.

Assassins Creed BrotherHood návod část 1.

27. dubna 2011 v 18:37 | WithinBlog |  Herní Návod


Sekvence 1: Konečně Mír

Začínáte tam, kde jste skončily ve druhém díle. Jste Ezio, který potom, co mu zabili otce i bratra prošel dlouhou cestu vražd, aby se pomstil Borgiovi. Ať už z těch všech vražd, nebo z vyčerpání měl Ezio na konci dvoj menší nervový kolaps a nechal Rodriga Borgiu utéct. Nacházíte s v chrámu, v kterém jste skončili na konci druhého dílu.

Masový exodus
Začátek máte jen na zorientování se. V jámě musíte použít orlí zrak (E) a uvidíte vyznačené výčnělky, po kterých máte vylézt nahoru. Jakmile se vyšplháte až nahoru potkáte strýce Maria. Následujte ho chodbou, která vás zavede do velké síně plné kněží a utíkejte ven z budovy(odstrkujte je klávesou "Shift"). Tam vás napadne pár strážců, tak si procvičte boj a zabijte je. Běžte za Mariem do ulic a následujte ho. Musíte vylézt na věž, tak alespoň si zopakujete lezení po střechách, římskách a trámech. Až se dostanete na vrchol věže, Mario vám něco řekne a poté z věže skočte.

Návrat domov
Přesouváte se do Monteriggionu, vašeho sídla, které jste v minulém díle získali od Maria a spravovali jste ho. Jste na koních na kousek od hlavní brány města. Zajeďte s Mariem do města, až ke schodům pod vaším domem. Na schodech vás přivítá Claudia, vaše sestra. Ta vám řekne, že na vás čeká Kateřina Sforza.

R&R
No máte tu tri zajímavé body, tak je prozkoumejte. Na nádvoří za krejčířem je žena, která nezvládne přenést krabici s květinami. Vezmete krabici "Shift" a následujte ženu před váš dom, do kterého vás zatím odmítají pustit.

Jízda na koni
Přeď vstupnou bránou do města oslovte muže, který má strach z hněvu vašeho strýčka, protože mu utekl Mariuv oblíbený kůň. Nabídněte mu pomoc. Jen proste utíkejte za koněm, jakmile se k němu dostanete co možná nejblíže, zmáčkněte klávesu "Shift" , tím na koně naskočíte. Poté jej vrať zpět muži u stájí.

Střelba na terč
Vylezte na hradby nad vstupní bránu a oslovte žoldnéře u děla. Děla nejsou správně namontované, proto nejsou zprovoznit. Musíte najít technika, který je stavěl. Běžte do leva, přeběhněte pár hradeb a ve druhé věži najdete spícího technika. Vzbuďte ho a vraťte se s ním k dělům. Opraví je a vy je můžete hned zkusit. Stačí, když sestřelíte pět cílů.


Setkání
Konečně už můžete vstoupit do domu Hned jakmile vstoupíte do domu na vás v předsálí čeká Kateřina Sforza, která vás zavede za matkou, sestrou, Machiavellim a Marem. Nikdo z nich není dvakrát šťastný, že jste nechali Borgiu žít. Po setkání vyběhněte po schodech a dejte se do leva a na konci chodby je váš pokoj, kde si užijete noc v společnosti Kateřiny Sforzy.


Zesměšnění
Vyruší vás útok na město. Byly jste donuceni narychlo vyrazit, nemáte žádnou výbavu,brnění ani zbraně, kromě meče a pistole. Kateřina odchází za svými muži, Mario vám poví, že máte jít k dělům aby jste zdrželi Borigiovy muže, zatím co on povede přímý útok. U svého domu nasedněte na koně a jeďte k hradbám s dělem. Hra vás bude navádět sama. Poté z koně spadnete a musíte se vyšplhat na horu po římsách. Když odstřelí kousek hradeb musíte vyskočit nahoru a vylézt. Poté se vydejte do leva. Jakmile se dostanete k dělům musíte ničit děla, která jsou za hradbami . Jakmile lidé z města utečou do bezpečí musíte zabít vojáky, kteří pronikly na hradby. Hned co zabijete posledního vojáka vás přeruší scénka. Cesare Borgia oblehl město, má jablko (úlomek ráje), poté zabije Maria. Chvíli na to vás někdo střelí do ramena a vy padáte do na zem.

Nouzový východ
Po pádě vás proberou žoldnéři . Jste ranění, ale tito muži zůstávají s vámi. Ke konci scénky na vás přijdou vojáci. Po skončení se společně se žoldnéři probijte uličkou až ke schodům, nebo jestli chcete můžete boj nechat na žoldnéřích a vy utíkejte po schodech nahoru. Nepřátelé chtějí zabít Claudii, ale ta se brání. Jakmile bude Claudie volná, utíkejte za ní. Narazíte boje mezi Borgiovými vojáky a žoldnéři. Někteří s vámi pobijí. Stále utíkejte za Claudii, která vás odvede do Mariovi pracovny. Zde jsou dva žoldnéři, kteří hlídají mohutné dřevěné dveře. Poté co skončí scénka utíkejte po schodech dolů. Dostanete se do síně assassínu. Když vstoupíte na bode kde máte rozjede se scénka, tím tato sekvence končí.


Současnost: Monteriggioni


Desmond, Lucy, Shaun a Rebecca, váš malý tým rebelů na útěku dorazí do Monteriggiono v současnosti. Musíte se dostat do svatyně, ale Desmond si všimne ducha Ezia. Sledujte ho, dostanete se až na trám ze kterého musíte skočit dolů do sena.
Jakmile za vámi sleze i Lucy vydejte se do jeskyně. Běžte stále rovně, cestou potkáte duchy. Dorazíte k plošince s pákou zatáhněte za ní. Pod bránou se protáhne jenom Lucy. Vy musíte vylezte nahoru na stenu . Tam pokračujte běžte stále dál, zde se neztratíte, pak po pár trámech přeskáčete vpřed pak skočte na tyčku a seskočte. Běžte rovnou za nosem, za chvíli narazíte na Lucy. Přeběhněte spolu na konec chodby, vylezte nahoru, a běžte dál, vylezte k páce, aby jste se spolu vyšvihli nahoru. Přeskákejte po trámech, a poté běžte vpravo, zde na vás čekají opět trámy, přeskákejte na druhou stranu místnosti a aktivujte páku aby jste se dostaly výše. Utíkejte chodbou v před, na konci je žebřík, slezte po něm. Dole přeskákejte po trámech, skočte na stěnu a slezte po ní dolů Dole je brána, otevřete ji. Lucy se pod ní dostane dál, ale vy zase musíte jí jinudy. Skočte na bednu a vylezte po stěně nahoru. Jakmile se dostanete nahoru, přeskákejte na druhou stranu. Tam běžte vlevo, po chvíli narazíte na páčku, podržte "Shift". Spustí se plošinka, po které Lucy přeskáče na druhou stranu, abyste se mohl dostat za ní. Hned když se tam Lucy dostane skočte do vody a plavte ke spadlému mostu a vylezte po něm nahoru. Nalevo od Lucy jsou prkna, vylezte po nich nahoru, přeručkujte to na druhou stranu. Když se dostanete na konec, pusťte se. Spusťte se, podržte páku a umožníte tak Lucy, aby se k vám dostala k vám. Přeskočte na poslední plošinu, v rohu aktivujte páku a vyšvihnete se nahoru.

Přejděte chodbou, po dvou plošinkách přeskákejte vpřed. Stoupněte si na značku, přehoďte Lucy na durhou stranu, aby vám spustila trám, po kterém přeskočíte na druhou stranu. Pokračujte vpřed, vedle schodů je díra, běžte dovnitř. Sejděte dolů po žebříku, přejděte chodbou, přeskákejte přes vodu. Skočte na trám naproti, přeručkujte doleva, vylezte nahoru a pak po trámech směrem vpravo pak skočte na plošinu k páce, kterou aktivujte a umožníte tak Lucy dostat se k vám. Poté se vraťte zpět po trámech a společně s Lucy vyběhnete nahoru po schodech. Pak společně opět spusťte s Lucy trám, aby jste mohli přeskočit za ní. Slezte dolů po žebříku, přeskákejte po plošinách až na plošinu u stěny, vylezte nahoru na plošinu nad vámi, skočte na krabice a vyšplhejte po trámech na horu. Pak , přeručkujte doprava a po dalších trámech vylezte nahoru. Tam aktivujte páku, aby se dostala Lucy k vám. Opět společně vysuňte s Lucy trám, po kterém přeskočíte za Lucy. Už jen utíkejte v před a dostanete se do svatyně.

Vyběhnete po schodech nahoru a otevřete dveře Shaunovi a Rebecce. U dveří použité orlí zrak (E) a uvidíte na stěně šestici čísel. Rozložíte si tu věci a Animus a tadá vaše nová základna . Ještě vám chybí dostatek proudu. Utíkejte za Shaunom nahoru, poví vám, že máte na rozvodné skříně umístit nějakou hračku od Rebeccy. Jedna skřínka je hned u dveří (ta co tak svítí), kterými jste vyšli. Použité orlí zrak (E) a zmáčkněte "Shift". S orlím pohledem najděte ostatní tři. Druhá rozvodová skřínka je na budově hned naproti hlavním schodům k vile. Odsuď běžte hlavní cestou k červenému autu, poté běžte doleva k fontáne (kde jste pomáhali jako Ezio žene nést květiny) a hned na stěně nalevo (u motorky) třetí rozvodná skříňka. Poslední je na opačné straně. Běžte hlavní bránu města,vedle hradeb, kde býval nevěstinec. Tam vyjděte po schodech nahoru, u kterého je značka zákaz stání a nad schody je poslední rozvodová skřínka.
Potom se automaticky vrátíte do svatyně. Můžete si pokecat se Shaunem, Rebeccou Lucy, stejně se nic nového nedozvíte. Pak aktivujte Animus.

Sekvence 2: Zběsilost Tygr

Jako nový ...
(Plná synchronizace: Nesmíte klesnout pod jeden bod zdraví)
Probíráte se v Římě, kam vás neznámý muž dopravil a postarala se o vás místní žena. Řekne vám, že se máte setkat s Machiavellim. Nejprve musíte vyhledat doktora, aby vás dal do pořádku. Je to nutné, protože dokud jste takto zraněný, nemůžete běhat, skákat ani lézt po budovách. Jen sejděte dolů ze schodů a jděte doprava, doktor je kousek od vás. Kupte si medicínu a hned ji použijte.
Jakmile budete zdraví vylezte na kostel úplně nahoru, abyste jste zahlédli, kde se máte setkat s Machiavellim. Po skončení ukázky skočte do sena pod vámi.
Ze sena uslyšíte skupinu vojáků, jak se chystají někoho napadnout jménem Borgia. Sledujte je, jenom dávejte pozor, ať vás nezahlédnou, proto se schovávejte do skupinek lidí. Sledujte je až na místo, kde napadnou svou oběť. Zaútočte na ně. Pak oslovte muže, kterého jste zachránili.

Skvěle provedené
(Plná synchronizace: Cíl musíte zabít skrytou čepelí)
U šibenice klečí muž, promluvte si s ním. Řekne vám že je za to zodpovědný Il Carnefice a právě toho máte zabít. Vylezte na budovu za šibenicí. Na konci střechy skočte na dům naproti. Jeden dům navazuje na kopec, tak na něj vylezte. Na kopci je sídlo Il Carnefice. Vylezte na střechu budovy, Il Carnefice je na dvoře se svými vojáky. Jednoduše si ho zaměřte a zabijte ho výskokem se skrytou čepelí. Pak můžete bojovat s ostatními jeho vojáky, nebo rovnou utéct.

Nový člověk ve městě
(Plná synchronizace: Zabijte kapitána Borgii tak, že ho shodíte do lešení)
Po odběhnutí na jednu vraždu se vydejte k mauzoleu, kde na vás čeká Machiavelli. Projděte se s ním po městě. Před kovářskou dílnou vám dá 1200 florin a řekne, abyste si dokoupili výbavu, pokud chcete ve městě přežít. Kupte si Římské nárameníky a Stilleto (nic jiného se i tak zatím nedá).
Následujte Machiavelliho až k první zakázané oblasti, kde vás vojáci hned napadnou, jakmile vás spatří. Vloupejte se tedy do oblasti a začněte likvidovat vojáky. Vaším cílem je zabít kapitána Borgii této věže. Pokud chcete splnit 100% synchronizaci této části sekvence, musíte kapitána zabít tak, že ho shodíte do lešení, která je na nádvoří při schodech. V tom případě zabijte nejprve ostatních vojáků, pak trochu dobijte kapitána a nakonec ho chyťte během boje a strčte do lešení, které na něj spadne a zabije ho. Nezapomeňte těla kapitánů vždy prohledávat, mají u sebe vždy dost hodně peněz.
Když je kapitán mrtvý, vraťte se za Machiavelli. Řekne vám, že zabití pár vojáků vám ještě náklonnost lidí nezíská. Rozhodnete se, že je třeba dát lidem signál a to tak, že podpálil věž Borgii. Jen vylezte na vrchol věže v oblasti, kde jste právě vyzabíjali vojáky a nahoře ji podpalte. Uvidíte výbuch a vrátíte se za Machiavellim.

Snadno přišlo, snadno odešlo
(Plná synchronizace: Neztraťte nic ze života)
Zrenovujte stáj, před kterou stojí Machiavelli. Tato renovace je zdarma, takže do toho. Pak naskočte na koně a odprovoďte Machiavelli ho do Campidoglio. Cestou vás při rozhovoru okrade zloděj o 100 florin. Sesedněte s koně a sprintujte za zlodějem a když budete blízko při něm, tak po něm skočte "Shift" a získáte své peníze zpět.

Kdo nese dopis?
(Plná synchronizace: Dostihněte kurýra Borgii do jedné minuty)
Zajděte za Machiavellim. Chce se setkat se svým kontaktem, tak s ním vyrazte směrem ke koloseu. Tam uvidíte, jak tři vojáci dostali jeho kontakt, tak mu pomozte a všechny tří zabijte. Dopis, který Machiavelli chtěl, má posel a vy ho máte chytit. Rozběhněte se za ním a chyťte ho (jako zloděje dříve, sprint jak u něj budete blíž zmáčkněte "shift").

Crepi Il Lupo
(Plná synchronizace: Dostihněte kurýra Borgii do jedné minuty)
Zajděte do ruin, kde máte odevzdat dopis Machiavelliho. Tam vás přepadne 13 nepřátel, které musíte pozabíjet.

Nerů síně
(Plná synchronizace: Dokončete vzpomínku do 8 minut)
Jděte na označené místo a vstupte do kanálu. Dostanete se do Nerovy síně. Vyskočte na zbytek sloupu před vámi a na puklině v sloupu nad ním. Přeručkuj doleva a skočte vzad na zlomený sloup vedle. Z něho skočte na sloup naproti němu, při plošině u zdi. Zachytíte se na něm a přeručkuj za pomocí puklin vylezte nahoru. Skočte na zadní část balkonu (napravo, když jste zády ke sloupům, z nichž jste doskočili) a aktivujte páku, kterou začnete napouštět vodu z jedné sochy. Proběhněte a přeskočte na opačnou stranu balkonu a tam zatáhněte druhou páku. Zde skočte přes trám na plošinu nad dveřmi a přes druhý trám na balkon na druhé straně síně. Zde aktivujte třetí páku. Velká část balkonu před vámi chybí, tak skočte na zlomený sloup před vámi a z něj na stěnu, v níž jsou pukliny. Po nich přeručkuj do rohu na opačnou stranu balkonu, kde aktivujte čtvrtou páku. Napuštěná voda prorazí podlahu. Seskočte na zem a skočte do vzniklé díry šipku a dopadnete dolů do vody.
Vylezte z vody a proběhněte chodbou doprava až k zavřené bráně. Před ní vylezte na ozdobný sloup uprostřed chodby, skočte na římsu na stěně nalevo a po římsách přeručkuj až do místnosti za zavřenou branou. Tam se nepouštějte dolů a stále ručkujte doprava dokud nebudete zády k římse na stěně naproti vám. Skočte na ni a přeručkuj doprava na trám. Skočte z něj na lustr a zhoupněte se za druhou zavřenou bránu pod vámi.
Doběhněte k dalšímu ozdobnému sloupu, vylezte na něj, skočte na trám před vámi, z něj na menší nad zavřenou bránou a z něho na lustr za touto branou. Zhoupněte se doleva na malý trám, z něj skočte na druhý sousední trám a z něj na lustr, kterým se opět zhoupněte za zavřenou bránu pod vámi. Zatáhněte páku při zavřených dveřích a otevřete je.

Vejdete do další velké haly. Vylezte na ruinu sloupu hned při vás a z něj na rozpadlý sloup u zdi, nejvýš, jak se dá. Odtud skočte vzad na hlavu sochy. Poté z ní skočte na sloup s puklinami. Pak ručkujte doprava, až úplně nakonec. Pak na ruku sochy, která nemá hlavu. Přeběhněte na duhou roku a skočte na stěnu naproti. Přeručkuj doleva na trám (případně doskočte rovnou něj), zhoupněte se po tyči a dopadni dolů na dlažbu. Naproti vám vylezte na zbořen sloup, z něj na sochu hned vedle něho, které chybí vrchní část těla a ze sochy skočte na sloup vedle ní. Ze sloupu skočte na stěně naproti vám. Pak přeručkuj doprava na terasu a vylezte na ni. Po pár rozvalinách vyskočte vpřed až na římsu před vámi. Po ní ručkujte doprava Jak budete nad branou, skočte vzad na stěnu naproti na druhé straně brány. Tam ručkujte doleva, až na konec. Z konce římsy skočte vzad na tyč, po které se zhoupněte do místnosti pod vámi. Po ruinách proskákejte až na zavřenou bránu, kterou přelezte. Poté s brány skočte.

Uvidíte další scénku s nepřáteli. Po scénce jděte doleva a u čtvrtých zavřených dveřích vyskočte po kamenném bloku na díru ve zdi nad branou. Skočte do místnosti pod vámi, proběhněte chodbou doprava a vylezte na ozdobný sloup uprostřed chodby na konci, před zavřenou bránou. Z něho skočte napravo na římsu, po římsách přeručkujte doleva na konec, skočte vzad na pár říms na opačné stěně a po nich zas ručkujte doprava, čímž se dostanete za zavřenou bránu. Za ní ručkujte pořád dál doprava a na konci vylezte nahoru po dvou železných kruzích. Z nich skočte vzad na kus plošiny u centrálním sloupu haly.
Vylezte na římsu nad vámi, přeručkuj doleva a z konce skočte vzad a přes tyč se přehupnete nad dveře. Za nimi se dostanete do haly s ohništěm, kterou jste viděli v scénce. Vylezte po oltáři (či stolci) naproti ohništi na římsu nad ním. Přeručkuj doleva na trám nad kostlivcem. Z trámu skočte na sousední trám, vylezte po kovovém kruhu nad ním na trám nad vámi. Po tyči se zhoupněte na sousední trám a z něj skočte na poslední trám vedle. Z něho skočte na sloup za vámi. Z kamenného trámu na sloupu skočte na balkon napravo. Z balkonu přeskočte po trámu na rozpadající se sloup, ze kterého část po vašem doskoku odpadne. Po římse nad vámi ručkujte doleva na trám a z něj se zhoupněte po tyči na další balkon. Přes trám skočte na poslední balkon.
Otočte se a skočte na sloup za vámi a po dalších dvou sloupech dál. Jsou to sloupy uprostřed haly, kolem ohniska a jen odsud jste se dostali nad ně. Třetí sloup spadne a dostane vás na čtvrtý. Ze čtvrtého skočte na stěnu naproti, je tam římsa u obrazu dvou postav. Vylezte po římsách až nahoru nad obraz a tam doprava na trám vedle vás. Z trám skočte nahoru na nehořícím misku a na trám nad ní. Po dvou tyčích se zhoupněte doleva a jste na balkoně, z něhož v scénce shodil nepřítel jednoho ze svých. Tam si vezměte z truhlička v místnosti Svitek Romula. Poberte si poklady a vyjděte po žebříku pryč.

Římské podsvětí
U východu z podzemí vás čeká Machiavelli. Následujte ho k tunelu. Řekne vám, že tunely se používají pro rychlý a bezpečný přesun, byť mnohé jsou momentálně nepoužitelné. Vejděte do tunelu za ním a zvolte trasu do úkrytu na ostrově Tibera (pokud jste již nechali opravit nějaké tunely, máte přístupné i ty, dosud se cestovat nedalo). Zde je váš nový úkryt. Daroval vám ho váš spojenec.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 Vix Vix | 22. listopadu 2011 v 15:53 | Reagovat

Kdo by chtěl vidět nějaké video jak na brotherhood tak koukněte namuj kanál:D http://www.youtube.com/user/AsCruel?feature=mhee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama