.

Trailer Řím

1. listopadu 2010 v 0:00 | WithinBlog |  Videa + Screenshoty
AC 2 BrotherHood


Čím blíže je datum vydání konzolových verzí Assassin's Creed Brotherhood, tím více informací o hře se dozvídáme. Ubisoft nás od červnového oficiálního oznámeni hry doslova bombarduje novými informacemi, obrázky a videi ze hry a dnes tomu vývojáři rozhodně nehodlají učinit přítrž. A proto se rozhodli vydat nový 3-minutový trailer, ve kterém je představeno dějiště téměř celé hry, město Řím.
AC BrotherHood

Video ukazuje město Řím v roce 1500. Jeho ulice lemují zástupy stráží a po střechách se pohybují ozbrojené jednotky dohlížející na pořádek v ulicích i na střechách. Italské hlavní město se ponořilo do temnoty, s jeho obyvateli se zachází krutě, prostituce se rozšiřuje nekontrolovatelným tempem a stovky lidí jsou bezdůvodně vražděny. Město je kontrolováno neblaze proslulými lidmi s podezřelými pohnutkami. Tito lidé se často
zdržují u prostitutek a v domově hlavy katolické církve, papeže Rodriga Borgii. Lidé se nedomohou spravedlnosti, v právu je ten, kdo nabídne nejvíce peněz. Papež Rodrigo Borgia a jeho syn Cesare, kapitán papežské armády, ovládají město pod velkým nátlakem a násilí je na denním pořádku. Řím se stal jejich městem, srdcem jejich říše.

Ale změna se blíží, Řím brzy čeká nový úsvit a nový začátek. Jeho nadějí je bratrstvo bojovníků vedené slavným a statečným asasínem Eziem Auditore. Žoldáci, zloději a kurtizány se přidají k Eziovi, aby svrhli krutou a nespravedlivou vládu rodu Borgia, a postupně získávají zpět město čtvrt po čtvrti. Ezio investuje peníze do zavřených bank a obchodů, které znovu začínají fungovat. Kromě toho renovuje celé město a tím mění vzhled celého Říma. Obchody, které Ezio znovu postavil na nohy na oplátku poskytnou asasínům nástroje a zbraně potřebné ke konání misí. Přítomnost bratrstva změní celé město a jeho obyvatele. Obyvatelé se spojí a společně s Eziem povstanou proti společným nepřátelům, aby ukončili svá trápeni. Řím se znovuzrodí a zažije rozkvět v podobě začátku Renesance.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama