.

Assassins Creed 2 Návod část 4.

1. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod

Sekvence 6

1. Výlet
Zajděte do Florencie a jděte za Lorenzem Medicejský. Promluvte si spolu. Oznámíte mu, že jste zabili všech Pazziovce. Za odměnu dostanete přehoz se symbolem Medicejských. Tím dáváte najevo spřízněnost s jejich rodem a to vám zajistí, že vám nebude stoupat hledanost. No samozřejmě, když něco vyvedeme.
Po rozhovoru zajděte do Leonardova domu. Nějaký soused vám řekne, že Leonarda si objednal na malování nějaký benátský šlechtic a zaplatil mu i přestěhování celé jeho dílny. Tímto zjištěním je tato startovací úkol šesté sekvence splněna.

2. Prázdniny v Romagn
Vydejte se do hor a když přejdete do nové oblasti, aktivujte misi. Setkáváte se s Leonarda, který má problém s vozem. Pomůžete mu a vydáváte se na cestu společně. Jako vyrazíte kočárem, tak vás po chvíli napadnou Borgii lidé. Začnou lozit na vůz. Abyste se jich zbavili, co jsou po bocích, tak vrážejte vozem do stěn a předmětů. Pokud se někdo dostane až nahoru na vůz, tak se ho snažte shodit nakláněním vozu na jednu a rychle na druhou stranu. Pozor na překážky, Nastřelování do nich snižuje život kočáru. Pak překonáte hořící most a začnou po vás pálit i Lučištníci ohnivé střely. Ty vám při letu nevadí, ale vyhýbejte se hořícím ohněm na cestě, také poškozují kočár. Při naklápění kočáru si také dávejte pozor, abyste dlouho nebyli nakloněný na jednu stranu, jinak se otočíte. Pokud se nějaký nepřítel dostane až k vám, tak vás začne škrtit. Shoďte jej stisknutím Shiftu. Za mostem toto zvládejte ještě chvilku, než dorazíte k malé usedlosti. Tam pošlete Leonarda dále samého a vy vyskočíte postarat se o nepřátele. Prostě bojujte a zabijte skupinu nepřátel. Na obrněnce raději jděte bez zbraně a odzbrojte jej, je to jistější. Po boji zajděte k mostu do označeného místa a role je splněna.
Automaticky se přesouváte do Forli.
Kateřina Sforza


3. Tutti a Bordo
Zajděte za Leonardem, který stojí při lodi. Zjistíte, že bez pozvánky vás kapitán lodi odmítá do Benátek odvézt. Úplně náhodou uvidíte na malém ostrůvku ženu, volající o pomoc. Nedaleko mola je gondola. Skočte do vody a odpádlujte k ní. Začněte ji ovládat (mačkáním Shiftu vesluje a otáčíte se klasicky A a D) a doplavte se k ostrůvku se ženou, jejíž nabídnete pomoc a ta nastoupí. Odvezte ji k molu s lodí. Jako odměnu za vaši pomoc vám vybaví u kapitána, že vás do Benátek odveze.
Pak vyjděte na loď a spolu s Leonardem se přesouváte do Benátek. Před odjezdem vám poradí, abyste si na ni nedělali zálusk, je to Kateřina Sforza, dcera Milánského vévody a manželka lorda z Forli.

Tímto jste zároveň dokončili šestou sekvenci.Vedlejší úkoly

Závody ve Forli

Romagnský závod
Najděte místního rychlého zloděje a musíte překonat jeho rychlostní rekord. Klasika. Máte čtyři minuty a dvacet sekund na zdolání třiceti kontrolních bodů. Začínáte před městem, proběhněte přes body do města, zdolejte město a body vás dovedou až na hradby. Když seskočí z hradeb, dopadne v blízkosti koně. Vezměte si ho, abyste byli rychlejší, protože všechny poslední body jsou již venku a směřují tam, kde jste roli začali.

Dostihy
Zajděte se Amélii v jižní části pod městem. Máte možnost dokázat své schopnosti v jízdě na koni. Za dvě minuty a deset sekund musíte zdolat 27 kontrolních bodů. Je to jízda na koni, takže půjdete kolem celého města (do města se i tak s koněm nedá jít). Vcelku jednoduché, jen se nikde s koněm nezasekněte, pomalu se otáčí a ztrácíte tím sekundy.

Rváč ve Forli

Nemravný manžel
Najděte označenou ženu před městem, která vám řekne, že ji její manžel podvádí a chce, abyste mu dali vyučenou. Najděte muže, který si užívá s jinou. Pomozte si orlím pohledem, pokud ho neumíte najít. Když vyprovokujete boj, vězte, že má i dvou přátel, kteří mu pomohou. Oni nejsou nic moc, ale on je docela schopný protivník. Jenom ho zbijte, nezabíjet.

Šmírák za dveřmi
Najděte označenou ženu ve městě, která vám řekne, že ji její manžel podvádí a chce, abyste mu dali vyučenou. Najděte muže, který si užívá s jinou. Je na náměstí, tak si počkejte, ať tam nejsou stráže, aby jste se nezapletli do boje. Chlap není silný, jen si dejte pozor, abyste jej neshodili do vody. Zbijte ho.

Kurýr ve Forli

Poslové břemeno
Máte jen minutu na to, abyste doručili dopis. Příjemce je za hradbami. Abyste ušetřili čas, tak běžte rovnou k hradbám, za kterými je cíl. Před hradbami vylezte na dům, proběhněte po laně na hradbu a skočte z hradby na střechu domu. Seskočte dolů a dejte dopis příjemci. Ten vás napadne a 7 dalších jeho přátel. Pobijte jejich a příjemce zabijte . Tím je úkol splněn.

Hrobky ve Forli

Tajemství Ravaldina
Aby jste se dostali do hrobky, jděte ze zadní strany pevnosti k hradbě, přeplavte k hradbě, vylezte na dřevěnou plošinu a aktivujte lebku. Uvnitř skočte do vody, vylezte na dřevěnou plošinu a skočte na terasu. Tam vylezte po hromadě odpadu na stěnu, zachyťte se trámu a skočte vzad a vylezte na plošinu. Po trámech přeskákej na druhou stranu. Tam aktivujte mechanismus a zvednou se mříže. Rozběhněte se a skočte, abyste se co nejdříve dostali za mříže, protože se po pár sekundách spustí zpět.

Hned nalevo za mřížemi vyběhněte po stěně a odrazem zpět skočte na trám nad vámi. Vylezte na něj a skočte na plošinu s truhlicí, kde je pár florin a zároveň je to tajná oblast.

Vraťte se dolů a přejděte do haly s vodou, do které skočte. Podplavte mříž (mezerník), vylezte na zeď a proskákejte na plošinu v rohu. Vyběhněte na zeď a skákáním na protilehlé stěny vylezte po trámech až nahoru. Nahoře je nová oblast a hned při vás je strážce, kterého můžete shodit dolů.

Proskákejte na terasu naproti. Pozor na čtyři další nepřátele. Přejděte doprava a otočte se. Vylezte na police a z nich skočte na balkon naproti. Na balkoně vyběhněte na krabici, zachyťte se na stěně štítu a skočte zpět na plošinu výše. Vylezte tam a aktivujte mechanismus. Tím se otevřou mříže a zároveň se druhé zavřou, takže jděte hned, jak se dají do pohybu a proskákejte po trámech přes dvoje mříží na plošinu za nimi. Tady je další mechanismus, který dělá na další cestě totéž, takže ho aktivujte a než se mříže uzavřou, Proskákejte na plošinu za nimi. Z této plošiny přeskočte po dvou trámech a skočte na štít na stěně. Jste opět v hale, kde jste před chvílí začínali, ale jste nahoře na stěně.

Lezte po štítech a výčnělků doleva až nad otevřené dveře. Tam se spusťte na trám a vejděte. Sejděte schodů a vylezte po stěně nahoru. Zabijte hlídače a přejděte do stáje. Je tam pár dalších strážců, tak se o nich postarejte. Máte tam i seno, čímž si můžete pomoci. Když jejich pobijete, tak v zadní části stáje vylezte napravo na dřevěné stěny. Z nich skočte na trám a po trámech a jedné plošině Proskákejte až na balkon. Tam vylezte na štít na stěně, přeručkuj vlevo a vylezte do další oblasti.

Aktivujte mechanismus. Máte omezený čas, než se brána otevřená mechanismem zavře. Vylezte na kus rozbité zdi, skočte vedle na vyšší zeď. Z ní skočte na trám a z něj se zachyťte římsy nad vámi. Z ní vedle na dřevěnou plošinu, z ní po trámu a tyči do dveří. Doskočíte do místnosti, kde jsou tři truhly s floriny a sarkofág, ze kterého si vezměte pečeť Qulan Gala. Dveřmi v podlaze odejděte.

Symboly Forli

1. Avamposto Veneziana
Součástí námořní základny Avamposto Veneziana je i maják, který je povyšuje přístavu. Symbol je na stěně majákové věže. Vylezte na první římsu a přeručkuj dokola k symbolu.
Titáni průmyslu
Opět máte hádat kód při hře s kolečky jako dříve. Nápověda je na nákresu vlevo: 4 = 1. Natočte tedy červený kruh tak, aby číslo 4 bylo nad číslem jedna. Pak podle šedého kódu 917 přiřaďte těmto číslům jejich protilehlá čísla na červeném kruhu. Kód je 240.
Přečtěte si dopis od Edisona o Teslovi a pak na mapce světa zhasněte symbolem dolaru všechny žárovky. Na následně ukázané fotografii se zaměřte na zářící ruce postavy, což je dost zřejmé.
Opět hádanka s kódem. Tady je to těžší. I nápověda je ukryta. Na autě je číslo dvě a v novinovém článku je symbol (II **), takže 2 = II **. Šedý kruh je klasicky s čísly, ale na červeném jsou symboly. Nastavte tedy symbol k číslu dva a přiřaďte k zadanému šedému kódu 139 příslušné symboly. Opět je to ztížené tím, že některé symboly na červeném kruhu nejsou, takže si musíte logicky domyslet, co tam má být. Takže správná kombinace je dvě čárky a tečka (II *), tři čárky (III) a čárka s dvěma tečkami (I **). V podstatě, když budete přepínat ty symboly v políčkách na zadávání kódu, tak tam jdou za sebou, takže je naprosto jasné, co kam patří. Získáte dopis Edisonovi od Henryho Forda.

2. Abbazia Di San Mercuriale
Toto opatství se nachází v městě, při centrálním náměstí. Symbol je na vnitřní straně zdi vnitřního nádvoří, na klenbě oproti hlavní budově.
Stanu se smrtí, ničitelem světů
Zase složitá hádanka s kódem. Zadaný máte šedý kód 529. Nápovědu máte devítku při věži a trojúhelník při bombě, takže 9 = Δ. Takže nastavte červený kruh tak, aby k devítce šedého směřoval trojúhelník. Pak přiřaďte příslušné symboly. Opět jednoduše jako dříve, jen klikejte do zadávacího okénka a uvidíte, jak jdou za sebou. Takže jako první bude "malý kruh a dva malé čtverce", pak kruh a trojúhelník.
Přečtěte si dopis z Absterga a pak máte tmavou obrazovku s tlačítkem. Stiskněte ho kurzorem a odpálíte atomovou bombu. Konečně máte bílý list, na kterém musíte najít kód. Opět máte pípání teplo / zima. Kód 71645 je v dolní části, mezi středem a levým okrajem.

Nájemné vraždy ve Forli

1. Přiředit rady
I ve Forli hlídkují nepřátelé Lorenza. Máte zabít tři dvojice vojáků. Jedna dvojice je na střeše, druhá na hradbě a třetí hlídkuje na ulici. Pokud si to správně načasujete, můžete je dostat dvojitou čepelí vždy obou najednou, ať už přímým zabitím, nebo skokem ze střechy. Ale nic se neděje, i když budete normálně bojovat, nemusíte zde být v utajení.

2. Počátky konspirace
Třeba zabít tří vojáky pracujících pro Girolama RIAR. Váš první cíl se prochází se skupinou vojáků po náměstí u katedrály. Můžete si najmout žoldáků, aby jejich zaměstnali a sami zabijte cíl. Můžete také šikovně přiběhnout a zabít ho. Druhý cíl se prochází při severní bráně a má jen jednoho strážce. Máte tam střechy, vůz se senem, takže můžete experimentovat. Třetí je sám a prochází se u řeky, takže se můžete zachytit zídky a když bude při vás, stáhnout ho do vody.

3. Nepohodlní Lučištníci
Máte zabít 10 lučištníky za dvě minuty. Čas vám začne běžet, až když napadnete prvního. Všichni deset jsou spolu na jedné řadové budově, takže je to přímá cesta. Většinu z nich můžete zabít rychle skrytou čepelí. Poslední dva hned vytáhnou zbraně, ale můžete je chytit a shodit dolů, nebo prostě zabít, podle toho, kolik budete mít času.

4. Mokrá práce
Máte zabít kapitána lodi. Loď kotví severovýchodně od města. Zachyťte se okraje lodi a můžete shodit do vody pár námořních stráží.
Můžete si počkat, kapitán občas sjede dolů a můžete ho shodit. Můžete také přeručkovat až k horní části kormidla a shodit jej odtud, nebo vylézt a zabít ho rovnou.


5. Smrt po příjezdu
RIAR chce vyslat svého agenta a vy máte tomu zabránit. Jen zajděte do vyznačené oblasti a orlím pohledem identifikujte cíl. Může se vám podařit dohnat a skočit na něj se skrytou čepelí. Pokud vás spatří, nebo pokud trefíte jeho strážce, tak se dá na útěk. Pronásledujte ho a zabijte.

6. Jdi za světlem
Riariovi dorazil nový velitel. Zabijte ho. Jděte k majáku. Pokud se chcete vyhnout vojákům vpředu, můžete obeplout dozadu a vylézt po stěně. Nahoru zabijte dvou vojáků, vylezte na ochoz majáku, kde jsou další dva vojáci. Pak už jen vylezte úplně nahoru, kde je váš cíl.

7. Označit a zlikvidovat
Zajaly Lorenzová špiony a chtějí je popravit. Musíte zabít osobu, která je za to odpovědná.
Jděte k označené vile. Vylezte na střechu uzavřeného nádvoří a zabijte strážce na střeše. Pak se přibližte nad cíl a pěkně ho zabijte skokem ze střechy a skrytou čepelí.

Přestávka mezi sekvencemi
Po splnění šesté sekvence se ujmete zpět jako Desmond. Musíte si dát pauzu, protože když je člověk dlouho vystaven Animus, může to mít nežádoucí účinky. Po rozhovoru s týmem následujte Lucy dolů do skladu. Tam máte předvést, jak se vám dostávají do krve Eziove schopnosti. Abyste se předvedly, máte aktivovat pár senzorů ve skladu. Je to úplně jednoduché. K některým se dostanete rovnou na zemi, k některým po žebříku, pouze k jednomu na ochozu musíte vylézt nejprve na krabice, proběhnout k zábradlí a prolézt jej. Po každém aktivování senzoru si trochu promluvíte o příběhu, o tom proč Ezio a ne znovu Altair a podobně.
Assassin´s Creed Altair
Když skončíte, následujte Lucy, vede vás do vašeho pokoje. Již dříve jste měli kratičké záblesky / halucinace. Když teď půjdete za ní, tak v chodbě dostanete řádný záblesk a odpadnete. Respektive se přebíráte opět v minulosti a velké překvapení, nejste Ezio, ale Altair a jste tam bez animu. Zajděte na náměstí a uvidíte postavu, která je zřejmě Altair cíl. Sledujte ji. Můžete se přepnout do orlího pohledu, abyste ji viděli jako bílou postavu, která za sebou zanechává i bílé stopu a tak ji snadněji sledovali. Sledujte ji až na hradby a tam vběhne do věže a zavře za sebou. Vylezte nahoru na věž. Nic těžkého, na římsu, ručkovat doleva po kruzích nahoře na balkon. Tady jsem měl trochu problém zachytit se z balkónu trámu s lampou nad balkonem, ale dá se tam vyskočit. Odtud už jen přímo vzhůru. Překvap
ení, je to žena a není to cíl na zabití. Tato žena z akru, Maria, je Altairova milenka. Stráví zde spolu chvilku plnou vášně a něhy. Když je po tom, tak jste na trámu trčící z věže. Nemůžete se k ní vrátit ani nic jiného udělat, tak jen skočte skok víry dolů a. ..
A nic. Přebíráte se ve své posteli. Rebecca se zastaví a odvede vás do pracovny. Po krátkém rozhovoru s týmem můžete ještě oslovit Lucy a nakonec aktivujte Animus a opět se ponořte do minulosti a do těla Ezia.

Sekvence 7


Hned po příchodu můžete začít zkoumat město, ačkoli některé části jsou vám nepřístupné. Můžete koupit mapu a sbírat poklady a stránky Kodexu. Můžete také aktivovat rozhledny, ale pamatujte, že na některé se zatím nedostanete. Až po pár benátských misích se naučíte novou techniku lezení, což vám umožní přístup na některé věže.

1. Benvenuto
Oslovte Leonarda, který je kousek od lodi i se svými věcmi. Přijde Alvis Da Vilandino, který ho má doprovodit do jeho nové dílny. Cestou vám udělá krátkou prohlídku města. Prostě ho následujte i s Leonardem a na pár místech se zastavíte. Uvidíte i jako stráže zničí stánek obchodníka a později uvidíte, jak se chce v paláci stěžovat a zatknou ho. Alvis vám řekne, že v paláci žije Emilio Barbarigo, který sjednocuje obchod pod svou vlajkou a vytlačuje konkurenci. Více se o něm dozvíte v profilu v databázi. Nakonec se dostanete k Leonardově dílně, čímž úloha končí. Teď je již Leonardo opět přístupný, takže mu rovnou můžete dát dešifrovat další stránky kodexu, pokud nějaké máte.

2. To zanechá stopy
Rosa
Zajděte k paláci na označené míst. Začnete zkoumat, jak se tam dostat, když uvidíte, jak banda zlodějů odláká stráže. Proběhne kolem vás Rosa, zlodějka, kterou jste potkali před chvílí během prohlídky Benátek. Pokouší se vylézt na palác, ale zraní ji strážní lučištníci. Poprosí vás o pomoc. Dáte se na útěk, ale dostihnou vás stráže. Zabijte je. Nezapomeňte lákat na sebe ty, co útočí na ni, je zraněná, moc toho nesnese. Když jejich pobijete, tak s ní utíkejte přes město. Cestou vás ještě párkrát napadnou menší skupinky nepřátel. Pokud jste rychlý, můžete vždy zabít dvou skrytými čepelemi dříve, než boj začne. Probojujte se a stále utíkejte.
Doběhnete k jejím přátelům, zlodějem. Přidají se k vám. Ona je již vyčerpána a nemůže utíkat se zraněnou nohou, tak ji vezměte na ruce a neste ji dál. Cestou vás napadnou dvakrát stráže. Zloději se na ně vrhnou, takže vy můžete pokračovat. Pokud nechcete, nebo pokud se na vás přece jen zavěsí nějaký hlídač, tak ji prostě položte, zabijte je, zvedněte ji a pokračujte.
Když ji dopravíte k člunu, její lidé ji naloží a povezou ji kanálem na člunu. Vy je doprovázejte a likvidujte stráže podél kanálu. Stačí být rychlý a mít skrytou čepel a likvidujete je. Pokud ne, podstatné je, aby se věnovali vám a nestříleli po člunu.
Když všech pobijete, už jen doprovázejte člun do cíle. Tam opět vezměte zraněnou do náruče a odneste ji k Antoniovi. Ten jí vytáhne z nohy šíp, pomozte mu vzít kus plátna a pak jej přiložte na ránu (shift). Když ji odnesou, řekne vám, abyste se za ním zastavili. Úkol splněn.

3. Stavebnice
Zajděte za Antoniem. Nabídne vám kávu, můžete ji ochutnat (shift). Jinak si jen promluvíte. Přestože máte jiné důvody, máte stejný cíl. Oni si nemohou po této ztrátě dovolit přímý útok na palác a vy jste schopný vrah a zloděj, takže vám navrhne pracovat pro ně. Souhlasíte. Hotovo.

4. Opice vidí, opice udělá
Po setkání s Antoniem máte k dispozici několik úloh najednou. Nejprve je vhodné se naučíte lépe šplhat. Oslovte Rosu, stojí při Antoniovo domě. Požádáte ji, aby vás naučila lézt
tak, jak to sama předvedla při paláci. Zavolá Franka, aby vám to ukázal, protože má stále zraněnou nohu. Pak to máte vyzkoušet sám. Je to prosté. Vylezte na římsy na stěně. Vyskočte vyšší než klasicky (pravé tlačítko myši, "D" jako nahoru) skočte nahoru (mezerník) a když vyskočíte, tak se zachyťte (shift). Když vylezete na lešení, úkol je splněn.

5. Mílovými kroky
Zajděte před baziliku Santa Maria Gloriosa Dei Frari. Tam je Rosa, tak přijměte od ní tuto úlohu. Máte vylézt na rozhlednu, na vrchol věže baziliky a to za pět minut. Je to pohoda. Vylezte na budovu nalevo od vchodu do baziliky a z ní se dostanete na střechu, přímo pod věž. Tím si ušetříte čas šplhání. Teď prostě vylezte nahoru, stačí dělat to, co vás před chvílí naučila. Vyskočit a zachytit se. Začněte tam, kde je na věži pověšený vás ornament. Jeho se zachyťte a vylezte výše. Přeručkuj doprava a zase výše až nahoru. Když jste už vzhůru, nezapomeňte se rozhlédnout, kvůli aktualizaci mapky. Pak seskočte do sena.

6. Útěk z vězení
Ugo
Tato úloha je naproti bazilice, takže ji můžete přijmout. Na střeše oslovte Uga (setkali jste jej při záchraně Rosy). Řekne vám, že jste sice unikli, ale zajali dost jejich lidí. Máte jejich zachránit. Jsou uvězněni po čtyři ve třech klecích na třech náměstích. Ty jsou momentálně zakázanými zónami. Přesuňte se k nim přes střechy, spusťte se dolů a zabijte stráž před klecí. Pozor na běžné, pochodující stráže, pokud se přiblíží, tak se do toho zapletou. Pak otevřete klec a čtyři zloději vás budou následovat. Jsou schopni akrobati, tak můžete odejít opět po střechách, abyste se vyhnuli strážím. Jsou schopni, ale nejednou mi z nevysvětlitelných příčin někteří padli do vody, přestože nikde nebylo nepřítele, ani žádné náročné překážky (a že jste jediný plavec v celé Itálii). No stačí, aby přežil vždy pouze jeden ze čtveřice. Zachráné odveďte k Ugovi do kontrolního bodu a vydejte se zachránit dalších. Dovedeni alespoň jednoho z poslední skupiny je úkol splněn.

7. Šaty dělají člověka
Po úkolu "Útěk z vězení" jděte do severního přístavu, kde je opět Ugo. Řekne vám, že na plánovanou akci se chtějí jejich muži převléct za lučištníka stráže, ale potřebují na to výbavu. Tu máte ukrást vy. Máte na mapě tři oblasti, které máte vykrást. V první, nejblíže vás, je truhlice se skupinou strážců, v podchodu. Můžete stráže porvat, můžete si najmout oproti nim stojících zlodějů (jak vám radil Ugo), ať je odlákáte a vy si kořist vezmete. Nebo můžete vylézt na budovu a zezadu se tam spustit. Při druhé a třetí truhle se nemáte velmi jako dostat nepozorovaně za stráže, takže je buď zabijte, nebo najměte nedaleko stojících zlodějů. Případně můžete zkusit stráže odlákat hozením pár mincí na zem. Když máte všechny tři truhly vyrabované, potřebujete ještě člun. Ten je u třetí truhly, kde si dávejte pozor i na to, že je to zakázaná oblast. Můžete zabít pár stráží na molu, nebo jen skočit na loď a uhánět pryč. Loď odvezte do místa určení.

8. Čištění domu
Antonio vám řekne, že i mezi zloději jsou zrádci. Třeba se jich zbavit, takže máte zabít tři cíle. Každý cíl identifikujte orlím pohledem. První oblast je loď. Váš cíl je na první lodi. Můžete si počkat na okraji, a když půjde kolem, tak ho shodit do vody a odplout pryč, nebo prostě vylézt nahoru a všech zabijte.
Druhý cíl je v centru města. Je na střeše, tak tam ho hledejte orlím pohledem. Je jen sám, takže ho zabijete v pohodě. Poslední je na břehu nad přístavem, kterým jste se dostali do Benátek. Je také s jedním vojákem. Můžete si jej počkat v kupce sena, nebo prostě na nich obou skočit.

9. Všechno musí jít
Emilio Barbarigo
Zajděte za Antoniem. Řekne vám, že díky vám jsou již připraveni na závěrečný útok. Vaší prací, než se připraví, je zabít pět lučištníky na střechách kolem paláce. Doporučí vám sice postupovat diskrétně, ale nic se neděje, pokud na ně prostě přímo zaútočíte, mise pokračuje dál. Ale samozřejmě se můžete plížit a postupně jejich shazovat ze střech. Když je zabijete, slezte dolů a utkejte se tam s vašimi spojenci. Je tam Rasa, Antonio a Ugo. Pošlou vás do paláce zabít Emilia Barbariga.
Najměte si nedaleko stojících zlodějů a pošlete je odlákat stráže u brány. Když stráže zmizí, jděte k paláci a vylezte na něj. Použijte vylepšené skoky, které vás naučila Rosa. Když budete na střeše, uvidíte scénku s Emiliem. Chystá se odejít, takže nemáte moc času. Můžete vyřadit stráže na střeše paláce a přesunout se pomalu dolů. Nebo se rovnou spustit dolů, pomocí kouřové bomby vyřadit stráže u východu na řeku a pak začít likvidovat ostatní stráže na chodbě až po Emilia. Pokud vyvoláte poplach a dá se na útěk, tak můžete skočit rovnou dolů na nádvoří paláce a tam ho dorazit. Pokud tam ještě není, je dobré mít vyřazených čtyři strážce u východu k řece, ať vám nedělají problémy. Pokud jsou již vyřazeni, stačí si na něj počkat, jak běží ke člunu a zabít ho.
Pak dorazí Rosa. Jen s ní zajděte k bráně a vpustíte Antonia. Úloha je splněna a odhalil jste jméno dalšího templáře, který vás dovede dál. Carlo Grimaldi.
Tímto je ukončena sedmá sekvence.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 František Charbuský František Charbuský | E-mail | 29. prosince 2013 v 23:52 | Reagovat

Dokončil se 6 sekvenci a teď mám úkol ktérý se jmenuje ÚKRYT a nedokážu se v něm dostat úplně nahoru té věže dostanu se jen na balkónek jak mám pokračovat dál???

Poraďte mi prosím. :-)

2 scranton scranton | Web | 22. června 2015 v 0:40 | Reagovat

online pujcky přelouč ???

3 prostatic prostatic | Web | 9. září 2016 v 0:20 | Reagovat

hypoteční půjčka :-)

4 disport disport | Web | 9. září 2016 v 3:00 | Reagovat

nebankovní půjčky opava :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama