.

Obrázky postav

13. listopadu 2010 v 8:30 | WithinBlog |  Videa + Screenshoty

Nové obrázky postav a screeny z Assassin's Creed: Brotherhood


Vydání Assassin's Creed: Brotherhood se už nezadržitelně blíží a v USA vyjde hra na konzole Playstation 3 a XBOX360 už za necelý týden v úterý 16. 11. a v Evropě s dvoudenním zpožděním 18.11. Překvapující je ovšem skutečnost, že se na internetu neobjevuje moc nových gameplay videí, jak je před vydáním hry zvykem. V Ubisoftu se rozhodli, že udělají radost nedočkavým hráčům jiným způsobem. Dnes se na oficiálních stránkách Assassin's Creed: Brotherhood objevily nové obrázky postav ze singleplayeru i multiplayeru a pár nových screenshotů.

Začneme novými obrázky postav z multiplayeru, na těch jsou zobrazeny tyto postavy: Kovář (Blacksmith), Kapitán (Captain), Kněz (Priest) a Inženýr (Engineer).

Priest
Blacksmith
Kapitán
Engineer


Pokračujeme opravdu povedenými a nádherně zpracovanými obrázky, které představují hlavní postavy účinkující v příběhové kampani-Vládkyně Forli Catarina Sforza, hlavní nepřítel Ezia Cesare Borgia, Eziova sestra Claudia Auditore, hlavní hrdina Ezio Auditore, Eziův blízký přítel a geniální renesanční vynálezce Leonardo da Vinci, dcera papeže Alexandra VI. Lucrezia Borgia, Eziův poradce Nicollo Machiavelli, strýček Ezia Mario Auditore a na konec papež Rodrigo Borgia.

Kateřina
Claudie
Cesare


Ezio
Lucrezia Borgia
leonardo


Niccolò di Bernardo dei Machiavelli
rodrigo
Mario


Na úplný závěr přidávám dva screenshoty avizované už na začátku. Ten první je ze Singleplayeru a zobrazuje Eziuv závěrečný souboj s Cesarem ve Španělsku. Druhý je z Multiplayeru, je na něm zachycen Doktor, který se chystá zavraždit Kněze zřejmě na mapě ve Florencii.

obrázek
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama