.

Assassins Creed BrotherHood 1 recenze

14. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog
Ezio


Assassins Creed BrotherHood 1 recenze


Mánie kolem Vydání Assassin's Creed: Brotherhood se už pomalu ale jistě začíná rozbíhat na plné obrátky, a proto měli vybraní recenzenti možnost shodnotit hru dřív než ostatní. A ani tentokrát po mnoha kladech této hry se nešetří chválou.

Vůbec první recenze Assassin's Creed: Brotherhood se objevila v britském technologickém magazínu T3. Recenzent označil Brotherhood za nejlepší titul z AC série a chválil především epický a překvapivě příběh. Ocenil takové funkci Bratrstva Asassinů, do kterého najímáme asasíny a posíláme je na míse po celé Evropa. Tato funkce je prý velice dobře navržen a promyšlená. Zmínká padla takové o Multiplayeru. Ten je unikátní a vypadá slibně I přes to, že v sérii si odbude svoji premiéru. Hra si v recenzi vysloužila nejvyšší možné známku 5 / 5.

Možnost zahrát si hru s předstihem obdrželi takové redaktoři Britského oficiálního Playstation 3 magazínu (PSM3). V pořadí 3. díl AC série s podtitulem Brotherhood podle nich sice nepřináší tolik inovačních jako 2. díl, ale zato VŠECHNY aspekty hry z dvojky vylepšuje k dokonalosti. Velice kladně hodnotili město Řím. Je to nádherně a detailní zpracované město, ve kterém najdete obrovské množství postranních úkol a dalších skrytých bonusů. Multiplayerový mód hodnotí takové kladně, a to jako zábavný a inovativní dodatek k epické singleplayerové kampani. Hra si z recenze odnesla perfektní hodnocení 92%.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama