sekvenci, na cestě do Monte
riggioni. Cestou vás přepadne Viera Espero. Pár jeho mužů napadne vás i vaši rodinu. Ochraňte matku a sestru a pobijte nepřátele. Když se na vás vrhne i zbytek nepřátel, zachrání vás strýc Mario a jeho muži. Doslechl se, co se stalo a šel vám na pomoc.


2. Domů, sladký domov 
Přesouváte se do sídla strýce Maria. Oslovte ho v bráně a doprovoďte ho i se sestrou a matkou do sídla. Cestou si promluvíte a nakonec vám řekne, že vás chce vycvičit a říci vám něco o vašem otci, ale než si to promyslí, máte skočit na trh. Dá vám 2000 Florinu, abyste měli na útratu a také vám řekne, že máte v podkroví sídla přichystanou vlastní pokoj. V pokoji jsou dvě truhly, ze kterých si můžete vybrat pár stovek dalších florinů.
Jděte dolů ke kováři a kupte si kožené stehení brnění a dýku. Pak skočte za doktorem a kupte si nějaké léky.

3. Výcvik dělá mistra
Vraťte se do vily. Promluvte si s rodinou a pak s Mariem, který vás přesvědčí, že potřebujete zlepšit svůj výcvik. Přesuňte se do arény před sídlem, kde si natrénujte bojové postupy. Mnohé z nich jste již mohli uskutečňovat, tedy umíte je, ale tady si je ještě jednou projdete, abyste v tom měli zcela jasno.
Jak první se naučte úskoky. Když jste zaměřený na nepřítele (F), tak můžete uskočit vzad nebo do boku. Třikrát správně uskočte.
Pak vás čeká nácvik výpadů. Klasika, kterou jste již mohli využívat. Blokujte se (pravé tlačítko myši) a když nepřítel zaútočí a spíše než vás zasáhne stiskněte útok (levé tlačítko myši) a vy vykryjete jeho úder a zároveň ho zasáhnete. Proveďte úspěšně třikrát.
Ještě se naučte provokovat. Když jste trochu z dosahu nepřítele a jste na něj zaměřený (F), tak jej provokujte k akci (E). Proveďte třikrát.
Nakonec proveďte ještě tři úniky. Prostě, když jste zaměřený na nepřítele (F), tak se dejte na útěk (pravé tlačítko myši a mezerník) a vymanit se tak ze zaměření a rovnou se dáte na ústup.
Na úplný závěr dokažte, co jste se naučili a poražte v boji strýce Maria.

Během výcviku vám vysvětlí, že váš otec byl vrah a seznam, který jste od něj získali, je seznam jmen Spiklenci templářů. Také řekne, že stránka, kterou jste našli, patří do Kodexu, starého popisu uspořádání Řádu vrahů a podle vašeho otce obsahovaly ty stránky nějaké velké tajemství. Vrazi bojují proti templářům, kteří, ač byli oficiálně zrušení, stále pracují v tajnosti a chtějí ovládnout svět. Navzdory všemu, co jste se dozvěděli, jste stále rozhodnutý odejít do Španělska.

Vaše rozhodnutí odejít Maria naštvalo a od jeho služebníka jste zjistili, že po něm Vieriho muži jdou, odkdy jste dorazili. Běžte do sídla za strýcem a tam najdete jen dalšího služebníka, který vám řekne, že strýc se svými muži vyrazil do San Gimignano, aby zabili Vieriho Pazziho.

Před odjezdem skočte ještě za matkou. Stále je zhroucená z toho, co se stalo a nemluví. Sleduje jen pírka, které předtím sbíral váš mladší bratr Petrucciho. Nyní můžete pírka, které nasbíráte, ukládat do truhly v jejím pokoji.


4. Co se povídá
Viery De Pazzi
Před městem nasedněte na koně a vydejte se do Toskánska do San Gimignano. Tam doběhnete k domu pod hradbami a oslovte Maria. Přesuňte se k hradbám. Mario a jeho lidé zaujmou stráže a vy máte otevřít bránu. Vylezte na sudy při hradbě a vylezte nahoru na hradbu. Od Maria jste dostali vrhací nože, aby vám pomohli. Na bráně a nedaleké střeše jsou tři Lučištníci. Navolte si vrhací nože a jimi jejich nenápadně a potichu zabijte. Pak slezte dolů k bráně a aktivujte její ovládání, čímž ji otevřete. Pomozte vašim zabít zbytek stráží, s nimiž bojují. Nezapomínejte, že když nepřítel bojuje s vaším spojencem a je k vám zády, můžete ho zabít jednou ranou.
Když padnou, tak se s Mariem a jeho muži přesuňte do města. Tam se rozdělíte. Nechá vám na povel pár chlapů a máte se postarat o stráže na ulici. Tak jako jste posílali prostitutky zaujmout stráže, můžete i bojovníků poslat do útoku. Prostě vyběhněte k par strážcem nad schody a zabijte jejich. Po boji pokračujte k fontáně, kde si promluvte s raněným mužem, který vám řekne, že strýc potřebuje pomoc.
Vyběhněte na náměstí a pomůžete strýci porvat nepřátel. On tam zůstane bránit pozici a vás pošle na Vieriho. Běžte na označené místo na střeše a uvidíte, jak starý templáři rozděluje úkoly. Vieriho nechá tady ve městě dozrát na žoldáků, Francesco má dát dohromady vojsko a Jacopo se má postarat o lid. Odejdou a Viera zůstane. Napadnou ho Mario a jeho muži. Dole se strhne bitva. Můžete zasáhnout, ale nepřátelé se budou stále objevovat. Vyběhněte po schodech na hradby. Tam na hradbě u brány zabijte tří nepřátel, vlezte na bránu a tam už jen dostaňte dvou vojáků a také samotného Vieriho.5. Změna plánu
Po návratu do vily je oslava, ale vás čeká práce. Jděte s Mariem do vily. Cestou vám řekne, že Pazziovci pracují pro Rodriga Borgia ze Španělska, čili je odpovědný za smrt vaší rodiny. Odteď jste již rozhodnuti jít proti templářům, kteří vás o rodinu připravili. Po rozhovoru si přečtěte dopis od strýce. Jděte znovu za ním a ukáže vám stěnu se stránkami kodexu, které našel a přeložil váš otec. Přidáte tu, co pro vás přeložil Leonardo. Mario a váš otec rozluštili část z proroctví kodexu a to to, že váš předek Altair vlastnil artefakt zvaný Kousek ráje, ale více nezjistili. Tím pádem se rozhodnete převzít celou otcovu práci a dát dohromady i kodex a proroctví.
Pro pokračování úlohy vylezte na střechu vily na rozhlednu a aktivujte ji. Pokud jste ji již použili dříve, tak to jen pro úkol zopakujte.
Pak máte shromáždit čtyři stránky kodexu rozmístěné v oblasti Monteriggioni. Všechny máte zobrazeny na mapě, tři jsou ve městě a jedna u domu za městem. Jejich získáním je tato úloha splněna.

Animus 2.0
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 ku ku | 30. prosince 2010 v 13:35 | Reagovat

kde je ta leonardova dílna?

2 withinblog withinblog | 30. prosince 2010 v 13:48 | Reagovat

[1]:  Tak podle toho ve kterém si městě???

3 jerka jerka | E-mail | 18. ledna 2011 v 21:49 | Reagovat

hledam nekoho kdo mi pomuze s instalaci hry assassians creed 2

4 to je jedno pomoc to je jedno pomoc | 16. února 2011 v 20:01 | Reagovat

lidi když jdu s tou matkou k tomu domu tak my nejde vzít ta bedna jak přesně se bere skoušel jsem shift i prave tlačítko miši shift a pořad nic

5 withinblog withinblog | 16. února 2011 v 20:19 | Reagovat

[4]: JJ to jsem dělat taky asi půl hodiny musíš se k tomu správně postavil, abys to mohl vzít .... takže ti přeji hodně štěstí a pevné nervy :-D  :-D

6 CHzB CHzB | E-mail | 7. března 2011 v 11:55 | Reagovat

Zdravím mám problém s lezením po stěně a skokem je to v části hry kdy mám získat poslední pečeť v hrobce hašašína.prosím o pomoc píše to tam že mám držet směr skoku a zmáčknout space..vůbec neví jak díky za odpověď

7 Petra Petra | 15. října 2011 v 17:38 | Reagovat

Ahoj,mám dotaz..nejde mi udělat ta sourozenecká rivalita,nemáte nějaký typ?

8 Hanys Hanys | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 6:28 | Reagovat

Info jsem vstřebal - Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci:-))

9 WHITNEY27Young WHITNEY27Young | E-mail | Web | 22. února 2012 v 5:24 | Reagovat

According to my investigation, billions of people in the world receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> at good creditors. Hence, there's a good possibility to find a secured loan in every country.

10 Jazestax Jazestax | E-mail | 26. května 2017 v 2:46 | Reagovat

when to take cialis
http://viagra-withoutadoctors.com - viagra without a doctor prescription
  cialis and alcohol username
<a href="http://viagra-withoutadoctors.com">viagra without a doctor prescription usa
</a> - cialis 5mg
cialis us pharmacy

11 kamagra kamagra | E-mail | Web | 6. října 2017 v 11:25 | Reagovat

symptoms of any stds first aid heat stroke
kamagra std signs in females
<a href="http://kamagraoraljelly.us.org/ ">kamagra</a>
symptoms of std and sti
http://kamagraoraljelly.us.org/ kamagra uk
cpr and first aid training

12 viagra kaufen viagra kaufen | E-mail | Web | 9. října 2017 v 15:25 | Reagovat

aca in healthcare list of stds
viagra kaufen medical education resources
<a href="http://ohnerezeptdeutschland.com/ ">viagra</a>
cpr
http://ohnerezeptdeutschland.com/ viagra kaufen
u of i medical school

13 ursyup ursyup | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 10:22 | Reagovat

Assassins Creed 2 Navod cast 1. | WithinBlog canadian pharmacy

<a href="http://on-linecanadianpharmacy.com/">canadian pharmacy</a>

http://on-linecanadianpharmacy.com/ canadian online pharmacy

healthcare united

14 shivxz shivxz | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 12:21 | Reagovat
15 tchdgn tchdgn | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 1:46 | Reagovat

See you tonight. http://canadianpharmacanada.com/ what to do if someone has a stroke
discount drugstore online
<a href="http://www.canadianpharmacanada.com/# ">online pharmacy</a>
health drugstore

16 dwzszu dwzszu | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 0:28 | Reagovat

http://vigrawithoutdoctorsprescription.com/ viagra without a doctor prescription was created in 1989 through British scientists Albert Wood and Peter Dunn as a practical treatment to go to hypertension and angina; conditions associated with coronary heart disease. In 1991 Dr. Nicholas Terrett, right now often referred to as the governor of <a href=http://vigrawithoutdoctorsprescription.com/>viagra without a doctor prescription</a>, was named in the British manifest for the drug as a heart medication

17 lpocka lpocka | E-mail | Web | 6. března 2018 v 3:26 | Reagovat

By way of the power of drug discount programs, we can offer you significant discounts out of representative superior http://viagraprecioes.com/ viagra generico  prices. Our purchase pass network providers are dedicated to increasing access to affordable medication <a href=http://viagraprecioes.com/ >sildenafilo</a> and medication. Wholly their negotiation efforts with eminently pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an average of practically 50% nutty to you in requital for free.

18 fcosmm fcosmm | E-mail | Web | 16. března 2018 v 16:52 | Reagovat

Middle of the power of instruction lessen programs, we can offer you suggestive discounts out of conventional important http://genericvigra.org/ viagra generic  prices. Our shop disregard network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://genericvigra.org/ >viagra online</a> and medication. Middle of their parley efforts with fat pharmaceutical companies our providers accept brought discounts of an unexceptional of nearly 50% wrong to you in requital for free.

19 iejeff iejeff | E-mail | Web | 19. března 2018 v 15:29 | Reagovat

Middle of the power of medication mark-down programs, we can come forward you relevant discounts away of customary strong http://canadianonlinepharmacy.us.com/ canadian pharmacy online  prices. Our betray pass network providers are dedicated to increasing access to affordable prescription <a href=http://canadianonlinepharmacy.us.com/ >canadian pharmacy</a> and medication. Throughout their parley efforts with muscular pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an for the most part of practically 50% misled to you in behalf of free.

20 ihlj62 ihlj62 | E-mail | Web | 20. března 2018 v 17:56 | Reagovat

Through the power of instruction mark-down programs, we can offer you outstanding discounts out of typical superior http://canadianonlinepharmacy.us.com/ walmart pharmacy price check  prices. Our purchase detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://canadianonlinepharmacy.us.com/ >canadian pharmacy</a> and medication. Middle of their parleying efforts with eminently pharmaceutical companies our providers take brought discounts of an normally of barely 50% misled to you in behalf of free.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama