.

Brazilský Playboy

1. března 2011 v 14:30 | WithinBlog |  Rozhovory

Zpěvačka, která přišla ze zimyFinka Tarja Turunen, ex - zpěvačka skupiny Nightwish se vrací do Brazílie, aby představila své třetí sólové album "What Lies Beneath a povídá nám o vystoupeních, fotbalu, Argentině a smyslnosti.

Máš pocit, že někteří mají předsudky o ženách v Heavy Metalu?

Tarja: Nikdy jsem nepociťovala žádné obtíže, kvůli tomu, že jsem žena v heavy metalu, upřímně vždy jsem měla respekt k mužům v této branži. Nikdy jsem neměla obtížné období, jen proto, že jsem žena. Stalo se to, že jsem ženou mezi samými muži. Je to nemožné splynout s každou poznámkou, protože jsem žena ve světě mužů.

Cítíš se jako sexy žena?

Tarja: Kdybyste se mě zeptali před deseti lety, řekla bych ne, ale s přibývajícími léty jsou některé věci lehké k akceptování a pochopení. Například, když jsem byla mladá, nikdy jsem nenosila upnuté oblečení, ale dnes se mi moje tělo líbí mnohem víc než předtím. Já vím, že to zní srandou. Myslím si, že všechny ženou jsou sexy, jde jen o to si na, jít cestu k tomu být sexy. Jsem na sebe přísná a usiluji o to, abych byla v kondici, ale mám ráda, když vidím výsledky mého cvičení.

A mění se nějak tvůj způsob vystupování na jevišti?

Tarja: Ano, dělá mě to více sebejistou. Libí se mi vystupovat, baví mě být středem pozornosti, zatím co zpívám, ale to vše na jevišti končí. Nechci, aby to pokračovalo mimo jeviště. Abych byla poctivá, jsem velice stydlivá.

V Brazílii jsi byla jak s Nightwish jak i ve své sólové kariéře. Co ti nejvíce utkvělo v paměti, za všechny ty koncerty?

Tarja: V Brazílii jsem byla hodně krát. Jednou jsem cestovala do Sau Paula, abych navštívila Formuli 1, a nespočet krát jsem zde byla na dovolené. Mám ráda zdejší jídlo, přírodu, moře a slunce. Mé koncerty zde byly neuvěřitelné, lidé umění dát najevo svoji vášeň k hudbě.

Tvůj manžel je z Argentiny. Díváte se společně na fotbal?

Tarja: Samozřejmě, Nyní žijeme v Buenos Aires, a ano mám ráda fotbal. Pomalu se stávám věrným fanouškem argentinskému týmu, který se jmenuje San Lorenzo. Před časem, jsem se jela podívat na zápas Palmeirů, kteří hrálo v Sau Paulu. Je dobré vědět, že úroveň fotbalu je stejně dobrá jako úroveň toho argentinského. ( smích )

Co je na Finsku mimořádného, něco, na co vždy vzpomínáš, když jsi jinde ve světě.

Tarja: Finsko je velmi malá a bezpečná země. Stýská se mi po něm vždy, když jsem někde jinde.


Překlad: WithinBlog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Tarja Turunen ???

Ano
Ne

Komentáře

1 IvčaSammet IvčaSammet | Web | 2. března 2011 v 9:46 | Reagovat

Začalo 2. kolo SONC, tak si začni shánět hlasy :)

2 Albert Albert | E-mail | Web | 29. září 2011 v 23:27 | Reagovat

Vstřebal jsem to, neboť žádný učený z nebe nespadl....žeee:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama