.

Gameplay + screeny

17. ledna 2011 v 7:20 | WithinBlog |  Videa + Screenshoty

Assassins Creed BrotherHood nový gameplay + nové screeny


Známý německý server PC Games dostal možnost otestovat si očekávanou PC verzi titulu Assassin's Creed: Brotherhood. Redaktoři tohoto portálu přinesli jako vůbec první na světě sestřihané video z hraní PC verze AC:Brotherhood a k tomu přidali i několik obrázků z testování.

Aby toho nebylo málo, rozepsali se o grafických vylepšeních, která konzole nepodporují (např. Anti-Aliasing, 3D nebo Eyefinity), a proto z nich bude těžit pouze verze pro osobní počítače. Shrnuli také nejdůležitější informace ohledně předpokládané doby vydání a implementace DLC balíčků z konzolí přímo do základní hry v PC verzi. O většině z těchto informací jsme již psali novinky, kterou si můžete přečíst, pokud jste tak ještě neučinili.

Vrátíme se k tomu důležitému, k tomu co vás zajímá a kvůli čemu čtete tuto novinku, a to k zmiňovanému videu a screenům.

Video doprovázené skladbou Master Assassin ze soundtracku Assassin's Creed: Brotherhood ukazuje hraní PC verze hry v praxi. Redaktoři portálu se při natáčení zaměřili zejména na bojovou složku hry a na ukázku krásně a detailně graficky zpracovaného dějiště hry - města Říma.

Hned na začátku videa uvidíte možnosti grafických nastavení PC verze Assassin's Creed: Brotherhood. Ty jsou v podstatě totožné s druhým dílem Assassin's Creed v PC verzi. Samozřejmě můžete konfigurovat rozlišení, vertikální synchronizaci a míru vyhlazování hran podobně jako u většiny nových PC her a dále si můžete nastavit také míru detailů textur, stínů nebo postav. Redaktoři serveru nehráli hru při testování na maximální grafické detaily, ale ponechali vypnutý Anti-Aliasing (Vyhlazování hran) a Reflection details (Kvalita Odrazů) nechali nastaveny pouze na Medium details (Střední detaily).


I přes to grafický engine hry (Anvil Engine) dokáže na PC vykouzlit ještě působivější grafické scény než na konzolích. Podvečerní procházka Římem při západu slunce mluví sama za sebe. Grafika je vzhledem k obrovské rozloze hry vice než úctyhodná. Určitě se nemusíme bát HW nároků a s tím související optimalizace hry (která byla u prvního i druhého dílu AC doslova vzorová a mnohá vývojářská studia by si z ní mohla vzít příklad), protože po celou dobu natáčení jela hra naprosto plynule a bez sebemenšího záseku.


Následující screeny jsou také zachyceny přímo při hraní PC verze AC: Brotherhood. Uvidíte na nich panorama Říma, řízení bratrstva ze sedla koně nebo také velice brutální souboj se smrtícím kopím v rukou Ezia, ve kterém se hlavní hrdina snaží o zachránění a následné naverbování člověka z lidu do řádu asasínů a další jiné. Grafika hry je opět famózní, jen je na statických obrazcích už zřetelněji vidět absence Anti-Aliasingu, a tak jsou okraje více či méně zubaté.

acb

acb

acb

acb

acb


A na závěr pro vás máme jednu specialitu, a to konkrétně obrázek z hraní Assassin's Creed: Brotherhood ve 3D. Pokud vlastníte 3D brýle, můžete si udělat představu, jak asi bude vypadat AC: Brotherhood při 3D hraní. A vlastníte-li výkonnou PC sestavu s grafickou kartou od nVidia a 3D Brýle (ať už obyčejné nebo speciální pro 3D Vision zobrazovaní), budete si moct užít krasy Říma v AC: Brotherhood ve 3. rozměru díky technologii nVidia 3D Vision.

acb
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama