.

Assassins Creed 2 Návod část 6.

1. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod

Sekvence 10

Silvio Barbarigo Il Rosso

1. Nepříjemný zvrat událostí
Hned po zahájení této sekvence vám posel oznámil, že vás hledá Antonio. Zajděte do jeho paláce, kde je s ním i Agostino Barbarigo. Je sice z nepřátelského rodu, ale je to spojenec, který se nechce spojovat s Borgii a templáři. Má se stát novým Dóžom, takže je to plus pro vás. Vaším cílem je nyní Silvio Barbarigo, bratr Agostini a nebohého Marca. Silvio totiž shromažďuje armádu. Antonio vám doporučí nového spojence, kterým by měl být Bartoloměj D'Alviano.

2. Bojovník v kleci

Zajděte na místo setkání a najdete tam jen Bartolomějového bojovníka, který dostal zásah šípem. Řekne vám, že dostali Bartoloměje, máte ho zachránit. Zajděte k označené oblasti, kde jej drží v kleci. Před klecí jsou čtyři strážci. Můžete si zatrénovat, buď jim hodíte dýmovnici a vyřadíte je najednou, nebo jednoho zastřelíte, dvou vyřadíte čepelemi skokem z budovy a podobně. Když jejich pobijete, vypusťte Bartoloměje. Když je ven, objeví se další čtveřice nepřátel, tak jednejte rychle. Po jejich porážce odveďte Bartoloměje do jeho domu. Cestou se můžete vyhnout běžným hlídkám, protože pokud na ně narazíte, Barto se hned vrhne do boje. Když dorazíte k jeho domu, tam vás napadnou další dva nepřátelé. Zabijte je, otevřete bránu a Bartolomej je doma.

3. Nikoho neopustíme
Bartoloměj vám slíbí pomoc, ale budete potřebovat mužů. On půjde seskupit ty, co jsou na svobodě, ale vás požádá osvobodit tři skupiny, které zajali, když zajali i jeho. První skupina je nedaleko vás a hlídají ji jen tři vojáci, takže pohoda. Zabijte je a osvoboďte žoldnéřů. Většina uteče, ale čtyři vám zůstanou na pomoc. Jděte k druhé skupině. Tu už hlídá víc vojáků, ale máte svých žoldáků, tak se na ně vrhněte. Osvoboďte druhou skupinu, ze které se k vám také část připojí, a už máte osm žoldáků. Jděte k třetí skupině, pobijte nepřátele a osvoboďte ji. Tím je úkol splněn.

4. Provedení pozic
Zajděte za Bartolomějem. Jeho nový plán je zabrat pár pozic ve městě, kde rozmístěte jeho mužů. Ti začnou vyvolávat nepokoje, Silvio bude nucen tam poslat své vojsko a tak zůstane nechráněný. Máte hned na povel skupinu žoldáků, tak vyrazte. Je to docela prosté, jen zajděte k označeným oblastem, zabijte vojáky, co tam hlídají, a vstupte do vyznačeného kruhu, čímž přivoláte posily, které pozici zaberou. Jen si pro přesunu dávejte pozor, žoldnéři nejsou jako zloději, nelezou po střechách, takže je třeba se držet na zemi a tam zas pozor na běžné hlídky, protože jakmile jejich žoldnéři uvidí, vrhnou se na ně, bez ohledu na váš status hledanosti.

5. Dvě mouchy jednou ranou
Máte se dostat na nejvyšší místo v čtvrti, abyste dali signál mužům, jejichž jste v předešlé misi rozmístily a oni začnou bojovat. Věž je nedaleko. Prostě na ni vylezte vylepšenými skoky a nahoře si najděte stranu kužele s dřevěnými příčkami, po kterých vylezte až nahoru na kříž, odkud vyšlete signál, a na ulicích se začne bojovat. Bartoloměj bojuje s Dantem, takže potřebuje pomoc. Je to kousek od vás. Skočte do vody a doplavte k nim. Když se objevíte, Dante uteče. Pomozte Bartolomějem zabít dva obrněnce a pak s ním běžte za Dantem. Doběhněte před pevnost, kde bojuje Bartoloměj s Dantem. Pobijte poskoky a pusťte se do Danteho sami. Porazte ho, ale nezabijete ho, uteče do pevnosti.
Bartoloměj zůstane dávat pozor, aby nedostali posily, vy máte jít dovnitř. Vaše cíle jsou Dante Mora a Silvio Barbarigo. Utíkejte za nimi a snažte se vyhnout vojákům, co se vám staví do cesty. Dante a Silvio běží na loď a než ta odpluje, máte 5 minut. Doběhněte jejich a zabijte. Silvio se nebrání, takže to bude rychlé. Pokud nestihnete zabít rychle i Danteho, čeká vás boj. Pokud vás dohnali stráže, co vás pronásledovali, tak jejich ignorujte, zabijte Danteho a tím je úkol splněn.


Vedlejší úkoly

Závody v Benátkách

Benátský sprint
Již známá klasika z předchozích míst. Máte tři minuty na 22 kontrolních bodů. Trasa ani není problematická, jen si dejte pozor na pád do vody, což by vás výrazně zdrželo.

Nájemné vraždy v Benátkách

Nájemné vraždy můžete přijímat ve třech holubnících vyznačených na mapě. Je jedno, kde roli přijmete, vždy jdou po sobě ve stejném sledu.

1. Hustší než voda
Máte sledovat gondoliérů. Zajděte za ním a ten vyrazí kanálem. Můžete jej sledovat ze souše, plavat za ním, nebo si sehnat vlastní gondolu. Je to snadné, nemusíte se ani skrývat, ani nic podobného, jen se ho držte, dokud nedopluje k lodi. Skočte do vody a jděte k lodi. Loď a těsně kolem ní je zakázaná oblast, takže k lodi, plav pod hladinou, aby si vás stráže nevšimli. Pak vylezte na loď, a buď shoďte váš cíl do vody, nebo prostě všech pozabíjejte.

2. Nulová tolerance
Jednu se o spojenkyni, obtěžuje ji obchodník. Máte se ho zbavit, ale tak, aby to neviděla a nevyděsila se. V oblasti, kde se zdržují, ho lokalizujte orlím pohledem. V této oblasti je vůz se senem a studna, kde se můžete ukrýt a dostat ho, když půjde kolem. Nebo se můžete nenápadně přikradněte se a bodněte ho otrávenou čepelí. Jen se nezdržujte před ženou, kterou obtěžuje.

3. Čepel v davu
Máte za 3 minuty zabít 3 lidi dříve, než se setkají se svým kontaktem. Musíte je najít, takže použijte orlí pohled, nebo prostě na nich narazte. Že vás tlačí čas, nemáte velký prostor na nějaké finty, takže se jen připližte za nimi a bodne ho, nebo použijte dav a zastřelte jejich pistolí.

4. Čestný zloděj
Najděte Lorenzův kontakt, zloděje. Najdete jej na ulici a pak ho sledujte až k vašemu cíli. Cesta je delší a vede i přes střechy, kde vás obtěžují strážní lučištníci. Bojuje s nimi i zloděj, takže se přidejte. Sledujte jej přes všechny střechy až k poslední, na níž jsou tři nepřátelé, váš cíl a jeho stráže. Prostě tam najeďte a zabijte jejich.

5. Vážná záležitost
Tři zrádci se pokoušejí utéct spravedlnosti a využili karneval, aby se zamaskovali za harlekýny. Jeden tančí u řeky, takže vám stačí proplout pod něj a shodit ho do vody. Druhý je při skupině vojáků. Pokud vás přehlédnou, můžete ho zabít pistolí. Pokud vás spatří, dá se na útěk a tak se připraví o ochranu. Jen ho pronásledujte a zabijte. Třetí je v davu na ulici. Buď si najměte prostitutek a přibližte se k němu, zabijte ho pistolí z dálky, nebo se mu ukažte, a když se dá na útěk, tak ho dožeňte a zabijte.

6. Překazte oslavu
Pazziov synovec pořádá ve městě oslavu. Zajděte do cílové oblasti a nalezněte slečnu, která je na cestě na oslavu. Sledujte ji z bezpečné vzdálenosti, tedy ze střech, nebo z ulice, kde si pomáhejte prostitutkami. Když vás dovede k oslavě, máte za úkol zabít hostitele. Buď tam proběhněte rovně, přelezte přes střechu, nebo přeplavete přes řeku. Zabijte cíl a utečte.

7. Falešný odkaz
Další cíl se chce nechat násilím vyobrazit umělci jako hrdina a to Lorenzo odmítá. Máte ho zabít. Je obklopen skupinou vojáků, ale je to docela jednoduché. Najměte si oproti nim postávajících žoldnéřů a pošlete je na vojáky. Když začne boj, zamíchejte se do něj a zabijte váš cíl.

8. Po stopách lovce
Vaše činy nezůstaly bez povšimnutí, což je celkem pochopitelné při všech těch vraždách. Někdo po vás jde. Nejprve zabijte cíl, který označil Lorenzo, a možná se od něj něco dozvíte. Zajděte tedy k cíli. Postává před budovou není problém se dostat za něj a bodnout ho. Pak prohledejte jeho tělo (shift) a získáte polohu lovce. Zajděte tam. Stoji k vám zády, tak se k němu přibližte a zjistíte, že je to past. Je to mrtvé tělo a na vás se vrhne lovec a jeho poskočil. Máte zabít pro splnění úkolu lovce, ale nejste ve výhodné pozici, tak prostě bojujte a pobijte vojáky včetně lovce.

Symboly v Bentákach

1. Gilda Dei ladri Di Venezia
Sídlo zlodějů na východní straně města, kde jste potkali rozumu a Antonia. Symbol je na zdi na střeše.
Rodokmen
Nejprve máte 10 obrazů a máte vybrat ty, které něco spojuje. Vyberte obrazy 1, 4, 6, 7 a 10.

2. San Giacomo Di Rialto
Chrám svatého Jakuba je při dřevěném mostě Ponte di Rialto. Symbol je na střeše, na stěně za zvonicí.
Strážci
Opět kruhových obrázků. Jednotlivé části kruhu pootáčejte tak, aby tvořily dohromady celý obrázek. Pak jen aktivujte symboly na mapě světa.

3. Ponte di Rialto
Slavný dřevěný most. Je při místě, kde jste začínali návštěvu Benátek. Symbol je pod mostem, na stěně, na východní straně mostu.
Kavalerie
Přečtěte si dopis pro Nikoly Tesly. Pak na mapě vyberte lokaci Tunguska a nakonec jen klikněte na fotografii.

4. Torre Dell'Orologio
Věž na hradbách náměstí Dóžecího paláce. Naproti věži Campanile Di San Marco. Symbol je na podlaze věže hradeb.
Bunkr
Toto je náročnější věc. Nápověda je také skrytá. Na levé dolní fotografii se objevuje lomítko (<) a mezi fotografiemi vojáků (pod číslem 7 z kódu) se objevuje číslo 4. Takže 4 = <. Nastavte tedy červený kruh tak, aby lomítko ukazovalo na číslo 4. Před devítkou vidíte symbol přesýpacích hodin, takže ten zůstává rovněž v kódu, který musíte nahodit. Zůstávají tedy čísla 7 a 1. Zkuste počítat rohy symbolů. Ten při čtyřce má jeden roh (lomítko), při pětce je véčko s půloblouku, to má dva rohy, pod šestkou je písmeno ms háčky, to má tři rohy. Čili na sedmičku nastavte symbol, který vypadá jako malé deformované "e", to má čtyři rohy. Takhle si to odečtěte celé a jednotka by měla mít osm rohů, takže tam nastavte malý kosočtverec ve větším kosočtverce.
Pak máte fotku. Na ní jen zaměřte pravý horní roh budovy, je tam symbol vrahy.

5. Campanile Di San Marco
Strážní věž změněna na zvonici na náměstí před palácem dóžete v středové oblasti. Symbol je na podlaze ve věži, pentagram uprostřed věže.
Synapse
Opět těžší hlavolam. Nápověda je ukrytá napravo mezi rentgeny mozků. Je tam číslo 5 a symbol poháru na víno, který představuje číslo jedna. Takže nastavte na kruhu sklenici k číslu 5. Pokud je pohár jedna, tak tři poháry vedle při čísle 6 jsou trojka a devět sklenic při čísle sedm je devítka. Abyste si to ověřili, viz vzorec nalevo. Začíná sklenicí (jako jedna) a každé přičtení představuje další číslo v pořadí. Tedy 1 2 je 3 (což jsou tři poháry pod šestkou) a 6 je 9 (devět sklenic pod sedmičkou) a 2 je 11 (bumerang a sklenici pod osmičkou) a 1 je 12 (bumerang a dva poháry apod. devítkou). Takže už víte, že bumerang je 10 a pohár 1. Podle vzorce si vypočítejte, co má pokračovat pod nulu. 12 (pod devítkou) 5 (ze vzorce) takže 17. Pod nulu tedy dáte bumerang a sedm sklenic. Stejnými počty zjistíte, že pod trojku patří číslo 31, takže tam umístěte tři bumerangy a jeden pohár.
Takže celkově máte ke kódu 603 přiřazené tři poháry pod 6, bumerang a sedm sklenic pod 0 a tři bumerangy a pohár pod 3.
Pak máte obrázek synapsí, spojení mezi nervovými buňkami. Prostě označte kurzorem všechny spoje.

6. Scuola Grande Di San Marco
Tento kostel je v severní části Benátek, o pár ulic dál od mostu Ponte Di Rialto. Symbol je na zadní straně oblouku nad vstupní branou.
Čtvrtý den
Máte opět 10 obrazů a máte vybrat 5 společných. Vyberte obrazy číslo 2, 3, 5, 8 a 9.
Pak zde máte obrázek slunce a máte najít před ním zem. Na obrázku jsou různé nadpisy, které uvidíte. Pípáním se můžete nechat navést. Zem je mezi levým dolním rohem a středem. Zaměřte ji a máte to.

7. San Pietro Di Castello
Chrám na východním konci Benátek. Symbol je na jeho východní straně, na stěně pod střechou.
Původ druhů
Začínáte opět kruhovým obrázkem, kde jednotlivé části kruhu musíte nastavit tak, aby tvořily ucelený obrázek. Je to poslední role symbolů, takže je pochopitelně i nejtěžší. Od spuštění postupujte otáčením a vždy o jeden stupeň nahoru. Takže 3x vlevo, výše a 5x vpravo, výše a 2x vpravo, výše a 4x vlevo, výše a 2x vlevo, o jedno níže a 2x vpravo.
Pak máte obrázek, na kterém se zaměřte na oko nahoře na obrázku.
Pak opět třeba zadat heslo. Všimněte si text "Nic není pravda, vše je dovoleno". Takže zadejte libovolné heslo a zpřístupní se vám dopis z Absterga. Nakonec jen přejděte kurzorem přes všechny kosti a změňte jejich na lidské.
Hotovo, můžete si prohlédnout nerušeně celou Pravdu, kterou vám zde ukryl Kontrolor 16.Sekvence 11


Hned po zahájení sekvence váš rozhovor s Rosou přeruší Leonardo s tím, že pro vás něco má. Následujte ho ulicemi a poslechněte si jej. Dojde vám, že Rodrigo Borgia zřejmě ví o kryptě, ke které vede proroctví zašifrována v stránkách Kodexu a tak se musíte připravit na připlutí lodi z Kypru, kam měli před rokem namířeno i Silvio s Dantem.

1. Kdo si počká, ten se dočká
Na radu Leonarda zajděte do přístavu. Přes klec si vylezte na hradbu a sledujte přicházející loď a zjistíte, že ji sleduje i strýc Mário. Po scénce máte sledovat kurýra z lodi. Myslím, že už jste měli dost sledovaček, abyste v tom byli dobrý. Vhodné je najmout si cestou zlodějů, protože ti mohou skákat s vámi přes překážky a na jednom místě budete potřebovat odlákat stráže. Po zemi je to v pohodě, sem tam se vám ztratí, když kličkuje v uzoučkých uličkách, kdy máte lepší dohled ze střech, ale zase vás dolů Neotravují lučištníci.
Když dorazí do cíle, má přebalit balíček. Máte minutu a 30 sekund na to, abyste ho zabili a převlékli se za něj. Můžete odlákat stráže u brány prostitutkami, či zloději. Můžete přelézt přes střechu, ale tam pozor na lučištníky, nesmíte totiž vyvolat poplach. Nebo si to můžete obejít odzadu a přes řeku připlout zadním vchodem, kde zabijete jen jednoho vojáka, vylezete na stěnu a skočíte na kurýra. Rovnou se za něj převléknete.

2. Spolupracuj
Po převlečení nemáte na výběr a musíte hned přijmout další úkol. Vezměte krabici a začíná se. Máte následovat stráž k cíli. Není to dlouhá cesta. Dávejte si pozor jedině na to, abyste nevrazili do lidí, kteří nosí krabice. Ti totiž celé dny nedělali a čekali jen na vás, aby vám to znepříjemnili a teď nosí vše, co potřebují. Když totiž do nich vrazíme a shodíte jim krabici, naštve to okolní, běžné, městské stráže, které zas na oplátku vrazí do vás a shodí vaši krabici. Nic se neděje, ale zdržuje to. Pokračujte až k Borgii.
Když se dostanete až k Borgii, tak vás odhalí. Můžete, ale také nemusíte zabít vojáka před vámi během scénky. Pak bojujte s Borgii. Je jedenáctá sekvence, takže byste s ním neměli mít problém. Porazte ho. Když bude mít minimum života, zavolá si posily. Pobijte vojáky, které zavolal. Pak zavolá další posily, ale to už dorazí i vaši spojenci. Během tohoto boje ignorujte Borgia a soustřeďte se na ostatní vojáky, abyste osvobodili své spojence. Když všech vojáků pobijete, společně se spojenci již Borgia zdoláte společně snadněji.
Rodrigo Borgia


Po boji vám Borgia uteče, ano, ačkoli jste na něj pět a on od vás dostal dvakrát nakládačku a jste špičkový vrah, obklopen zkušenými vrahy, tak to dokáže. Pak se vám odhalí vaši spojenci a spojenkyně, kteří jsou také vrazi jako vy a evidentně vám svou důvěru dokázali tím, že vám celá ta léta nic neřekli. Milé od nich. A samozřejmě nepohnuli ani prstem pro záchranu vaší rodiny. No teď, když jste získali kousek ráje od Borgia, uznají vaše kvality (vše to zabíjení za roky se zřejmě nepočítalo) a jmenují vás za řádného člena vrahů. Také poznáte i jednoho z výše postavených vrahů, též známá to postava. Po obřadu skočte z věže do sena.

Za odměnu dostáváte benátský přehoz, který funguje stejně, jako ten, co vám dal předtím Lorezno pro působení v Toskánsku a Florencii. Čili nižší hledanost v Benátkách.

Splněním tohoto úkolu jste dokončili jedenáctou sekvenci.


Vedlejší úkoly

Kurýr

Perfektní manželství
Máte 5 minut na to, abyste chytili zloděje, který vašemu zaměstnavateli ukradl dopis. Zajděte do označené oblasti a pronásledujte jej. Je to magor, běhá a skáče po střechách. Prostě se k němu přibližte, skočte po něm se skrytou čepelí. Prohledejte ho stylem okrádání a získáte dopis. Přes varování zaměstnavatele si jej můžete přečíst (je to milenec vdané ženy a plánují vraždu jejího manžela). V časovém limitu musíte dopis ještě i doručit zpět. Odevzdejte ho a hotovo, víc vás jejich osudy nezajímají.

Rváč

Záletník na střeše
Najděte označenou ženu, která vám řekne, že ji její manžel podvádí a chce, abyste mu dali vyučenou. Zajděte za mužem, který je s jinou a prostě ho zbit pěstmi, nezabíjejte ho. Jen pozor, abyste jej při boji neshodili ze střechy.
AC2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 sfdsfwsfsf sfdsfwsfsf | 14. března 2011 v 13:06 | Reagovat

:-!  :-!  :-!  :-!  :-!

2 ghdrhd ghdrhd | 25. června 2011 v 12:22 | Reagovat

:-!  O_O  [:tired:]  :D  ???  :-|

3 Kristýna Kristýna | E-mail | 18. listopadu 2011 v 13:13 | Reagovat

Ahoj, prosim tě, jak mám udělat ten "běh po zdi" vůbec mi to nejde.. Jsem v hrobce jednoho z těch hašašínů a tam mám udělat nějakej ten běh i když tam píšou v tý hře jak to mám udělat mě to vůbec nejde.. :( prosím pomoz mi.. :) děkuju :-(

4 withinblog withinblog | 19. listopadu 2011 v 21:40 | Reagovat

[3]: Ahoj, Kristýno ... obávám se, že ti asi nepomůžu ... měl jsem stejný problém jako ty. :( jediné co ti můžu poradit je to, ať to nevzdáváš a zkoušíš to stále znova .... promiň, ale jinou radu opravdu pro tebe nemám :( ... tak ti přeju hodně štěstí a pevné nervy ;)

5 Kristýna Kristýna | E-mail | 19. listopadu 2011 v 21:56 | Reagovat

Ahoj, hele iž je to v poho :) přišla jsem na to, teed jsem v římě, tam je to těžký.. :'( tak doufám že to dokážu.. :P zatim ahojky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama