.

Assassins Creed 2 Návod část 3.

1. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod

Sekvence 5

1. Na čtvrtou
AC2
Pátou sekvenci začínáte na mostě, kde jste začínali i první, ale místo vašeho bratra tady teď stojí Lorenzo Medicejský. Oslovte ho a promluvte si o spojenectví vašich rodin a také o zrádcích a templářských spiklenci. Lorenzo vám dá jména, takže máte další cíle jasné. Dostanete od něj darem i jednu stránku Kodexu.

2. Skrytá čepel s jedem
Zajděte za Leonardem a dejte mu na dešifrování další stránku kodexu. Odhalí z ní další zbraň, otrávené čepel. Máte k dispozici určité množství jedu, a když vám dojde, můžete si jej dokoupit u lékařů.

3. Úhybné manévry
Vraťte se do vašeho sídla a oslovte strýce Maria. Promluvíte si o nových stránkách Kodexu a o vašem odhalení dalších spiklenců. Než půjdete dál, chce vás Mario naučit pár nových triků. Přesouváte se do cvičné arény.
Nejprve se musíte naučit úhyb. Není to úskok, který vás učil předtím, ale vyhnutí se zbrani. Držte pravé tlačítko myši, a když se zažene na vás zbraní, stiskněte mezerník a uhněteme se. Zopakujte to třikrát.
Pak se naučíte, jak odzbrojit nepřítele. Když jste bez zbraně, tak čekejte na útok nepřítele. Držte stisknuté pravé tlačítko myši a v momentě útoku stiskněte levé tlačítko myši. Tím vytrhnete nepříteli zbraň z ruky. Proveďte třikrát.
Když docvičit, doběhnou Mariovi muži, že našli Jacopových lidí. Mario jim dá rozkaz, aby nic nepodnikali, dokud to neprověříte sám.

4. Kutna nedělá mnicha
Zajeďte do San Gimignano. Tam máte několik cílů. Můžete začít tím lehčím. Vydejte se na východ, mimo města. Dorazíte ke klášteru Monte Oliveto Maggiore. Pod schody oslovte Mariova člověka. Řekne vám, že v klášteře se ukrývá Stefan da Bagnone. Dostanete od něj kouřové bomby pro usnadnění postupu.
Vejděte do kláštera. Nechoďte hned přímo. Napravo od schodů vylezte vedle bráně na střechu. Klášter je totiž zakázaná oblast. Ze střechy se rozhlédněte po nádvoří. Všichni jsou tu v kutně, tak použijte Orlí pohled. Odhalí vám mezi mnichy i ozbrojené stráže převlečené za mnichů a i váš cíl, Stefana, který je v orlím pohledu zobrazen jako bílá postava. Pohybuje se po nádvoří. Seskočte ze střechy do sena, vyskočte s něj a zabijte ho. Pak můžete poprat ozbrojených mnichů, nebo utéct. Až když se dostanete ven, tak je úkol splněn.

5. Za zavřeným dveřmi
Zajděte do severovýchodní oblasti Toskánska a tam na dvoře je Mariův člověka. Řekne vám, kde se ukrývá arcibiskup Francesco Salviati. Dostanete na povel skupinu žoldáků, tak se s nimi přesuňte k jeho vile. Pobijte stráže kolem a před branou. Přelezte bránu a otevřete ji. Když se strhne boj, tak zabijte Francesca Salviatiho a mise je splněna.

6. Ukaž se a hraj
Zajděte do města San Gimignano a vyhledejte Mariova špeha. Řekne vám, že ve městě je Bernardo Baroncelli, utekl sem poté, co jej nechal Lorenzo uvěznit. Neví, kde přesně ve městě se nachází. Zajděte k cílovému místu a ohlédnete se ze střechy pomocí orlího pohledu, abyste lokalizovali svůj "bílý" cíl. Pokud vás spatří, dá se na útěk a musíte jej pronásledovat a zabít a nesmíte se zdržovat strážemi a překážkami, aby vám neutekl. Chcete jej zabít nenápadněji, tak když se vzdálí od studny, skočte do ní a držte se zevnitř okraje. Počkejte si, dokud nepřijde zpět ke studni a tam ho zabít podobně, jako když zabíjíte z okraje střechy. Utečte pak strážím a úkol je splněn.

7. Městský Vyvolávač
Zajděte za posledním Mariový špionem. Váš cíl Antonio Maffei se usídlil ve věži, ze které káže lidu a obklopil lučištníky. Teď je to na vás. Jděte k cílové věži. Přímo se na ni nedostanete. Dávejte si pozor na lučištníky. Zabijte jednoho, což je na střechách pod věžemi. Vylezte pak na sousední věž, z níž se táhne lano k té, na níž je Maffei. Na této věži jsou dva Lučištníci, tak jejich zabijte. Skočte z vrcholu věže na lano a přelezte k věži s Maffeiom. Vylezte z lana na věž a přelezte po ní dokola po úchytech až nahoru. Nahoře je plošina s třemi dalšími lučištníky. Z plošiny je můžete poshazovat, nebo prostě vylezte nahoru a zabijte je. Pak už jen po žebříku vylezte nahoru na věž a zabijte samotného Antonia Maffei. Je tam úplně sám, takže to už nebude žádný problém.
Rodrigo Borgia

8. S takovými přáteli
Zajděte na střechu budovy před kostelem a spusťte misi. Zapněte orlí pohled a nalezněte Jacopo. Je tam, Jacopo Espero, váš poslední cíl z Florentského setkání. Sledujte ho. Je to podobné, jako sledovačka, kterou jste si mohli vyzkoušet ve vedlejších rolích. Na rozdíl od Florencie, zde se raději držte na ulicích, aby vám nenadělali stráže na střechách problémy. Nesmíte se velmi přiblížit, ani vyvolat nějaký rozruch v Jacopovej blízkosti, jinak vás spatří a končíte. Prostě pomalu kráčejte, do nikoho nevrážejte v běhu, nekraďte, nevyvolávejte rozruch. Pokud se vám náhodou ztratí z dohledu, máte 25 sekund na to, abyste ho opět dohnali. Stráže u brány můžete nejsnáze odehnat hozením mincí, pokud jste si nenajali prostitutky.
Za hradbami města ho sledujte až na místo setkání v divadle. Když se setká se svými přáteli, máte si vyslechnout jejich rozhovor. Skočte do obvodové chodby a přejděte bočním východem blíže skupině. V scénce uvidíte, jak se Jacopo Espero setká s ostatními spiklenci, kteří ho však zabijí za to, že se o vás nedokázal postarat, přišel o spojence a ztratil Florencii ve prospěch Medicejských. Vás chytí jejich stráže a Rodrigo Borgia řekne, že očekával, že budete Jacopo sledovat. Když budete se strážemi mluvit, aktivujte zbraň (pravé tlačítko myši) a zabijete jejich. Tím scénka končí a vy se musíte vypořádat se skupinou nepřátelských bojovníků.
Pobijte nepřátele a jděte k Jacopo. Navzdory dvěma ranám do hrudi a jedné do krku stále žije. Ačkoliv je to překvapivé, můžete alespoň vykonat svou pomstu. Doražte ho. Úkol splněn.
Splněním úkolu je zároveň dokončena i pátá sekvence.Vedlejší úkoly

Závody v Toskánsku

San Gimiganský Sprint
Najděte místního rychlého zloděje a musíte překonat jeho rychlostní rekord. To, co jste již zažili ve Florenci, žádné změny. Máte dvě minuty na zdolání osmnácti kontrolních bodů.

Rváč v Toskánsku

Kopí nevěry
Najděte označenou ženu, která vám řekne, že ji její manžel podvádí a chce, abyste mu dali vyučenou. Zajděte za mužem, který je s jinou a napadněte jej. Nemějte zbraň, abyste ho nezabili. Její manžel je voják, takže má brnění a je i ozbrojený. Odzbrojte ho, jak vás to učil Mario, zbraň pak vyhoďte a už ho jen prostě zbitý pěstmi.

Kurýr v Toskánsku

Bijí svatební zvony
Máte za dvě minuty doručit dopis ke kostelu, abyste překazili svatbu, protože ženich je podvodník, jak si můžete přečíst v dopise od Ramonda, který jste obdrželi. Není to daleko, takže tam klidně můžete běžet po ulicích a nemusíte se bavit se skákáním po střechách, času je dost.

Rychlé doručení
Tuto úlohu vám zadá stejná osoba jako předešlou. Dostanete tři dopisy, od Diany, Michaleangela a Rigarda. Máte dvě minuty a třicet vteřin na to, abyste doručili všechny tři dopisy. Příjemci jsou v okolí města, takže hned utíkejte k jižní bráně (je to přímá cesta ulicí od zadavatele úkolu), naskočte na koně a vyrazte. Všechny cíle jsou venku, postávají u domů, takže když jste již na koni, není problém jejich najít a předat jim dopisy v časovém limitu.

Nájemné vraždy ve Florencii

1. Den na trhu
Vaším prvním cílem je obchodník, který narušuje zásobování Florencie. Je to první úkol, takže je snadná. Jen najděte v davu váš cíl, můžete si pomoci orlím zrakem, bílá postava. Nejsou zde téměř žádné stráže kolem, on nemá osobní stráž, takže se jen přikradete a zabijte ho. Otrávená čepel se hodí, pokud nechcete vyvolat rozruch.

2. Padlí Lučištníci
Tři Lučištníci pracující pro Pazziov dělali neplechu a třeba se o ně postarat. Máte tři cíle. Jeden lučištníky je na břehu u řeky. Není nikdo okolo, tak jej můžete zabít skokem ze schodů, tedy přibližně se k němu, nebo jej shodit do vody. Druhý je nedaleko něj na střeše. Nejsnáze je shodit ho dolů, ať už zavěšený z okraje, nebo při šarvátce. Třetí je také nedaleko, postává na ulici. Je při něm vůz se senem, tak ho můžete nalákat k senu a tam ho zabít a zároveň se i zbavit těla.

3. Politická Sebevražda
Politik spolupracoval s Pazziovciami, tak ho třeba odstranit, ale diskrétně. Najděte ho a zjistíte, že stojí pod branou a obě strany hlídají jeho muži. Nemůžete se k němu dostat přímo ani ze střechy. No naštěstí jsou na sousedních střechách brány zloději, tak si je najměte za 100 florin a pošlete je na stráže. Ti stráže odlákat a vy můžete vběhnout dovnitř a zabít ho.

4. Bez záruky
Člen rodu Salvucci, který pašoval do Florencie nepřátelé. Zajděte na trh a najdete ho tam. Má s sebou osobního strážce a vy jej máte zabít nepozorovaně. Nejjednodušší je použít na obou otrávené čepel a nikdo si nic nevšimne. Případně můžete najmout zase zlodějů, ať odlákat stráž a cíl už zvládnete i sami.

5. Odročena schůzka
Skupina Spiklenci se snaží přeskupit. Máte jejich vypátrat a zabít. Nejdřív musíte najít jejich vůdce. Zajděte do vyznačené oblasti, nejlépe je začít hned na střeše. Tam se poohlédněte po vašem cíli, pokud ho nevíte hned najít, použijte orlí pohled. Když ho lokalizován, tak se vydá na cestu, byl tak ohleduplný, že počkal, dokud ho najdete. Sledujte ho. Nejlepší je sledovat ho přes střechy, protože pokud jste při něm blízko, tak vás může odhalit a musíte začít znovu.
Sledujte ho a dovede vás až k zahradě, kde máte pět cílů. Mají samozřejmě i pár stráží. Můžete tam prostě vpadnout a zabíjet. Nedaleko máte na střeše pár zlodějů, tak si je můžete najmout, aby zaměstnali stráže. Pak vejde a pobijte cíle. Abyste se nezdržovala, vhodné je použít otrávené čepel a než se vzpamatují stráže, můžete vyřadit alespoň většinu cílů. Pokud se vám nechce bojovat, tak vyskočte na zeď a vrhacími noži doražte zbývající cíle.

6. Jehla v kupce sena
Další člen spiknutí. Zajděte do označené oblasti. Držte se na střechách, abyste snáze mohli najít váš cíl, protože je ukrytý, opět pomůže orlí pohled. Pozor na stráže na střechách, které vám to mohou ztížit. Když ho lokalizován, tak se jen k němu spusťte a zabijte ho.

7. Mírotvorce
Máte zabít 10 vojáků v těžkém brnění za 60 sekund. Není jasné, proč je ten časový limit, ale vojáci chtějí napadnout Lorenzův palác. Než se dostanete k místu, máte času kolik chcete. Zajděte k mostu, kde se zdržují vojáci a čekají s pochodem na palác, dokud je zabijete. Když se přiblížíte, spustí se odpočet. Může se to jevit těžké, ale není. Můžete si případně najmout pomocníky, ale ani to není nutné. Stačí tam vběhnout a jednoho (nebo dvou, dvěma čepelemi, pokud vám to vyjde) zabít hned. Pak použijte kouřovou bombu, a dokud se vzpamatují, zabijte je, kolik se dá. Když kouř pomine, použijte druhou bombu a vyřaďte druhou velkou část. Můžete použít případně i třetí bombu, nebo bojuj, pokud vám zůstaly jeden či dva vojáci. Nejlepší je bojovat bez zbraně, odzbrojit jejich a zabít, abyste se nezdržovali delším bojem bez zbraně.

8. Vůdce smečky
Člen skupiny, která napadla Lorenzův palác, se má přesunout k jejich veliteli a tak budete mít šanci ho zabít. Zajděte do označené oblasti a orlím zrakem najděte svůj cíl. Sledujte ho. Je to docela dlouhá cesta, ale není nějak opatrný, takže ho stačí sledovat pomalu po zemi. Sledujte jej až do malé základny, kde se shromáždí skupina vojáků. Váš cíl je jejich velitel, který se prochází kolem nastoupené jednotky. Zabít ho je překvapivě dost snadné. Stačí se přiblížit na nejnižší střechu a pomocí skryté čepele je zabití z výskoku. Tím ho zabijete hned a pak už jen stačí utéct ostatním vojákům. Na střeše máte altán, tak můžete využít ten.

Nájemné vraždy v Toskánsku

1. Seznam, co si zasel
Máte zabít patrona Pazziovcov. Zajděte na malou farmu východně od města a v orlím pohledu zaměřte svůj cíl. Postává při voze se senem, tak se můžete přikrást ze zadu, skočit do sena, zabít ho a utéct jeho strážcům. Pokud vás spatří a dá se na útěk, tak jste sem jistě přišli na koni, takže není problém ho dohnat a setnout.

2. Neušpiníte si ruce
Máte zabít čtyř vojáků, kteří plánují Lorenzová vraždu, ale abyste příliš nepoutali pozornost, máte je zabít bez zbraní. Jeden z nich je na náměstí, takže nemáte přímou fintu. Můžete jej vyprovokovat, odlákat na střechu a shodit, ale jednodušší je najmout si skupinu žoldnéřů postávajících výše a poslat jejich ho zabít. Dva další jsou na věžích, to je jednoduché, jen vylezte nahoru, zůstaňte zachycený těsně pod okrajem, a když budou nad vámi, tak jejich shoďte dolů. Poslední, čtvrtý je na střeše domu. Vylezte žebříkem za něj, chyťte ho a shoďte dolů.

3. Žádaný zboží
Máte zabít šéfa cechu, který dováží Pazziom zbraně. Zajděte do označené oblasti a orlím pohledem lokalizujte cíl. Sledujte ho. Je to dlouhá cesta, tak jen klidně kráčejte za ním. Dovede vás za svým šéfem. Můžete vylézt na střechu a skokem skrytou čepelí, nebo dvěma vrhacími noži zlikvidovat šéfa cechu bez větší námahy.

4. Bleší trh
Máte zabít dvou chalpy . Oba jsou na malém nádvoří, které je dokola hlídané. Vydejte se tam přes střechy. Na střechách nad nádvořím jsou tři Lučištníci. Zabijte je, nejlépe vrhacími noži, abyste nevyvolaly paniku, nechcete, aby se vám daly na útěk dva cíle. Pak skočte do sena na voze na dvoře. Jednoho můžete zabít rovnou ze sena. Druhý se dá na útěk, tak ho pronásledujte a zabijte. Nebo můžete vyskočit ze sena, když budou při vás oba, hodit tam kouřovou bombu a dokud se vzpamatují, tak obou zabít a utéct strážím.

5. Kolmý řez
Borgiho vojáci jsou ve městě. Je jejich pět a máte jejich zabít, aby se o nic nepokusili, ale musíte zůstat nenápadný, takže žádné poplachy a ať vás nepozorují přicházet. Všech pět vojáků je blízko u sebe. Jeden je na věži a dva jsou na sousedních střechách. Toho, co je na terase u altánu, můžete shodit, když jste zachycený zábradlí, ačkoli je průhledné, oni vás přehlédnou. Toho na střeše můžete také shodit, nebo vylézt, když je k vám zády a zabít ho. Pak vylezte za třetím, který je na zmiňované věži. Toho prostě shoďte dolů. Z věže skočte z trámu do sena na ulici pod vámi. Zde čekejte v seně. Čtvrtý voják se prochází u vozu se senem, takže když půjde kolem vás, zabijte ho útokem ze sena. Poslední, pátý se prochází po ulici Níže od vás u kopy sena. Vyhlédněte si ho, když půjde doleva, vyběhněte na stříšku, která je hned před senem a zabijte ho skrytou čepelí z výskoku.

6. Žádné táboření

Máte zabít tří velitelů žoldnéřů v okolí města. Máte na to jen 5 minut, pokud to stihnete, tak se bez velitelů žoldnéři rozprchnou. Rychle utíkejte ven z města a vezměte si koně. Velitel na jižní farmě je lehký. Vylezte na střechu, a když se přiblíží, zabijte ho skrytou čepelí z výskoku. Velitel na východní farmě má dost vojáků, ale při farmě je i skupina žoldáků, tak si je najměte a pošlete je zaútočit na vojáky. Vyhlédněte si orlím pohledem svůj cíl a během šarvátky ho zabijte. Pak jděte na severní farmu. Tam je to jednoduché. Vylezte nepozorovaně na střechu a skrytou čepelí z výskoku zabijte cíl, který stojí přímo pod střechou.

7. Show začíná
Jeden z těch, co si objednali útok na Florencii, se ukázal ve městě. Je v divadle, tak ho tam zabijte. Divadlo je docela dobře hlídané. Prochází se po obvodové chodbě divadla i s osobní eskortou. Můžete si jej zkusit vyhlédl
a skočit na něj, ale i tak byste měli zabít alespoň stráže nahoře nad divadlem, které tam hlídkují. Pohodlné je také najmout si žoldáky, aby zaútočili na skupinu s cílem. Ten se dá na útěk doprostřed divadla. Nechte vašich bojovat s ochrankou a vy pronásledujte cíl a zabijte ho.

Hrobky v Toskánsku

Tajemství věže Torre Grossa

Jděte k budově Palazzo Comunale a tam najděte lebku, kterou aktivujte a vlezete do podzemí. V podzemí vylezte na stěnu při žebříku a přeručkuj k mříži. Aktivujte páku a mříž se otevře. Přejděte do vinného sklepa. Tam jsou tři hlídači, tak je zabijte, aby vás neotravovali. Jděte do rohu, který je naproti tomu, ze kterého jste přišli. Je tam nad vámi dřevěná plošina. Vylezte na ni (přes trám). Z plošiny skočte na trám naproti. Přeručkuj po něm doprava a vylezte na dřevěnou plošinu. Přejděte kousek dál po plošině, abyste obešli stěnový výčnělek vedle vás, který blokuje trám. Za výčnělkem skočte na trám vedle vás. Po něm přeručkujte až na konec, za roh a až na výtah, na který vylezte a jste o úroveň výše.
Na balkoně nad vámi je strážce, ale neví o vás, tak se ho zbavíte snadno. Vylezte na balkon k němu a ze zábradlí skočte na lustr. Z lustru skočte na provaz. Přejděte provazem na výčnělek balkonu za mřížemi a pomocí trámu skočte na terasu naproti vám.
Vejděte do knihovny. Zde jsou tři nepřátelé, tak je zabijte. Z třetí poličky s knihami skočte na trám a na stěnu, kde pomocí obručí vylezte na plošinu a z ní na balkon se dvěma dalšími strážci, které zabijte. Z balkonu Proskákejte po lustrech na stěnu naproti. Zachyťte se okna a vlezte na plošinu nad vámi. Otočte se a z plošiny přeskočte přes dvě tyče a lano na balkon nad tím, ze kterého jste přišli. Je tu jeden nepřítel.
Wei Yu

Z balkonu vedou dveře dál. Než jimi půjdete, můžete si odskočit do tajné oblasti. Jděte na opačnou stranu balkonu, oproti otevřeným dveřím. Vylezte na stěnu nad zavřenými dveřmi a skočte na trámy nad vámi. Po trámech přejděte a přeskákejte na druhou stranu. Truhla s pár floriny je v rohu napravo od otevřených dveří vedoucích dál. Po trámech se tam dostanete již snadno. Z plošiny s truhlicí pak můžete přeskákat po trámech při vás, na které doskočíte rovnou na balkon.
Pokračujte z balkonu otevřenými dveřmi do věže. Tady je to docela jednoduché, prostě se musíte dostat nahoru. Vyběhněte schody a po trámech vyskočte výše. Přes tyč skočte na plošinu naproti stráži. Vylezte nahoru žebříkem a po dalších trámech a plošinách vyskočte na zeď, po které přeručkuj nahoru na plošinu s dalším strážcem. Na konci plošiny vidíte nad stěnou obruče, ale nedosáhnete na ně. Vyběhněte po stěně a skočte odrazem zpět na trám nad vámi. Z něho skočte na obruče a vylezte nahoru na trámy nad vámi. Přejděte po trámech na opačnou stranu a skočte na další obruče. Vylezte po nich nahoru a přeručkuj doprava opět na trám nad těmi, ze kterých jste přišli. S trámu už jen vylezte nahoru do místnosti se sarkofágem. Máte zde tři truhly s floriny a samozřejmě sarkofág, ze kterého si vezměte třetí pečeť, pečeť Wei Yuoa. Pak jen odejděte po žebříku.

Symboly v Toskánsku

1. Torre Del Diavolo
Je to věž na poslední řadové výstavbě při severním cípu hradeb. Sloužila i jako rozhledna. O ulici dál od ní je věž, na níž byl Antonio Maffei. Symbol je nahoře na jejím vrcholu.
Kdo hledá, najde
Máte zobrazených 10 obrazů, při kterých máte vybrat společnou časovou linii. Vyberte jejich v pořadí: Jozef, Jason, Ježíš, David a Goliáš, Nahý Kristus. Když jejich takto uspořádáte správně, zobrazí se vám obrázek Krista. Na něm najděte zlatý rubáš. Je v pravém dolním rohu, napravo od jeho levé nohy.

2. Torre Grossa
Skupina věží se nachází Níže Torre Del Diavolo, přímo nad centrálním náměstím. Je to nejvyšší věž ve městě, věž, na níž byl Anotnio Maffei, vysoká věž s dřevěným ochozem pod vrcholem. Naproti ní jsou dvě věže, které jsou velmi blízko u sebe. Na vnitřní straně mezi nimi, je na jedné z nich symbol.
Mučedníci
Hledejte cíl na obraze cara Mikuláše II. Orientujte se pomocí pípání teplo / zima. Cíl je uprostřed jeho hole. Druhý obraz je Johanka z Arku. Cíl je uprostřed jejího meče. Konečně máte obrázek Evropy s pár symboly. Vezměte symbol ohně a spalte jím obrázek Johanky z Arku. Pak vezměte fotku Rasputina a hoďte ji na fotku cara Mikuláše.

3. Santa Maria Assunta
Katedrála Santa Maria Assunta se nachází na centrálním náměstí města. Když se před ni postavíte čelem, tak nalevo od vstupní brány je chodba, na jejímž konci je symbol.
Hattrick
Nejprve máte obrázek Houdiniho. Zaměřte se kurzorem na jeho srdce a tam je kousek ráje, který potvrďte. Stejně se zaměřte na srdce na hrudi Ghándího a potvrďte.
Konečně máte obrázky s otočným kolem s čísly. Nový typ hádanky. Nápověda mezi obrázky je 6 = 1. Máte šedé, nepohyblivé kolečko a kolem něho červené, kterým otáčíte. Nad okénky, do kterých máte zařadit červený kód, máte šedý kód 867. Podle nápovědy nastavte červené tak, aby číslo 6 na červeném kole bylo nad číslem 1 na šedém. Pak si podívejte na červeném kole, které čísla jsou vedle čísel 867 na šedém kole. Jsou to čísla 312. Zadejte tento kód a je to.

4. Antico Teatro Romano
Západně od města je za hradbami divadlo. Plnily jste zde poslední roli páté sekvence. V obvodové chodbě je na stěně Symbol.
Apollo
Nejprve máte fotografii měsíce. Měsíc ignorujte a zaměřte se na spodní část tmavého prostoru vesmíru a najděte tam před měsícem sondu, kterou potvrďte.
Pak vás čeká další hlavolam. Je podobný jako skládání obrázků, akorát zde není obrázek, ale rozřezaný kruh. Otáčíte jednotlivými částmi kruhu, pro ztížení jsou některé spojeny s jinými, abyste otáčeli najednou oběma. Nasměrujte si kruhy podle nejvnitřnějšího, bílého, ten se netočí a ten vám ukazuje, jak mají ostatní části pokračovat.
Když správně zvládnete hlavolam, tak máte poslední fotografii z přistání na Měsíci. Zaměřte se na stín vlajky pod astronautovou nohou a tam je kousek ráje.

5. Monte Oliveto Maggiore
Plnily jste tu roli "Kutná nedělá mnicha", kde jste zabili Stefana da Bago. Je to klášter jihovýchodně od města. Symbol je na věži, zvonici kláštera, na její vnitřní straně.
Vynálezce
Rozsviťte všechny žárovky na mapě světa a dostanete fotku věže Nikoly Tesly. Napravo od vrcholu věže je citát samotného Tesly. Vy se zaměřte na malou nadstavbu nad vchodem do budovy a tam získáte další obrázek. Dalším obrázkem je samotný Tesla při pokusu. Zaměřte se na postavu a ta v rukou drží kousek ráje.
Assassin´s Creed 2 Skok do vody
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 Pavel Pavel | E-mail | 12. ledna 2011 v 15:38 | Reagovat

Neví někdo jak si najmu víc skupinek na jednou?

2 XXX XXX | 12. ledna 2011 v 16:42 | Reagovat

[1]: Myslím si, že si můžeš najmout jenom jednu skupinu.

3 Pavel Pavel | E-mail | 12. ledna 2011 v 18:52 | Reagovat

Ale tam jak máš tu nápovědu tak se mi tam jednou nějaká ukázala a tam měl asi 3 skupinky:(

4 withinblog withinblog | 12. ledna 2011 v 19:10 | Reagovat

tak já nevím

5 Pavel Pavel | E-mail | 13. ledna 2011 v 8:48 | Reagovat

já už chci assassins creed brotherhood

6 Pavel Pavel | E-mail | 18. ledna 2011 v 7:32 | Reagovat

hele neví někdo jak vložit ty pomocný kody do mirrors edge?

7 Pavel Pavel | E-mail | 18. ledna 2011 v 10:46 | Reagovat

halo chodi sem vubec nekdo? :-(

8 withinblog withinblog | 18. ledna 2011 v 17:35 | Reagovat

[7]:  jo chodí sem někdo ale skoro nikdo nekomentuje a to mi nadí :-(  :-(  :-(

9 withinblog withinblog | 18. ledna 2011 v 17:36 | Reagovat

[8]:  sry vadí

10 Pavel Pavel | E-mail | 19. ledna 2011 v 15:48 | Reagovat

a nevíš ty kody na mirrors edge? 8-O

11 withinblog withinblog | 20. ledna 2011 v 6:30 | Reagovat

[10]: a na jaké mirrors edge??

12 Pavel Pavel | E-mail | 20. ledna 2011 v 6:32 | Reagovat

to je hra tam jenom šplháš ale to je jedno ;-)

13 withinblog withinblog | 20. ledna 2011 v 15:56 | Reagovat

těmi kódy myslíš co??

14 Pavel Pavel | E-mail | 21. ledna 2011 v 17:35 | Reagovat

no ja jsem nevedel jestli bedes znat cheaty teda jestli je znas? :-)

15 Pavel Pavel | E-mail | 21. ledna 2011 v 17:36 | Reagovat

nevis nejakej patch protoze mne v batman arkham asylum blbne v hlavni chodbe hra ze se tam normalne vypne ja nevim co stim!!!

16 withinblog withinblog | 21. ledna 2011 v 19:13 | Reagovat

[15]: tak jedině to stáhnout znova

17 wasylyk wasylyk | Web | 22. června 2015 v 0:35 | Reagovat

rychlá pujčka do 50000 :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama