.

Assassin´s Creed 2 - Návod Úvod

1. listopadu 2010 v 5:00 | WithinBlog |  Assassins Creed 2 - návod
AC2
Shaun
Jste Desmond Miles a jste stále ve své cele jako zajatec společnosti Abstergo. Přichází Lucy Stillmanová. Je dost napjatá a říká vám, abyste ji následovali. Zajděte za ní k animus a na její pokyn si do něj lehněte a aktivujte jej. Přenášíte se opět do minulosti, ale tentokrát nejste Altair, ale se přenášíte do Itálie, do těla vašeho předka, který se právě narodil. Sledujete, jak vás matka porodí a otec vezme do rukou nemluvně, které však nereaguje. Ukažte, že jste schopen přežít a tím si jednoduchým způsobem vyzkoušejte ovládání, které se vám bude i během hry zobrazovat prostřednictvím symbolů. Musíte pohnout nohama (mezerník), levou rukou (shift), pravou rukou (myš) a hlavou (E). Dítě se probere.

Vracíte se zpět do přítomnosti a Lucy ukončuje simulaci a bere si disk se vzpomínkami. Odcházíte. Následujte ji k výtahu a svezte se společně dolů. Dole musíte proběhnout pomezi kóje, ale držte se při Lucy, která vás povede, občas se zastaví a zase pobíhá, abyste se vyhnuli strážím. Na konci haly se jí nedaří vyťukat správný kód pro uzamčené dveře. Použijte svůj speciální pohled, který jste získali v minulém díle (E) a uvidíte otisky na čtyřech tlačítkách a automaticky vyťukat pár kódů, dokud netrefíte ten správný. Přejděte do garáže, kde vás napadne pár členů ochranky. Bojujte a vyřaďte jejich. Pak si jen vlezte do kufru auta a nechte se Lucy odvést.
Animus 2.0

Přicházíte do tajné skrýše vrahů, ke kterým Lucy patří a kteří vedou válku s templáři, no tu prohrávají. Řekne vám, že z vás chtějí udělat vraha a abyste přeskočili roky výcviku, potřebují, abyste opět přežili minulost jednoho ze svých předků, abyste se naučili to, co ovládal on. Zde poznáte dalších dvou členů Lucyny buňky. Shaun Hastings a Rebecca Craneová. Rebecca se stará o jejich vlastní verzi animus, který prý vylepšila a tak mu hrdě říká Animus 2.0. Shaun má na starosti databázi a technickou podporu. Se všemi třemi si můžete promluvit. Nakonec si lehněte do animus a vyrážíte na výlet do minulosti. Cíl vaší cesty: Florencie, 1476.


Desmond
Lucy Stillman


Rebecca
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 jerka jerka | E-mail | 18. ledna 2011 v 21:47 | Reagovat

hledam nekoho kdo mi pomuze s instalaci hry assassians creed 2

2 withinblog withinblog | 19. ledna 2011 v 6:28 | Reagovat

[1]: tak si AC2 stáhni ode mě a tam je i návod na instalaci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama