.

We Are The Fallen

10. listopadu 2010 v 6:00 | WithinBlog

Našel jsem novou kapelu no spíše mi jí doporučila moje sestřenka. Jestli se chcete podívat na její blog máte odkaz TADY !!!!!.

Tato kapela se jmenuje We Are The Fallen.

We Are The Fallen

Je to americká gothic metalové nebo se i uvádí rocková kapela, kteráCarly Smithson
vznikla v roce 2009 a skládá se s bývalých učinkujících Americké soutěže American Idol.  Jsou to Carly Smithson, Marty O'Brien a bývalí členové kapely  Evanescence Ben Moody, John LeCompt, a Rocky Gray. Jmeno skupiny je narážkou na album skupiny Evanescence Fallen s roku 2003. Jejich jmené, podobný styl zpěvu a skoro stejná melodie písniček vyvovala velkou kritiku.  V rozhovoru pro časopis V LA co by zakladatel skupiny Evanescence řeků, že jejich hudba má více energie, než by mohla skupina Evanescence dát dohromady. Dále řekl, že se nesnaží být jako Evanescence, ale snaží se být sami sebou.

Jejich album, které vydaly 11 května 2010


Posuďtě sami jestli vám tato kapela připomíná Evanescence a napište svůj názor do komentů

Podrobnosti:


Ben Moody pomalu začal zakládat kapelu, když byl v Evenascence. Kvůli neshodám v hudbním směru kapely a s neshodami s Amy Lee se rozhodl kapelu opustit. Po pár létech kapelu Evanescece opustily i John LeCompt a Rocky Gray a spolu se pokoušely pokračovat tam, kde skončily v roce 2003 s Evanescence. Moodyho spolubydlící ukazal video zpěvačky s American Idol  Carly Smithsonové. Ta ho natolik zaujala, že jí pozavl na konkurz. Tam zpívala písničky Bring Me to Life od Evanescence. Poté co to zaspívala jí Moody přijal do své kapely a dozvěděli se, že mají podobné názory ohledně hudby.

Členové:

  • Carly Smithson - vocals
  • Ben Moody- sólová kytara
  • John LeComt- rytmická kapela.
  • Rocky Gray-bicí
  • Marty O´Brien- basová kytara

We Are The Fallen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama