.

Leden 2011

Promo fotky 2011

30. ledna 2011 v 7:00 | WithinBlog |  Fotky

Tarja Turunen - promo fotky 2011

arja na svých oficiálních stránkách zveřejnila své promo fotky pro rok 2011. Fotografie jsou opravdu nádherné. Fotografem je Paul Harries.
Tarja

TarjaTarjaTarja


A dále, Tarja 17.12.2010 vyhlásila soutěž o nejhezší fotogefie z jejich WLB koncertů a předevčírem (28.1.2011) vyhlásila vítěze. Vítězy se stály tři dámy a to:

# 1 Alena Svambergova: 12.06.2010 Miskolc - vyhrála What Lies Beneath Dreamers Box Set

# 2 Karolina August: 1.10.2010 Warsaw - vyhrála Vánoční album Henkäys Ikuisuudesta
Jouluinen Platinapainos

# 3 Jana Rabova: 07.10.2010 Ostrava - vyhrála Henkäys Ikuisuudesta Jouluinen Platinapainos

EVITA

24. ledna 2011 v 7:00 | WithinBlog |  Rozhovory

Rozhovor pro finský časopis EVITA

Tarja


Tmavévlasy, je moje věc

Dobrý bože! Tato fotka je pořízená pro můj první článek pro ženský časopis, z dob kdy Nightwish teprve začal. Kluci z kapely byli hodně šokování mým novým, krátkým účesem. Cítím se jako bruneta. Barvila jsem si vlasy na černo, když mi bylo 15 nebo 16. Chodila jsem na uměleckou školu a v té době jsem si hledala novou identitu. Odstěhovala jsem se a žila sem sama a testovala moje hranice a nebýt rebelem.TarjaStále miluji výzvy

Když mi bylo teprve 19 let, nabídli mi spolupráci s Nightwish. Tato výzva se mi líbila a tak jsem jí přijala. Vždycky jsem snila a ráda jsem skákala do neznáma.
Doufala jsem, že tento proud snů nikdy neskončí, protože díky této příležitosti jsem udělala plno skvělých změn. V životních rozhodnutích opětovně něco ztrácím, ale taky něco nového přijde.


Tarja


Je to štěstí být spolu

Můj manžel má ne této fotce objemné vlasy. Uvidíme, jestli naše děti budou mít přírodně kudrnaté vlasy. S Marcelem jsem docela často spolu. Dokonce mi pomáhá psát texty pro moje písně. Je tak talentovaný.
Mnoho lidí se ptá, jestli mě někdy neotravuje dívat se na jeho tvář. Ne, neotravuje. Láska během všech těch let jedině rostla. Někdy si vyměňujeme názory trochu ostřeji, ale to je součástí.

Chci vypadat jako moje hudba
Tarja

Tento kabát vyl vyroben pro natáčení videa I Feel Immortal. Velice ráda se oblékám do dramatických plášťů, jako je tento, když vystupuju na podiu.
Moje první kožené kalhoty mi koupila matka v sex shopu. Kde jinde jsem se měla dívat na můj kostým pro mé první vystoupení. Většinu
z mých fanoušku překvapuje, jak jsem malá, protože když stojím na podiu, vypadám jako dvoumetrová žena s obrovským hlasem.

Libí se mi silná tmavě červená

Nejpohodlněji se cítím v černé, ale když nosím něco jiného, jsou to syté barvy. Líbí se mi oblečení, které vyzařuje moji osobnost lva (pozn. její znamení zvěrokruhu). Doma v Buenos Aires nosím méně nápadné oblečení, protože když jdu ven, lidé si mě všimnou podle vzhledu jako takového. Naše svatba byla ve Finsku přesně ve svém rodném městě.


Tarja Turunen : Někdy zapomínám poslouchat sama sebe!


Vaše charakteristika:Mám dlouhé, tmavé vlasy, kruhové líce a sopránový smích. A také mě všude pronásleduje zvuk podpatků.

Vaše nejsilnější vlastnosti: Získala jsem svou pozitivní energii od své matky. Věci nikdy nemůžou jít tak špatně, pokud je tu alespoň trochu dobra. Pokud se někdo necítí dobře, jsem první, která mu nabídne svojí pomoc.

Vaše nejhezčí rysy:
Jsem spokojená se svou tváří: moje lícní kosti a impulzivní oči. Vrásky jsou nyní každodenní záležitostí, budu si na to muset zvyknout.

Vaše nejzbytečnější vlastnost: Stresuji se kvůli věcem zbytečně dopředu. Dělám si starosti z mnoha věcí a nemůžu z toho pak spát. Strachuji se o svoji vnitřní sílu, o to, jak to budu zvládat hlasově. Ale když nadejde ten čas, projdu klidně kamenem.

Váš "nejoblíbenější" komplex:
Od doby co jsem byla malá holka, nenáviděla jsem svoje lýtka, která vypadají jako Maradonova. Před rokem jsem zpívala pro princeznu Viktorii a lidé od televize mi, k mému zděšení, vybrali krátké šaty. Další den, jeden z fanoušků řekl/a, že miluje moje nohy: Ona má opravdové nohy! Začala jsem si uvědomovat, co slovo opravdové znamená.

Vaše předsevzetí:
Cvičím pravidelně, ale nyní se musím soustředit na zpevnění mého pozadí. Také potřebuji zapracovat na mém krku. Mám tolik napětí z headbangu, že občas cítím závratě. Chci se naučit zastavit a naslouchat sama sobě. Mnoho momentů kolem mě jen proběhlo, když jsem se nezastavila a neposlouchala, jak se cítím. Nyní také cítím touhu po rodině.

Sundermount

17. ledna 2011 v 18:17 | WithinBlog |  Oblasti

Sundermount


Kirkwall je ze severu chráněn horami a nejvyšší z nich je Sundermount (něco jako Rozštěpená Hora).
Hora má hrůzostrašnou reputaci. Legenda říká, že šlo o místo zkažené bitvy, kde obě strany vpustily do světa hrůzy, které do něj nepatří. Tito bezbožní tvorové se potulují výšinami dodnes, nevědíc, že válka pro kterou byli vyvoláni, už dávno skončila.
Sundermount

Gameplay + screeny

17. ledna 2011 v 7:20 | WithinBlog |  Videa + Screenshoty

Assassins Creed BrotherHood nový gameplay + nové screeny


Známý německý server PC Games dostal možnost otestovat si očekávanou PC verzi titulu Assassin's Creed: Brotherhood. Redaktoři tohoto portálu přinesli jako vůbec první na světě sestřihané video z hraní PC verze AC:Brotherhood a k tomu přidali i několik obrázků z testování.

Aby toho nebylo málo, rozepsali se o grafických vylepšeních, která konzole nepodporují (např. Anti-Aliasing, 3D nebo Eyefinity), a proto z nich bude těžit pouze verze pro osobní počítače. Shrnuli také nejdůležitější informace ohledně předpokládané doby vydání a implementace DLC balíčků z konzolí přímo do základní hry v PC verzi. O většině z těchto informací jsme již psali novinky, kterou si můžete přečíst, pokud jste tak ještě neučinili.

Vrátíme se k tomu důležitému, k tomu co vás zajímá a kvůli čemu čtete tuto novinku, a to k zmiňovanému videu a screenům.

Video doprovázené skladbou Master Assassin ze soundtracku Assassin's Creed: Brotherhood ukazuje hraní PC verze hry v praxi. Redaktoři portálu se při natáčení zaměřili zejména na bojovou složku hry a na ukázku krásně a detailně graficky zpracovaného dějiště hry - města Říma.

Hned na začátku videa uvidíte možnosti grafických nastavení PC verze Assassin's Creed: Brotherhood. Ty jsou v podstatě totožné s druhým dílem Assassin's Creed v PC verzi. Samozřejmě můžete konfigurovat rozlišení, vertikální synchronizaci a míru vyhlazování hran podobně jako u většiny nových PC her a dále si můžete nastavit také míru detailů textur, stínů nebo postav. Redaktoři serveru nehráli hru při testování na maximální grafické detaily, ale ponechali vypnutý Anti-Aliasing (Vyhlazování hran) a Reflection details (Kvalita Odrazů) nechali nastaveny pouze na Medium details (Střední detaily).


I přes to grafický engine hry (Anvil Engine) dokáže na PC vykouzlit ještě působivější grafické scény než na konzolích. Podvečerní procházka Římem při západu slunce mluví sama za sebe. Grafika je vzhledem k obrovské rozloze hry vice než úctyhodná. Určitě se nemusíme bát HW nároků a s tím související optimalizace hry (která byla u prvního i druhého dílu AC doslova vzorová a mnohá vývojářská studia by si z ní mohla vzít příklad), protože po celou dobu natáčení jela hra naprosto plynule a bez sebemenšího záseku.


Následující screeny jsou také zachyceny přímo při hraní PC verze AC: Brotherhood. Uvidíte na nich panorama Říma, řízení bratrstva ze sedla koně nebo také velice brutální souboj se smrtícím kopím v rukou Ezia, ve kterém se hlavní hrdina snaží o zachránění a následné naverbování člověka z lidu do řádu asasínů a další jiné. Grafika hry je opět famózní, jen je na statických obrazcích už zřetelněji vidět absence Anti-Aliasingu, a tak jsou okraje více či méně zubaté.

acb

acb

acb

acb

acb


A na závěr pro vás máme jednu specialitu, a to konkrétně obrázek z hraní Assassin's Creed: Brotherhood ve 3D. Pokud vlastníte 3D brýle, můžete si udělat představu, jak asi bude vypadat AC: Brotherhood při 3D hraní. A vlastníte-li výkonnou PC sestavu s grafickou kartou od nVidia a 3D Brýle (ať už obyčejné nebo speciální pro 3D Vision zobrazovaní), budete si moct užít krasy Říma v AC: Brotherhood ve 3. rozměru díky technologii nVidia 3D Vision.

acb

Radio Metal

16. ledna 2011 v 18:29 | WithinBlog |  Rozhovory

Velký rozhor s Tarjou pro Radio Metal!!


Radio Metal: Začátek alba otevírá titul Anteroom Of Death, v němž slyšíme několik vteřin něco, co se podobá ladění violoncellistů, jako to slyšíme u orchestru před koncertem. Album končí způsobem velice grandiozním, zbytek opusu je však skutečně moderní, zejména několika zvuky a riffy. Ty záblesky tam jsou, aby ti připomněly, odkud pocházíš?

Samozřejmě, je to z velké části o mně samotné. V čase, kdy skládám, je to pro mě jako pro umělkyni velmi důležité. Mám v sobě klasickou i metalovou hudbu a bylo by pro mě velmi těžké mezi těmito žánry volit.
Je to hudba mého života.
Nové album What Lies Beneath, jsem připravila během posledních dvou let, kdy jsem byla na cestách a tak se nese v rytmech, které mi přišly do cesty. Měla jsem v úmyslu dát do alba část metalu, rocku, klasiky i mých emocí. Všechno, co mě zajímá.

Je to resume tvých vášní.

Samozřejmě!

Album obsahuje několik velice metalových riffů a názvů jako "Dark Star".
Dala jsi na vědomí, že metal byl po několik let tvou prioritou … Změnila jsi teď názor?

No, mé album se nedá vidět jako vyloženě metalové. (Smích) Když mé písně posloucháš, jsou mnohdy metalu dost vzdálené, ale (i když nejde přímo o metalové album) najdeš na něm i písně velmi metalové. Důvod je jednoduchý. Neposlouchám stále jen metalová alba. Ovšem jednou z metalových kapel, které dnes ráda poslouchám jsou Slipknot. Jejich hudba je relativně jiná, oddaluje se normálu, pokud se to tak dá říct.
Jsi to ty, kdo komponoval názvy, počítáme-li ty, které nacházíme v metalových částech « Dark Star » nebo « Little Lies » ?

Komponovala jsem všechny názvy a slova. Někdy sama, jindy s kolegy.

Na novém albu jsi udělala cover
« Still Of The Night » (Whitesnake),
dejá vu Cooperova Poison. Stane se to na tvých albech tradicí? Nebo snad myšlenkou pro příště?

Rozhodnout se pro cover je vždy těžké, ale je i příjemné to dělat. Nač dělat opakování hard rocku? Pro mě je to jako vrátit se v čase.
Bylo mi 7 let a můj bratr se v té době zajímal o tento druh hudby.
Vyrůstala jsem v tom. Bylo velmi těžké se k těm titulům vracet. Pokaždé, když děláš cover, víš předem, že to nebude lepší, než originál. Důvod, proč jsem se rozhodla vrátit je, abych to udělala jinak. Musím ale dodělat i aranžmá sboru a orchestru. Je to velmi milé a jsem za to ráda.

Moje otázka je, jestli se stanou covery tradicí na všech tvých nových albech….

Ne, nemyslím si. Momentálně o tom ani nepřemýšlím. Možná, že příští album covery obsahovat nebude. Nikdy nevíš.
Chtěla jsem to udělat, možná budu chtít i příště a možná ne. Nevím. (Smích)

Tvé Covery jsou velmi rozdílné od originálů, domníváš se, že fanoušci Alice Coopera milovali tvou verzi « Poison »?

Netuším! Ale pan Cooper mě uvítal na svém turné, což je velmi milé. Mluvil se mnou jemně, je to opravdu milý muž. Je schopný mi stále říkat velice pozitivní věci a je živoucí legendou. V branži se pohybuje velmi dlouho, viděl mnoho umělců a kapel a poslouchat jeho slova je pro mě veliká čest!

Lidé nikdy nebudou moci srovnávat tvé solové projekty s NW. K době, kdy jsi zpívala ještě s NW.. Měla jsi komponování v hlavě? Měla jsi to vymyšlené?

Ne. Našla jsem svůj vlastní hlas. Hudba je cesta, proces. Je to jako život, milujeme každý nový zážitek, stává se naší součástí. Dnes je má hudba vše, co znám. Vše, co miluji a vše, co si přeju. Samozřejmě NW je mou velkou součástí.

Ale není to pro mě vše.

Skutečně ne, protože je to pryč. NW je stále tady, hudba je stále živá, nikdy nezemře. Avšak moje hudba je rozdílná, protože komponuji sama. Je to neuvěřitelné!

Takže si pro ně nikdy nepsala?

Pro koho?

Nightwish.

Nepsala jsem pro ně, Tuomas byl komponista.

Album obsahuje také několik nových jmen. Joe Satriani nebo Mike Terrana, který tě na turné doprovází již několik let. Na scéně jsi obklopená výbornými muzikanty, jako je Mike, který má demonstrativní hru. Sólové projekty vokalistů mají tendenci odstavit nástroje na druhou kolej, aby lépe vynikl zpěvák. Je to něco, co si přeješ?

Mám štěstí, že mohu pracovat s těmito muzikanty. Skutečně nejsou jenom hudebně talentovaní, ale jsou to hlavně úžasné osobnosti! Domnívám se, že mám šťastnou hvězdu nad hlavou. Např. Mike je zde od začátku, pracuje se mnou po celá ta léta. Ale není to jenom on. Je tu také violoncellista Max Lilja, kytarista Alex Scholpp, basák Doug Wimbish a klávesák Christian Kretschmar. Všichni jsou báječní hudebníci, kteří pracují velmi tvrdě, cvičí každý den stejně jako já. Máme stejnou mentalitu ohledně hudby, a pracujeme velice tvrdě. Hoši nejsou pouze hudebníci, ale také se mnou komponují a dělají aranže. Toto album by nebylo stejné, písně by nebyly takové, jaké jsou, kdyby nebylo těchto hudebníků a jejich spolupráce. Nedávám jim příkazy: "bude to tak a ne jinak". Mohou věci měnit. Přinášejí mnoho svých nápadů a změn a to je jedině dobře.

Můžeš mluvit o spolupráci se Scorpions na písni z jejich posledního alba? Zdá se, že se to událo náhodou ….

Nevím, zda to byla náhoda, ale pokud ano, tak pro mě byla opravdu velmi dobrá. Bylo to skutečně příjemné. Návrh přišel od managementu Scorpions a hned po tom mě
Klaus Meine kontaktoval telefonicky, hodně jsme toho mluvili a řekl, že sledovali mou kariéru a že milovali můj hlas a přáli si, abych se podílela na jejich albu. Taky mi nechali výběr mezi dvěma songy. Je to skutečně neuvěřitelné!

Dva tituly?
Ano, nechali mě vybrat si mezi dvěma písničkami. Měla jsem vybrat tu, která mě více oslovuje a to jsem také udělala. « The Good Die Young ».
Který byl druhý titul?

Tuto otázku mi nedávej, protože si to skutečně nepamatuji. Hned, jak jsem slyšela The Good Die Young, jsem věděla, že to je ono. Milovala jsem ten projekt, byla čest se ho zúčastnit.
Scorpions vydali reedici Sting In The Tail s druhou verzí The Good Die Young . Domnívám se, že dáváš přednost této verzi, protože neděláš backing vokals jako v originále.

Udělala jsem jen to, o co mě požádal producent a co ode mě kapela očekávala. Je cool, že vyšla druhá verze. Skutečně ale záleží jen na nich.

Tak které dáš přednost?

Samozřejmě tam, kde zpívám.

Chtěla by ses zúčastnit jednoho z koncertů a zazpívat « The Good Die Young » ?

Bylo by to báječné!

Počítáš s návštěvou Klause Meine?

Bylo by to výborné!

Nic tedy ještě není nasmlouvané?

Často jsme o tom mluvili a možná by to mohlo být dřív, než kapela ukončí svou kariéru.

Je pro tebe nepředstavitelné, být znovu "obličejem" jiné kapely?


Ne, nic není nemožné.Ale dnes jsem s tím, co v hudbě dělám, spokojená. Jsem šťastná, že se podílím na 100%. Chci pracovat, chci to mít ráda a oddat se tomu tělem i duší. Kapela? Ano, proč ne? Kdyby mi to bylo nabídnuto teď, bylo by to těžké, protože nemám čas, ale mohlo by to být i příjemné.

Pro zvědavost, slyšela jsi DPP?

Slyšela jsem několik titulů v rádiu, v době kdy album vyšlo, ale neslyšela jsem ho celé.

Co si myslíš o práci Anette Olzon?

Nejsem ideální osobou, která by měla odpovídat na tuto otázku.

Ptám se jen, co si myslíš o tom zpěvu. Otázka je jednoduchá …

Z toho, co jsem slyšela… Přeji prostě každému z kapely jen to nejlepší a hodně štěstí. To je vše, co mohu říct.

Udržuješ kontakty se všemi členy?

Kontakty byly přerušeny, v momentě, kdy to skončilo.

Je pro tebe myslitelné, že by si se jednoho dne zase objevila na scéně s NW ?

Ne … (Smích)

Lidé mají možnost vidět dvě verze rozchodu kapely a mohou si udělat vlastní názor. Momentálně se zdá, že fanoušci se dávají na stranu Tuomase.
Proč podle tebe věří spíše jeho verzi?

Nevím, co si lidé myslí. Mají právo myslet si, co chtějí a vytvářet si vlastní názor. Nikdy jsem si nepřála, aby se lidé přikláněli k jedné straně. Zdá se mi to směšné. Zůstávám, jaká jsem.
Zazlíváš něco těm, kteří si zvolili stranu a neposlouchají tvou hudbu kvůli tomu, co se přihodilo s NW?

Jak jsem řekla, domnívám se, že každý z nás má právo myslet a cítit co chce. Dělám hudbu z různých důvodů. Miluju hudbu, miluju zpěv, je to láska mého života.
Cítím skrze hudbu a ne přes ostatní.

Už se stalo, že Anette byla na koncertu napadena. Zaslechla jsi už o agresi? Mailem, tiskem, na koncertu?

Fanoušci mě respektují, jsou úžasní! Nikdy jsem neměla s fanoušky špatné zkušenosti, vždy jen úžasné!

Neberou někteří fanoušci tuto historii až příliš vážně?

Je to jen hudba a tyto problémy se týkají jen vás….
Je to jen hudba.
Ty jsi to řekl a je to pravda.

(Smích)
Zúčastníš se vánočního turné na konci roku (bude se realizovat 2010) s různými hudebníky z Finska. Nedávno ti vyšlo i vánoční album, můžeš nám o tom říct více?

Domnívám se, že pro mě je to ta nejlepší možnost, jak ukončit rok kompletně jinou atmosférou.
Zpívám v kostelech a před vážným publikem. Je to nádherná a dojemná atmosféra. Písně mluví všechny o stejné věci. A sice o smyslu Vánoc. Pro mě je to úžasné, zakončit takto rok.
Celoroční práci mohu ukončit něčím jemným.

Zůstala jsi velkou holčičkou, která miluje Vánoce, kvůli dárkům?

Moje rodina byla vždycky rodinou a to bylo hlavní! Nekupovali jsme hory dárků. Důležité pro nás bylo, že jsme spolu a zůstalo tomu tak. Nemám již maminku, zemřela před několika lety, a tak
je pro mě v této části roku důležitá rodina.

Víš, co si budeš přát na Vánoce?

(Smích) Víš co chci na Vánoce? Dovolenou!

Otevřený omluvný dopis od NW?

(Smích) Ne, chci hezké Vánoce s těmi, které miluji. To je vše co chci. Opravdu je to jediná věc, kterou si přeji. Bylo by to fantastické být s nimi.

Jméno pro Assassins Creed 3!!!

16. ledna 2011 v 12:00 | WithinBlog |  Vše, co zatím víme
Assassins Creed 3
Bude mít Assassin´s Creed 3 podtitul Holy Land?
Holandský herní portál XGN řekl, že třetí díl série Assassin's Creed ponese podtitul Holy Land. Domněnka je, že hra by se měla jmenovat jako nadcházející knižní titul. UbiSoft hru ani knížku oficiálně neoznámil.
Problém je v tom, že kniha Assassin's Creed II nese podtitul Renesance. Redaktoři XGN se přes svátky dozvěděli, že tento rok vyjde další kniha s názvem Holy Land.
I když název třetího dílu není zcela zaručen, je pravděpodobné, že se opět podíváme na území dnešního Izraele. Právě první díl se odehrával v Jeruzalémě nebo křižáckém Akku.

V roce 2012 opět v Česku!!

16. ledna 2011 v 7:30 | WithinBlog |  Koncerty

Tarja Turunen zavít v roce 2012 opět do Česka a to 2x !!!!!


Jsou potvrzené dva koncerty Tarji v České republice a to příští rok. Podle mastersofrock.cz Tarja vystoupí 13. ledna 2012 ve Zlíně a 14. ledna 2012 v Pardubicích.

Krásný text promotéra:
Nejlepší metalová zpěvačka naší planety se v rámci světového turné v roce 2012 opět zastaví také v České Republice, a to hned 2x! Její exklusivní koncerty proběhnou dne 13.1. ve zlínské sportovní hale Euronics a o den později 14.1. v pardubické malé ČEZ Aréně. Ve Zlíně to bude vůbec první koncert TARJI k novému turné a Tarja zde bude celou show připravovat a zkoušet. Takže věříme, že pro vás přichystá některý den před show, nebo v den show i setkání a autogramiádu:).

The Exiled Prince

14. ledna 2011 v 15:25 | WithinBlog |  Dodatky

Dragon Age 2 - Nové DLC The Exiled Prince


Dragon Age 2 ještě ani není "na světě" a již zde máme upoutávku na první DLC.
Není to ale tak úplně od věci, protože DLC The Exiled Prince je součástí The Signature Edition, kterou máte ještě pár dnů šanci předobjednat.
Ostatní si ji "budou muset" zakoupit za 560BW bodů.

Oficiální oznámení:
BioWare právě oznámilo vydání prvního DLC pro nadcházející pokračování Dragon Age a co více, balíček, jenž nese název The Exiled Prince, bude zdarma součástí BioWare Signature edice, kterou si lze předobjednat do 11. ledna 2011!

The Exiled Prince je ona zmíněná bonusová mise, která nakonec není pouze jedna, ale hned tři s hlavní rolí v podání Sebastiana Vaela. Lukostřelec šlechtického původu se v nich dá dohromady s Hawkem, aby nalezl odplatu za brutální vyvraždění své rodiny. DLC bude dostupné hned při vydání Dragon Age II, tedy 8. března, a okamžitě tak hráčům rozšíří už tak bohaté možnosti hry.


Hlavní postava:


Rock Wraith

13. ledna 2011 v 12:01 | WithinBlog |  Bestie

Rock Wraith

Rock Wraith
Trpasličí legendy vyprávějí o trpaslících natolik zkažených, že je dokonce i samotný Kámen (the Stone) odmítá.
Odsouzeni k bloudějí po Hlubokých Cest (Deep Roads), napůl živi, napůl mrtvi, jsou tito tvorové známi jako Kamenní přízraci, tvorové plni hladu, hněvu a ještě trochy dalšího.
Ačkoliv se všeobecně tvrdí, že jsou Kamenní přízraci pouhým mýtem, čas od času se objeví přeživší, často napůl šílený, jenž se potácí z Hlubokých Cest šeptajíc o oživlých skálách, které se samy složily do parodie humanoidní postavy a o zlověstných očích zářících vetmě.

Rock Wraith

Šest screenu

12. ledna 2011 v 16:06 | WithinBlog |  Screenshoty
Postavy

Dragon age 2

Dragon age 2


Dragon age 2

Dragon age 2

d