.

Assassins Creed BrotherHood Trailer

13. listopadu 2010 v 7:00 | WithinBlog

Assassins Creed BrotherHood Trailer


Do vydání Assassin's Creed: Brotherhood zbývá už jen několik málo dní, a proto se Ubisoft rozhodl vydat trailer, který upozorňuje na spuštění prodejů hry. V tomto opravdu podařeném traileru uvidíte všechny zásadní složky hry, které k Assassin's Creed patří a ani v AC: Brotherhood nebudou chybět.

První sekundy videa doprovázeného perfektní hudbou dokreslující atmosféru začínají pohledem na Monteriggioni obléhané papežskou armádou a mezitím se hlavni hrdina hry, Ezio Auditore, snaží zachránit, vše co se dá a odvrátit útok, což se mu ale nakonec nepodaří. S přesunem do slunného Španělska Ezio vypráví svůj příběh o pouti za pomstou z Assassin's Creed II. Po porážce papeže Rodriga Borgii si myslel, že je konec. Ale mýlil se. A proto se vydává do Říma, do sídla templářů zmítaného mocí a korupcí, aby svrhl krutou vládu ambiciózního Cesara Borgii a vrátil městu jeho zašlou slávu.

Aby se Ezio mohl postavit tomu nejsilnějšímu protivníkovi, kterému kdy čelil, bude muset shromáždit armádu spojenců, kteří budou stát po jeho boku. Sjednotí bratrstvo asasínů, které se nebojí smrti a nemá strach bojovat proti společnému nepříteli-Proti mocnému rodu Borgia. V příběhu budou samozřejmě účinkovat známé postavy z druhého dílu AC, namátkou Nicollo Machiavelli, který bude poradcem Ezia a spoluvelitelem bratrstva nebo třeba nejvýznamnější osoba Italské renesance-Leonardo da Vinci a ani v tomto traileru nebudou nejen tyto ale i další historické osobnosti chybět. V tomto fantastickém traileru uvidíte také da Vinciho vynálezy (Vylepšený létající stroj, lodní dělo nebo tank), nové souboje, město Řím, boj Ezia a Cesara a ještě mnohem více.


Moje hodnocení:
Podle tohoto videa má být Assassins Creed BrotherHood hodně dobrý. Líbí se mi tam nové styly boje, nové zbraně apod, ale jenom mi vadí, že kolem rokou 1500 už byly tanky. No jestli Ubisoft vydá i další díly Assassins Creed jen aby to nebylo, že Ezio bude bojovat s Hitlerem 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama