.

Assassins Creed 2 Návod část 7.

1. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod

Sekvence 12


Už byste měli mít všechny stránky kodexu. Pokud ne, můžete si skočit posbírat poslední po městech. Také již máte k dispozici všechny vedlejší úkoly, takže si můžete doplnit. Jinak jste ve Forli, takže se můžete hned i vrhnout na hlavní příběh.
Niccolò di Bernardo dei Machiavelli

1. Vřelé uvítání 
Nedaleko přístavu vás čeká Kateřina Sforza, která vám před pár lety zajistila cestu do Benátek. Máte ji a Machiaveliho vyprovodit do Forli. Kráčejte k městu, když vás přeruší Kateřinina služka s tím, že město napadli. Běžte společně k městu. Níže brány vás napadne skupina nepřátel, tak pomozte ochráncům je zabít, hlavně braňte Kateřinu a Niccola. Před branou zastavíte, je totiž zavřená. Kateřina vám doporučí tajný tunel, který je pod západní branou.
Vydejte se tam a jděte k spuštěné mříži. Tu jen podplavte (mezerník) a jste za hradbami. Tam ignorujte boje a jen vylezte na hradby, proběhněte k bráně, před níž stojí Kateřina, zabijte stráže u mechanismu a otevřete bránu.

2. Osobní strážce
Automaticky se spouští další úkol a vy automaticky skákejte dolů do sena. Pokračujte k citadele s Kateřinou a Niccolo a ochraňujte je. Je to přímočarý úkol napříč městem. Jen se držte vašich spojenců a zabíjejte všechny nepřátele, kteří se k vám přiblíží. Hlavně sledujte jejich životy, aby je nezabili. Kdyby bylo nejhůř, máte stále kouřové granáty, ale většina bojů se dá zvládnout i klasickým bodáním do nepřátele bojujících s vašimi spojenci. Nakonec doběhněte do citadely.

3. Ubraň pevnost
Jste sice v citadele, ale nepříteli dorazili posily, takže opět musíte chránit Kateřinu a Niccolò, kterým se naštěstí s novou misí doplnil život. Pobijte skupinu nepřátel na nádvoří a pak vyšplhejte na hradby za Kateřinou a Niccolo. Tam pobijte všech zbývajících nepřátele. Jediným problémem je chránit spojence, s nepřáteli byste velký problém mít neměli. Když jejich pobijete, úkol je splněn.
Checco a Ludovico Orsinovi

4. Kmotr
Po boji zajděte za Kateřinou. Dole se objeví hlavní nepřátelé a strůjci tohoto útoku, bratři Checco a Ludovico Orsiovci. Ti magoři chytili dvě Kateřininy děti a vyhrožují, že pokud nedostanou úlomek ráje a mapu, tak je zabijí. Samozřejmě vás Kateřina poprosí o jejich záchranu. Máte 10 minut, než uplyne termín a než je zabije
Běžte na sever nad město, kde je mezi domy vězněna Kateřinina dcera Bianca Riario. Běžte po střechách, nebo po hradbách, abyste ušetřili čas a vyhnuli se zbytečným konfliktům s vojáky. Tam jen doběhněte k domu, kde ji drží a pozabíjejte stráže. Nic se neděje, když si vás všimnou, takže je zabijte a osvoboďte ji. Řekne vám, že její bratra drží v majáku.
Skočte na koně a uhánějte k majáku na východní straně města. Tady pozor, je to zakázaná oblast, ale není dole příliš střežena, tak proběhněte k terase, vylezte na ni, shoďte vojáka a vylezte na věž majáku. Tam shoďte, nebo zabijte dva strážce a vylezte až úplně nahoru. Pozor na Ludovica Orsi. Neukazujte se, jen si přeručkuj pod něj a skočte na něj se skrytou čepelí. Pak na vás čeká už jen Ottaviano Riario, abyste ho zachránili.

5. Checco
Vraťte se do města za Kateřinou, která vám řekne, že to byla past, aby vás odlákali. Když jste odešli zachránit její děti, opět je napadl a Checco a jeho muži a získal jablko. Musíte ho dostat zpět. Vydejte se k bráně, při které stojí. Když vás spatří, dá se na útěk. Stráže ho budou bránit, pronásledovat vás, další se vám budou stavět do cesty a zpomalovat vás. Čeká vás dlouhá honička, takže raději skočte na koně a mečem Zabíjte Checca. Zabijete ho, ale on také zraní vás, ale kousek ráje získal někdo jiný.
Přebíráte se u Kateřiny, která vás vyléčila. Popíšete jí muže v černé kapuci bez prstu a dá vám typ, kde ho hledat. Také vám daruje mapu svého bývalého manžela, která vám ukáže umístění všech stránek Kodexu. Zároveň je po vašem zásahu město opět bezpečné a nemusíte se ukrývat před strážemi.

6. Daleko od stromu
Zajděte do startovacího bodu za městem a máte najít v nedalekém opatství mnicha, který vám ukradl kousek ráje. Naboku u budově je mnich, které napadnou dva vojáci. Zabijte je a zachraňte tak bratra Darbyho O'Callahana. Ten vám na oplátku řekne, kde je nějaký mnich bez jednoho prstu, kterého hledáte. Zajděte do opatství ve městě. Přibližte se k cíli a ten ve vás pozná muže, který zavraždil Stefana da Bagnone v Toskánsku. Vyvolá poplach a mniši se dají na útěk. Máte tři cíle, ale stačí vám chytit jen jednoho z nich. Pokud jste rychlý, ani je nemusíte honit. Jen nemějte zbraň a skočte po jednom ze tří označených mnichů. Ten vám řekne, že muž, kterého hledáte, je zřejmě Girolamo Savonarola.

Splněním tohoto úkolu jste dokončili dvanáctou sekvenci.Sekvence 13


1. Fiasko ve Florencii
Aktivujte zahájení mise. Máte se dostat do Florencie. Ačkoliv jste tu již byli jako doma, situace se změnila. Musíte se probojovat přes stráže u brány, nebo využijte skupinu mnichů, která chodí nahoru dolů, a kupodivu vás stráže nepoznají. Tam vejděte do dalšího aktivátoru a dostanete zprávu, že se máte setkat s Niccolo. Pozor na stráže, jste zde hledaná osoba. Na mostě oslovte Niccolò. Potvrdí vám to, co jste se již dovtípili slyšené rozhovorů obyvatel. Savonarola ovládl Florencii a to za pomoci vašeho artefaktu. Je to blázen, který potírá hřích klasickým zastaralým církevním způsobem a to brzděním pokroku, umění, rozvoje a myšlení.
Je to šílenec a není ve spojení s Borgii, co zjistíte, když narazíte na těla Borgiových muže. To však znamená, že Borgia ví, kdo má úlomek ráje a také po něm půjde. Projděte se s Niccolo a po rozhovoru přeberete vedení vy a on vás bude následovat. Odveďte ho do paláce. Cestou vás napadnou dvakrát nepřátelé, tak jejich pobijte.

Když budete v cíli, dohodnete si plán. Abyste oslabily Savonarolovu kontrolu, tak musíte zabít jeho 9 poručíků. To znamená, že se vám po této úloze zpřístupní 9 dalších úkolů a je na vás, v jakém pořadí je splníte. V podstatě je to něco jako nájemné vraždy, jen jsou součástí hlavního příběhu. Je jinak hezké, že vás ostatní vaši spojenci vedli, abyste se vycvičili, ale i nadále nechávají všechnu práci na vás. Alespoň někoho z nich mohli zabít oni, ne jen přihlížet, jak všechno oblevě vy.

2. Zátiší 1 / 9
Umělec dole pod vámi pálí knihy a obrazy. Kolem je hromada stráží, takže jste v značném oslabení. Nejlepší je proto uhodit a utéct. Ze střechy, na které začínáte, zabijte skokem na střeše Níže dvou strážců. Vyhlédněte si umělce, abyste věděli, kde je a kudy chodí. Když nikdo nebude nablízku, skočte ze střechy do kupy sena za strážemi. Vylezte a zamíchejte se do davu. Skupinka lidí zde chodí mezi senem a schody. Držte se při nich, než přijde váš cíl k vám a tehdy na něj skočte se skrytou čepelí.

3. Úhlavní nepřítel 2 / 9
Kondotiér pomatený ze Savonaroly odmítá lidí nechat projít po mostě. Je na terase nedalekého domu a opět je tam hromada stráží. Zabijte vrhacím nožem strážce na sousední střeše a proběhněte po odtahovém laně přes ulici. Tam se držte vzadu, i na střechách je zde mnoho stráží. V zadní části zabijte noži lučištníky na malém balkoně. Případně můžete zkusit zabít noži i stráže na střeše nad balkonem, ale není to nutné. Stačí být už jen rychlý a přesný. Skočte na ten balkón, vylezte nahoru na stříšku, skočte na terasu s cílem a zabijte ho. Abyste se setřásli vojáků, tak jen skočte do vody a odplavte jim pryč.

4. Soudní den 3 / 9
Kazatel přesvědčuje lidi řečmi o soudním dny. Třeba ho umlčet. Opět máte maximální hledanost, asi telepatie. No co už. Hlídače na střeše při vás zabijte čepelí. Dvou strážců na střeše kostela zabijte vrhacími noži. Skočte tam a zbylé dva dorazte čepelí. Přeručkuj po boku nad bránu a tedy nad něj a skokem se skrytou čepelí ho dorazte. Jinak byste ho museli pronásledovat, když se dá na útěk, ale i to je možnost, pokud se vám nechce takto zdržovat. Po jeho porážce se zbavte hledanosti a je to.

5. Chirurgicky přesný úder 4 / 9
Je tady doktor, co odmítá léčit, pokud se lidé nepodvolí nové vládě. Třeba podotknout, že Paola odvádí mizernou práci. Striptérky nikdy nejsou po ruce, když je třeba. Doktor stojí před davem, kterému káže. Za ním je uzavřený dvůr se stráží, který je zároveň zakázanou oblastí. Můžete se tam zkusit proplížit, ale je tam hodně stráží a poplach znamená konec. Nejjednodušší je se proplížit pomezi dav, aby vás neodhalily a dostat se až před něj a tam na něj skočit. Nebo se z davu zamíchat ještě mezi mnichy, kteří vás dostanou trochu výše na schody a odtud můžete rychle na něj zamířit pistolí a zabít ho jednou ranou. Pak jen utečte strážím.

6. Přes celé vojsko
5 / 9
Padnete do pasti kapitána stráží. Pošle na vás své muže. Můžete bojovat a zabít je, nebo se vrhnout přímo na něj. Tedy vrhnout se na něj znamená vylézt nahoru na střechu k němu a on se dá na útěk a vám to celé bude stěžovat jeho armáda. Tak či tak se však dříve či později budete muset dostat k němu nahoru a pronásledovat ho. Pokud jste rychlý, může se vám ho podařit dostat ještě tady. Pak jen utečte ostatním strážím.

7. Poslední pomazání 6 / 9
Opět jste plně hledaný, nepřátelská telepatie zaúřadovala. Musíte se dostat na střechu domu a zabít kněze, který tam káže. Zpívá něco latinsky, takže nevím, čím se provinil. Vylezte ze zadní části na terasu a pozor na stráže, které jsou tam. Pokud vás ohrožují, tak nějaké u vás zabijte, ale pozor, odhalení znamená konec. Z terasy vylezte na malou kopuli a z ní na velkou pod knězem. Na obvodu kopule ručkujte do boku, dokud nebudete pod úchyty, pomocí kterých se dostanete nahoru, na horní terasu s knězem a dvěma strážci. Vylezte nahoru, skočte na něj a zabijte ho.

8. Sociální mobilita 7 / 9
Z ničeho nic se objeví šlechtic, který ví o vašich činech a chce to sdělit Savonaroly. Čeká vás pronásledování. Hned napravo od vás vyskáčete na krabice a vylezte na střechu nad vámi. Na ni poleze i on a získáte trochu náskok. Pak by již neměl být problém dohnat ho ještě na téže střeše a s čepelí zabít.

9. Senoseč 8 / 9
Máte zabít farmáře, který odmítá vydávat obilí lidu. Napravo od vás vidíte na okraji uzavřeného pásma vůz se senem. Využijte dav, přesuňte se tam a skočte do sena. Počkejte si, dokud nepůjde farmář kolem vás, vyskočte a zabijte ho. Pak utečte strážím.

10. Přístavní správa 9 / 9
Máte zabít obchodníka na lodi. Vhodné je pro usnadnění zbavit se nejprve strážce na molu. Skočte do vody, počkejte si na vzdálenější části mola, při zadní části lodi, a když přijde, shoďte ho dolů. Pak se vyšplhejte na zadní část lodi s kormidlem a vyhlédněte si dva strážce, kteří chodí až sem nahoru a shoďte je do vody. Když jsou pryč, zůstávají dva po bocích. Když půjdou k přídě tak vylezte nahoru ke kormidlu. Přikradete se ke dvěma strážcům před kormidlem a najednou jejich zabijte dvojitou čepelí. Vylezte na zábradlí před kormidlem, zaměřte si obchodníka (pozor, abyste si nezaměřili stráž) a skokem ho zabijte. Že jste na vodě, utéct strážím by neměl být problém.
Girolamo Savonarola

11. Moc lidu
Když jste zabili všech devět spojenců Savonarolymu, zajděte před palác. Po aktivaci mise nastane noc a lid se bouří před Savonarolym. Během scénky zaútočte a hodíte po něm vrhací nůž, což mu zraní ruku a vyrazí úlomek ráje. Lid se ho chopí a odvleče ho pryč. Vaše šance, ale nějaký hlídač popadl úlomek ráje a utíká pryč. Musíte ho dostihnout. Pronásledujte ho, dostihněte ho a zabijte ho. Opět jste získali úlomek ráje.

12. Veřejná spravedlnost
Doběhněte na náměstí, kde lid nechal upálit Savonarolyho. Nechcete ho nechat tak trpět, takže máte 30 sekund, abyste ho zabili, než shoří. Jen se proderte davem vpřed, vylezte nahoru a vše ostatní již udělá Ezio sám. Po 22 letech se mstí na místě, kde přišel kdysi o rodinu. Přednese lidu řeč o svobodě a odejde.

Splněním tohoto úkolu jste dokončili třináctou sekvenci.
Sekvence 14


Začínáte na silnici pod vaším městem Monteriggioni. Zde potřebujete mít všech 30 stránek Kodexu. Pokud jste je sbírali vždy v každém navštíveném městě, tak je už máte. 14 jste získali během hraní, 5 jejich je ve Florenci, 6 v Benátkách, 5 ve Forli a 2 v Toskánsku (pokud jsem si to dobře poznamenal, ale máte mapu, takže není to žádný problém, jen vás čeká více cestování, pokud jste je neshromažďovaly průběžně.). Pokud jste je ještě všechny nedaly dešifrovat, tak jejich odneste Leonardovi. Ten je nyní ve vaší vile Monteriggioni, takže ho nehledejte.

1. Cíl je označen X

Když máte dešifrovaný všech 30 stránek Kodexu, tak zajděte do haly s Kodexovým stěnou. Tam jsou vaši věrní spojenci. Oslovte strýce Maria a spouštíte roli. Tou je rozluštit záhadu Kodexu. A aby vás nenapadlo nechat jejich čekat, nesmíte prostě opustit místnost. Dobře, tak se podívejte na stěnu s kodexem a použijte orlí pohled. Uvidíte na stránkách nějaké kresby. Máte z nich vytvořit obraz. Nemusíte nic přesouvat, všechny stránky jsou nastaveny správně (to je ale náhodička), pouze nejsou správně otočené. Otáčejte je, nejlépe je začít okrajovou části abyste vy vytvořili základ, obrázek je ohraničen. Obrázek je v podstatě současná mapa světa. Takže když máte boky, tak jen dotáčejte ostatní stránky, abyste měli celou mapu. Když to máte správně, automaticky skončíte. Pak aktivujte podstavec před stěnou s Kodexem a úlomek ráje vám vysvítí mapu. Zjistíte, že krypta je v Římě. Na její otevření třeba úlomek ráje a žezlo, papežské žezlo, které má nyní Borgia, neboť se stal papežem.
Tímto odhalením je úkol splněn. Pokud chcete, můžete nyní vyrazit kamkoliv a dělat cokoliv. Když budete připraveni, oslovte Maria a odcházíte do Říma.

2. Hodně štěstí
Odcházíte do Říma, ale netěšte se. Není vám přístupné nic, jen místo, kam se máte dostat. Vylezte na zeď, po trámech proskákejte dokola a po stěně vylezte nahoru na terasu. Tam shoďte z okraje dva vojáky dolů a zbylé dva můžete zabít skokem. Pak aktivujte mechanismus, čímž otevřete bránu.
Za branou jsou dva vojáci. Pokud se rozjedete, můžete je najednou dostat dvojčepelou zbrní bez boje. Napravo vylezte na sudy a proskákejte na terasu k osamocenému vojákovi. Zabijte ho a mechanismem otevřete dveře, kterými projděte dál.
Zde vás čeká skupina vojáků. Zkuste jejich překvapit a alespoň dvojici dostat najednou čepelemi. Ostatní pak porazte klasickým bojem. Zde pak vylezte na věž ke kontrolnímu bodu. Dorazí pomoc, tak skočíte na koně. No hodně si ho neužijete, protože trhlinu nepřeskočil. Tak se na něm protlačí vedle stráže k trhlině a tu po boku přes věci přeskočte po vlastních. Utíkejte dál k bráně, kterou před vámi zavřou. V tom případě pobijte stráže, aby vás neshazovaly při lezení. Vylezte z pravé strany nahoře na věž, kde jsou dva vojáci a z druhé strany zase slezte dolů na hradby.
Zabijte dva vojáky. Pak další dva. Přejděte k další věži, na kterou zase vylezte, zabijte nahoře jednoho vojáka a seskočte do sena na další část hradeb. Zde jsou čtyři vojáci. Pár můžete dostat ze sena, zbytek dorazte sami. Přelezte další věž, na níž jsou tři vojáci. Jednoho můžete shodit a dva dorazit skokem s čepelí.
Zde máte malou část hradeb s jedním vojákem a další věž s jedním vojákem, ale jsou blízko u sebe, takže to dva skoky s čepelí vyřeší.
Další terasa je horší. Dva vojáci pod vámi padnou skokem s čepelemi, ale je tu ještě větší skupina včetně tří obrněnců. Těch se snažte odzbrojit a zabít je zbraněmi a dorazit rychle ostatních bez bránění. Případně vyběhněte napravo na střechu a zkuste je shazovat dolů. Po boji vylezte nalevo na lešení a skočte na balkon s pákou, kterou otevřete dveře pod vámi.

Mapa Světa kodex


Vejděte dveřmi dovnitř k mnichovi. Tady si jen nacvičte skrývání se. Jsou zde dva hlídači, zády k vám, takže obou zabijte a pákou si otevřete dveře dál. Za nimi už nezabíjejte a schovávejte se v davu. Přesouvejte se mezi skupinkami mnichů a vyhýbejte se strážím. Dvakrát se posuňte vpřed, pak doleva za mezistěny, opět jednou vpřed, a když bude strážce před vámi zády, jděte za ním, dostanete se za dalších dvou a u vás je páka. Zatáhněte, otevřete si dveře a než se stráže opět otočí, přejděte jimi.

Konečně jste u Borgii. Proskákejte po dřevěných plošinách až nad něj a proveďte zabijácký skok se skrytou čepelí. Překvapení? Ani ne, jistě jste nečekali tak lehký závěr. Borgia má žezlo a tím vás odrazí. Ukáže vám, že je s ním pěkně silný. Ale ani vy nejste slaboch a použijete úlomek, stejně jako na Altaira kdysi Al Mualim a vytvoříte si kopie samého sebe. Společně s ním bojujte. Vaši dvojníci nejsou nic moc, ale aspoň se nevěnuje stále vám. Celkem šikovné mi zde přišli vrhací nože a oslabit ho tak z dálky, protože je silný a samozřejmě s tím, že byste mu vyrazili žezlo ani nepočítejte. Když mu odejmete život na minimum, tak vás dostane jako amatéra a vezme vám i úlomek ráje a uteče.
Použijte orlí pohled a najděte dva tajné spínače po bocích oltáře. Oba aktivujte a otevře se tajný přechod. Proběhněte tajnou chodbou a na konci vás čeká Borgia. Neznámo proč nepoužije své artefakty, ale dáte si starou dobrou férovku na pěsti. Bojujte, stačí se krýt a vyrážet jeho údery a pomalu ho dostanete. Jste vítěz, i když ho nezabijete, což je naprosto nepochopitelné. I když to Eziovu rodinu nevrátí (jako sám řekne), nejde jen o pomstu, ale také o trest (vždyť zabil desítky jiných lidí) a o prevenci (pokud zůstane žít, tak zabije další, protože bude jistě zas něco plánovat a připravovat), takže to rozhodnutí je po všech těch vraždách, co Ezio spáchal, naprosto nemístné, nezodpovědné a pokrytecké.

Tím jste dokončili čtrnáctou sekvenci.Minerva

Následuje už jen závěr. Proběhněte do krypty a postavte se do vyznačeného kruhu. Uvidíte zprávu, která je přes Ezia jako proroka určena vám, Desmondem. Překvapení. Dozvídáte se o hrozbě, která číhá na zem a třeba jí zabránit. Dozvídáte se i dost dalších skutečností. Že by Adam a Eva z pravdivého příběhu nějak souvisely s jejich ovládáním prvního pokolení a vzpourou, nebo je to jen na zmatení hráče? Vyšší moc vám udělila další
úkoly, které však budou muset počkat do dalšího pokračování. Konec.

Následují titulky. A během nich se stahujete z animusu. Vaši společníci všechno balí, templáři vás odhalili. Běžte s Lucy dolů do skladu. Tam se objeví váš starý kámoš Vidic (ten děda s Assassin´s Creed 1) i s posilami. Pomozte Lucy je pozabíjet. Dostali jste od ní čepel a díky splynutí s Altair a Eziem už nemáte jen orlí pohled, ale také pohyby, takže můžete bojovat, vykrývat, odzbrojovat (nemáte menu zbraní, ale můžete si přepnout mezi čepelí a pěstmi). Je fakt divné, že nepoužívají střelné zbraně, protože jsme v moderní současnosti. Pokud by to bylo i proto, že vás chtějí živého, mohli mít paralyzéry nebo plyn, ale ne, přišli jen s holemi. Porazte všechny nepřátele a Vidic vida momentální prohru uteče.
Již za čistými titulky, když ztratíte obraz, slyšíte, jak odcházíte. Přesouváte se na další bezpečné místo a Lucy musí analyzovat vše, co jste zjistili. Trochu pokecejte o tom, co mohl znamenat ten odkaz od Minervy a řekne, že se budete muset prohrabat dalšími vzpomínkami.

Takhel zhruba končí Assassin´s Creed 2. Poté můžete dodělávat úkoly, které jste nesplnily. A další pokračování asi bude Assassin´s Creed : BrotherHood, který výjde 19.11 2010 na Xbox360 a PS3. Na PC verzi si musíme počkat do ledan 2011
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 Gillette Gillette | E-mail | 19. května 2012 v 11:17 | Reagovat

Zdravím tě,už jsem vcelku bezradný,mám 29 stranek kodexů z 30ti a ten poslední nemužu ani za boha najit,všechny mapky s polady mam skoupené zevšech měst,prosel sem vsechny nekolikrat a pořad zadny vysledek. Mohl bys mi prosim tě poradit? Díky. :-)

2 withinblog withinblog | 19. května 2012 v 19:02 | Reagovat

[1]: Taky tě zdravím. Mám pro tebe pouze jednu radu. Musíš se podívat všude a hlavě musíš vylézt na všechny ale úplně na všechny rozhledny, které ve městě najdeš. Znáš to, náhoda je blbec, a možná zrovna někde kolem věže, na kterou si nevylezl, se třeba skrývá poslední stránka kodexu. Opravdu, tohle je moje rada, nevím, co jiného bych ti měl poradit. Hodně štěstí a hlavně se ozvi, jak si dopadl :D

3 Lucie Lucie | E-mail | 29. července 2012 v 0:18 | Reagovat

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám už kompletní stěnu kodexů a i tu mapu jsem složila. Jablko je v podstavci, ale nic se neděje. Ještě jsem jeden dokument po druhém jakože přečetla (rychle projela do konce) a nic. Jsem s nima zavřená v tý místnosti :-(  nevíš, co s tím? díky

4 Lucie Lucie | 29. července 2012 v 19:12 | Reagovat

[3]: Aha, beru zpět. Už jsem přišla na to, že jeden list byl vzhůru nohama :-) Asi za to mohla ta moje únava, tak sorry :D

5 Zuzanka Zuzanka | 14. září 2012 v 0:05 | Reagovat

[1]: Pro tu 30. půjdeš, až přijde čas ;-) Což už určitě víš, vzhledem k 4měsíčnímu odstupu :D Ale kdyby náhodou ne, tak se tím nestresuj, je to zakompováno do děje...

6 Zuzanka Zuzanka | 14. září 2012 v 0:10 | Reagovat

Mně kůň trhlinu v pohodě přeskočil a i první bránu jsem na něm projela :) Pak mě sejmuli, takže jestli se dá projet i ta druhá, nevím :D Ale myslím že spíš už ne.

7 SergiooK SergiooK | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:34 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

8 TomkoL TomkoL | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:55 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama