.

Trailer + 18 sreenu

26. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog |  Videa + Screenshoty

Assassins Creed BrotherHood nový trailer + 18 nových screenu


I přes to, že Assassin's Creed: Brotherhood má už své vydání konzolových verzí za sebou, vydavatelská firma Ubisoft stále pokračuje v propagaci hry, a vydala nový trailer, který je nazvaný "Become the perfect assassin!" (Staň se perfektním asasínem!), ten odhaluje novou funkci hry tzv. Full Synchronization (Plnou synchronizaci). Mimo jiné se také objevila v některých zahraničních recenzích pěkná várka nových screenshotů z AC: Brotherhood. Na obrázcích uvidíte kromě hry pro více hráčů také záběry z příběhové kampaně, namátkou celou partu ze současnosti - Desmonda, Lucy, Shauna a Rebeccu, Virtuální trénink nebo třeba finální destinaci hry - Španělsko a ještě mnohem více.


Začneme novým trailerem. Ten vysvětluje podstatu funkce Plné synchronizace a Virtuálního tréninku. Ptáte se, co to je ta Plná synchronizace? Vývojáři to vysvětlují tak, že Plná synchronizace je v podstatě takovým způsobem provedení mise, jakým by ji provedl sám Ezio. V každé příběhové misi i vedlejší misi budete mít vždy zadaný i jeden další nepovinný úkol, a pokud jej splníte, dosáhnete oné Plné synchronizace. Trailer hned vše vysvětluje na příkladu. V misi dostanete za úkol pronásledovat zadaný cíl, a abyste dosáhli Plné synchronizace nesmíte byt spatřeni. Jestliže vás stráže nebo samotný cíl odhalí, Plná synchronizace selhala. Úkoly Plné synchronizace jsou nepovinné a lze jí dosáhnout kdykoliv pomocí zpětného přehrání vzpomínky. Ve hře je také představen Virtuální trénink. To jsou speciální tréninkové sekvence vytvořené v Animu. Hráč bude pomocí těchto sekvencí plnit zadané výzvy a bude si zlepšovat svoje dovednosti ve free-runningu, soubojích a také v nenápadných vraždách. Vaše výsledky se poté zapisují do tabulek, a máte možnost porovnávat své výsledky s výsledky jiných hráčů. Odměnou za splnění úkolů Plné synchronizace vám bude vylepšení Eziových dovedností, vybavení a zbraní, a díky tomu se stanete perfektním asasínem, jak je naznačeno již v názvu traileru. Kromě toho se vám také zpřístupní speciální Flashbacky z Eziovy minulosti.


A zde je slibovaných 20 obrázků ze hry, které jsou jako vždy opravdu povedené a velice pěkně zpracované. Na screenech uvidíte mnoho různých věcí - Multiplayer, Bratrstvo v akci, Španělsko, Virtuální trénink, Desmonda, Lucy, Shauna a Rebeccu v Monteriggioni, Cesara Borgiu a jeho spolupracovníky nebo třeba pohled na Ezia šplhajícího po věži a v pozadí panorama města Řím a samozřejmě nesmí chybět souboje, ať už jsou to Eziovy boje s Následovníky Romula nebo se straží na koni, obě tyto situace stejně jako mnoho jiných jsou na obrázcích zachyceny. No ale to samozřejmě není všechno, jak se můžete přesvědčit sami níže.

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood

AC BrotherHood
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 makkysek makkysek | E-mail | 24. července 2011 v 10:09 | Reagovat

Ty screeny lze popsat jen jedním slovem: WOW

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama