.

Witch Hunt

14. listopadu 2010 v 9:30 | WithinBlog |  DLC
LOgo
Stručný popis:

"Nikdy za mnou nechoď." S těmito slovy zmizela Morrigan v temnotě. Její plány a místo, kde se nachází, jsou neznámé... tedy až dosud. Ale ať už hledáte odpovědi, odplatu nebo útěchu ze ztracené lásky, možná najdete víc, než jste původně očekávali.

Strašný Arcidémon byl zahuben a postupující hordy zplozenců temnot zastaveny jediným hrdinným Šedým strážcem. V království opět zavládlo štěstí a radost, ale jedna otázka zůstává nezodpovězena: co se stalo s Morrigan? Kouzelnice se postavila po bok Strážcům, ale říká se, že skutečný důvod, proč tak učinila, zůstal tajemstvím až do předvečera rozhodující bitvy, kdy zmizela v temnotě. Kolují zvěsti, že přešla přes hory do Orlaiské říše a nezanechala po sobě žádné stopy. Nikdo o ní nic neslyšel... až dosud.

Od Arcidémonovy smrti uplynul již více než rok, když se ke Strážcům dostává zpráva, že Morrigan se vrátila do Fereldenu. Hráči se proto vydávají proto na cestu, aby se přesvědčili, zda jsou tyto zvěsti pravdivé, zjistili okolnosti jejího záhadného odchodu a jednou provždy zaplnili toto prozatím bílé místo celého příběhu.

Morrigan


Morrigan
Morrigan je dcerou legendární Flemeth, Čarodějnice Pustin. Jako jedináček vychovyný v hlubinách lesů sledovala jiné lidi s odstupem. Rychle se naučila nenávidit jejich slabiny a závidět jim jejich volnost. Jediné, co jí bránilo, bylo vědomí s jak silným odporem by se ze strany obyčejných lidi setkala. Naučila se od matky magii bez dohledu templářů a díky tomu je čarodějnice ovládá i vzácnou schopnost proměňovat svojí podobu. Ve snaze naplnit své tajné tužby jí nikdo nezastaví.
Ariane


Ariane


Ariane je nadanou Dalishskou válečnicí a zároveň nejlepším lovcem jejího klanu. Když je ukraden starověký artefakt patřící klanovému Strážci (či jak je ve hře přeložen Keeper), jenž je historicky spjatý se samotnými kořeny elfů, je Ariana pověřena úkolem jeho znovuzískání. Je odhodlána dostát své svaté povinnosti a když se její úkol začne protínat s úkolem našeho Strážce najít Morrigan, tak si uvědomí, že zmizení artefaktu možná není pouhá krádež.

Finn


Finn

Finn je mladý mág z Fereldenského Kruhu Mágů. Považuje se za nejlepšího Kruhového lingvistu a předního odborníka na historii starověkého Tevinteru - i když ostatní jej mohou považovat spíše za knihomola, které tráví všechen čas v tmavé knihovně. Finn je nejnepravděpodobnější z dobrodruhů...ale může se stát, že jeho akademické studium jej donutí opustit knihovnu a vrhnout se do dobrodružství, kde bude jeho kouzelná moc to jediné, co bude stát mezi ním a jistou smrtí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká postava se vám líbila s Dragon Age Awakening?

Anders
Sigrun
Velanna
Mhairi
Oghren

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama