.

EVITA

24. ledna 2011 v 7:00 | WithinBlog |  Rozhovory

Rozhovor pro finský časopis EVITA

Tarja


Tmavévlasy, je moje věc

Dobrý bože! Tato fotka je pořízená pro můj první článek pro ženský časopis, z dob kdy Nightwish teprve začal. Kluci z kapely byli hodně šokování mým novým, krátkým účesem. Cítím se jako bruneta. Barvila jsem si vlasy na černo, když mi bylo 15 nebo 16. Chodila jsem na uměleckou školu a v té době jsem si hledala novou identitu. Odstěhovala jsem se a žila sem sama a testovala moje hranice a nebýt rebelem.TarjaStále miluji výzvy

Když mi bylo teprve 19 let, nabídli mi spolupráci s Nightwish. Tato výzva se mi líbila a tak jsem jí přijala. Vždycky jsem snila a ráda jsem skákala do neznáma.
Doufala jsem, že tento proud snů nikdy neskončí, protože díky této příležitosti jsem udělala plno skvělých změn. V životních rozhodnutích opětovně něco ztrácím, ale taky něco nového přijde.


Tarja


Je to štěstí být spolu

Můj manžel má ne této fotce objemné vlasy. Uvidíme, jestli naše děti budou mít přírodně kudrnaté vlasy. S Marcelem jsem docela často spolu. Dokonce mi pomáhá psát texty pro moje písně. Je tak talentovaný.
Mnoho lidí se ptá, jestli mě někdy neotravuje dívat se na jeho tvář. Ne, neotravuje. Láska během všech těch let jedině rostla. Někdy si vyměňujeme názory trochu ostřeji, ale to je součástí.

Chci vypadat jako moje hudba
Tarja

Tento kabát vyl vyroben pro natáčení videa I Feel Immortal. Velice ráda se oblékám do dramatických plášťů, jako je tento, když vystupuju na podiu.
Moje první kožené kalhoty mi koupila matka v sex shopu. Kde jinde jsem se měla dívat na můj kostým pro mé první vystoupení. Většinu
z mých fanoušku překvapuje, jak jsem malá, protože když stojím na podiu, vypadám jako dvoumetrová žena s obrovským hlasem.

Libí se mi silná tmavě červená

Nejpohodlněji se cítím v černé, ale když nosím něco jiného, jsou to syté barvy. Líbí se mi oblečení, které vyzařuje moji osobnost lva (pozn. její znamení zvěrokruhu). Doma v Buenos Aires nosím méně nápadné oblečení, protože když jdu ven, lidé si mě všimnou podle vzhledu jako takového. Naše svatba byla ve Finsku přesně ve svém rodném městě.


Tarja Turunen : Někdy zapomínám poslouchat sama sebe!


Vaše charakteristika:Mám dlouhé, tmavé vlasy, kruhové líce a sopránový smích. A také mě všude pronásleduje zvuk podpatků.

Vaše nejsilnější vlastnosti: Získala jsem svou pozitivní energii od své matky. Věci nikdy nemůžou jít tak špatně, pokud je tu alespoň trochu dobra. Pokud se někdo necítí dobře, jsem první, která mu nabídne svojí pomoc.

Vaše nejhezčí rysy:
Jsem spokojená se svou tváří: moje lícní kosti a impulzivní oči. Vrásky jsou nyní každodenní záležitostí, budu si na to muset zvyknout.

Vaše nejzbytečnější vlastnost: Stresuji se kvůli věcem zbytečně dopředu. Dělám si starosti z mnoha věcí a nemůžu z toho pak spát. Strachuji se o svoji vnitřní sílu, o to, jak to budu zvládat hlasově. Ale když nadejde ten čas, projdu klidně kamenem.

Váš "nejoblíbenější" komplex:
Od doby co jsem byla malá holka, nenáviděla jsem svoje lýtka, která vypadají jako Maradonova. Před rokem jsem zpívala pro princeznu Viktorii a lidé od televize mi, k mému zděšení, vybrali krátké šaty. Další den, jeden z fanoušků řekl/a, že miluje moje nohy: Ona má opravdové nohy! Začala jsem si uvědomovat, co slovo opravdové znamená.

Vaše předsevzetí:
Cvičím pravidelně, ale nyní se musím soustředit na zpevnění mého pozadí. Také potřebuji zapracovat na mém krku. Mám tolik napětí z headbangu, že občas cítím závratě. Chci se naučit zastavit a naslouchat sama sobě. Mnoho momentů kolem mě jen proběhlo, když jsem se nezastavila a neposlouchala, jak se cítím. Nyní také cítím touhu po rodině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Tarja Turunen ???

Ano
Ne

Komentáře

1 Lenule Lenule | Web | 3. února 2011 v 21:18 | Reagovat

tendle rozhovor mám nejradši :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama