.

Assassins Creed BrotherHood návod část 3.

28. dubna 2011 v 13:48 | WithinBlog |  Herní Návod
Sekvence 4: Doupě zlodějů

Pohroma na hradě
(Plná synchronizace: Nesmíte být odhalen)
Zajděte na náměstí před vatikánskou čtvrtí a uvidíte, jak přivezli Kateřinu Sforzu. Chcete ji zachránit, ale Machiavelli říká, že nejprve třeba zabít Cesara a Rodriga. Cesta po mostě je přímá, ale pokud chcete splnit i bonusovou úkol, tak se vyzbrojte a postupujte potichu. V tomto případě pod mostem. Popřeskákejte po dřevěných kůlech a plošinách u pilířů mostu na druhou stranu, tam po kůlech na římsu hradby a přeručkuj po ní doprava na dřevěnou plošinu. (Také můžete přejít pomalu mostem v davu nějakých kardinálů, aby vás neviděli stráže a na konci mostu seskočit dolů).

Počkejte si skrytý, dokud neprojdou stráže, přeskočte hradbu a schovejte se do sena. Když přijde seno zkontrolovat strážce, tak ho zabijte a vtáhněte do sena. Druhých dvou strážců na opačné straně nádvoří zabijte jej kuší, nebo vrhacími noži. Vylezte po žebříku ke kontrolnímu bodu. Tam vylezte napravo po stěně nad dveře, ale zůstaňte na římse. Odsuď, shoďte strážce dolů, který je u kraje. Vylezte na hradbu (pozor na stráže na střeše) V rohu hradby seskočte na dřevěnou plošinu, jen pár korků je kontrolní bod. Pod vámi se prochází strážce, tak když bude přímo pod vámi, zabijte ho skrytou čepelí. Vyskočte po dřevěné konstrukci na tyč s lampou, dále po tyčích a trámech přeskákejte přes dvůr až na budovu naproti, stále se držíc při hradbě. Na střeše je hlídač. Kdy je zády k vám, tak se ho zbavte. Vylezte na sousední střechu, kde je kontrolní bod. Na sousední střeše níže je ještě jeden hlídač. Také ho zabijte, protože by vás viděl, když budete lézt na stěnu paláce.

Proběhněte ze střechy po spojovacím laně na římsu paláce. Přeručkuj trochu doleva, o úroveň výše (pozor na hlídače), pak zase doprava, o kousek výše a po kolících a římse zase doprava na trám. Z něho po tyči na trám. Z trámu na římsu nad vámi, z ní doprava na trám, z něj skočte na sousední trám, zachyťte se římsy nad vámi a přeručkuj doprava na vysunutou část na střeše, na níž je kontrolní bod.
Odtud se přehupnete po dvou tyčích a jednom trámu na druhý trám. Z něj se spusťte dolů na římsu pod vámi. Pod vámi je další kontrolní bod. Spusťte se tedy níže o další římsu a po kolících a po římsách směřujte doprava (spouštíte se stiskem "Shift" a opětovným stiskem "Shift" se zas zachytíte). Zpod kontrolního bodu vylezte nahoru na další nad ním, na stříšce vysunuté části. V scénce jste viděli, že Cesar odešel z paláce, takže se vám role změnila, třeba zachránit Kateřinu.

Odtud vylezte ještě výše na římsu nad vámi a nahoru po úchytech a oknech až na terasu / střechu. Zde můžete jen vrchem: Na stěně napravo pomocí ozdobné okrasy vylezte na římsu nad oknem a po římse ručkujte doleva k oknu na vysunuté části. Přes okno vylezte nahoru ke zděnému zábradlí (vedle bylo kovové). U zábradlí je strážce, tak ho nenápadně shoďte dolů. Vylezte na zábradlí, aby vás neviděli ostatní na terase a ze zábradlí na římsu nalevo. Po římse přeručkuj na opačnou stranu budovy, kde je pod vámi další terasa, na kterou se spusťte. Ze střechy se senem se spusťte ještě o jednu střechu níže a ještě o střechu níže pod vámi jeden strážce tak jej snadno zabijte. Pozor na hlídače na střeše s komíny, buď ho zabijte, nebo se mu vyhněte. Spusťte se z této střechy dolů do brány pod vámi, v níž svítí kontrolní bod.
Nebo nalevo na střechu s komíny, zabít strážce tam, hlídače na terase za ním a spustit se dolů na dvůr, nebo můžete skočit rovnou na strážce dole na dvoře, zabít ho, proběhnout dvorem do kontrolního bodu v bráně.

Přejděte za branou schody dolů do hradu. Odbočte do první chodby vpravo a jděte dolů dalšími schody. Pod nimi se prochází strážce, tak pozor. Čekejte v chodbě, dokud neprojde kolem vás, když přejde, vyjděte a potichu jej zabijte skrytou čepelí. Tam se dejte doleva. Na konci čekají dva strážci. Použijte vrhací nože a dvěma zabijte obou najednou (podržte zaměření), abyste se stále drželi tichého postupu, kvůli bonusu. Kdy budou před celou, může se vám podařit i přijít k nim a zabít jejich skrytou čepelí, ale je to trochu riskantnější. Pak oslovte Kateřinu v její cele.

Femme Fatale
(Plná synchronizace: Nesmíte ztratit více než 10 bodů života)
Klíč od její cely má Lukrecia Borgia, takže musíte za ní. Vyběhněte z vězení do hlavní chodby paláce a přejděte napravo ven na dvůr. Tam je Lukrecia. Po scénce vyjděte na dvůr a konfrontujte ji. Zavolá stráže. Zabijte je a chyťte Lukrecia "Shift". Neste ji zpět do cely za Kateřinou. Cestou na vás párkrát vyběhnou stráže. Tehdy ji pusťte a zabijte je. Dokud bojujete, tak neuteče. Jinak po boji se dá vždy na útěk, tak ji doběhněte a chyťte, nesmí utéct. Občas se vám také vysmeknout a pokusí se utéct, tak ji zase chyťte. Takto ji odneste až do vězení.

Břemeno, které nosíme
(Plná synchronizace: Nesmíte být odhalen)
Zachránili jste Kateřinu, ale jak jste viděli v jedné z předchozích scének, Lukrecia její zranila nohu, takže nemůže dobře chodit a tak ji budete nést. Odneste ji k sudům napravo od dveří a připravte se. Vejde strážce, tak ho hned zastřelte kuší nebo vrhacím nožem. V chodbě odkud přišel, je druhý, tak tam vběhněte a zabijte ho.
Vezměte Kateřinu a běžte po schodech dolů. Zastavte se na chodbě, kde před vámi utíkali tři strážci směrem dolů. Položte Kateřinu. Dole pod schody je voják, tak ho zabijte na dálku. Poté se tam objeví i zbylí dva, taktéž je zabijte. Pak se vraťte za Kateřinou, zvedněte jí a vydejte se chodbou vlevo, od schodů, kde byly ti tři strážní. Utíkejte s Kateřinou v náruči a zahněte do první místnosti vpravo. Po krátké scénce skočíte do sena pod vámi.
Počkejte si, až přijde hlídač a zabijte ho ze sena čepelí. V chodbě za dveřmi je další hlídač. Kateřina čeká za kupou sena, takže ji nevidí. V chodbě chodí strážce, tak ho nenápadně zabijte. Pak se vydejte do leva. Dostanete se do hlavní chodby, před branou je hlídač. Zabijete jej čepelí. Odneste Kateřinu na dvůr.
Vstupní brána v hradbách je zavřená, potřebujete ji otevřít dvěma pákami. Jedna je nad schody napravo a druhá nad schody nalevo. Ta nalevo je v pohodě, nehlídaný. U té napravo je hlídač. Buď si počkejte, dokud tam nebude, nebo jej zastřelte. Otočte oběma pákami, čímž otevřete hlavní bránu a vyneste Kateřinu ven.

Hlídač Forli
(Plná synchronizace: Zabijte sérií v řadě za sebou alespoň 5 strážců)
Máte vyprovodit Kateřinu při útěku, tak cválejte na koni vedle ní, a když projdete mostem, pošlete ji do svého úkrytu a vy zůstanete bojovat se strážemi, abyste jí dali šanci na útěk. Bojujte a zabíjejte je a vyhrávejte, prosté.
Musíte bránit pozici jeden a půl minuty. Pak nastane výbuch v hradě a vojáci se rozběhnou zpět, tedy hlavní posily, ostatní kolem vás zůstanou. Můžete se dát hned na útěk, nebo pokud chcete, můžete je dorazit.

Muž lidu
(Plná synchronizace: Nesmíte ztratit více než 5 bodů života)
Vraťte se do svého sídla, kde se setkáte se spojenci. Rozhodnete se podkopat autoritu Borgii v hlavním městě víc a to tak, že začnete verbovat lidi a získáte si lid na svou stranu. Vyrazte do ulic k označeným místům a uvidíte, jak je on/ona v ohrožení skupinou vojáků. Pomozte osobě a zabijte vojáky. Celkem lehké, protože nejsou soustředěni na vás a většinu je můžete poprat čepelí na jeden úder. Zachráněnou osobu pak naverbujte, aby se stala vrahem pod vaším vedením. Toto opakujte při druhé značce a naverbování dvou vrahů úkol končí.

Nyní můžete verbovat vrahů, posílat je na mise, trénovat / vylepšovat (prostřednictvím holubníků a obsazených věží Borgii) a dělat i výzvy cechu vrahů, tedy vaší. Také je máte k dispozici a můžete je vyslat zabít cíl, který máte právě zaměřen.

Sériový vrah
(Plná synchronizace: Použijte na porážku cíle svých vrahů)
Malfatti zabil jednu kurtizánu, třeba ji pomstít. Abyste ho našli, jděte směrem, který vám ukazují kurtizány, takže prostě jen následujte modré body na mapce a jděte podle nich. Po pár bodech se dostanete k vašemu cíli, který se dá na útěk. Rozjeďte se za ním. Můžete ho zabít sami, ale pro plnou synchronizaci použijte svých vrahů. Stačí se dostatečně přiblížit k cíli, abyste ho měli označen a tehdy povolejte vrahů (klávesa "T") a ti jej zabijí.

Lidský náklad
(Plná synchronizace: Použijte na porážku cíle svých vrahů)
Zajděte za plačícím chlapcem a zjistíte, že otrokáři chtějí odvézt jeho i jeho matku. Váš další cíl je Silvestra Sabatini, ale nejprve musíte otrokáře najít. Zajděte k mostu, kde je označena oblast a použijte orlí zrak, abyste ho našli. Bude se vám jevit jako zlatá postava. Když ho zaměříte, můžete zrak vypnout a sledujte ho. Nesmíte být příliš blízko, aby vás neodhalil. Občas se otočí a rozhlíží se, tak splyňte s davem, abyste byli nenápadní. Když opustí město, tak se rozběhne k ruinám. Sledujte ho, až k jeho mužům, kde si bude povídat se ženou. Můžete jej napadnout sami, ale kvůli plné synchronizaci použijte svých vrahů, kteří ho zabijí. Po boji se na vás vrhnou ještě jeho muži. Poté co je zabijete, mise končí.

Nečekaná návštěva
Zajděte do počátečního bodu další úkoly. Někdo na vás volá, tak jděte za hlasem a pod schody aktivujte krabici. Je to váš starý přítel, Leonardo Da Vinci. Je zpět a je ochoten vám pomoci a vyrobit pro vás nově staré hračky, ale musíte mu zaplatit za materiál použitý k jejich výrobě. Také vám řekne, že ho Borgiové přinutili pro ně pracovat a vyrobil jim válečné stroje. Sedněte si na lavičku a kupte od něj něco. Na výběr má druhou skrytou čepel, abyste mohli zabít dvou nepřátel najednou, lezeckou rukavici (způsobuje větší poškození při bojování pěstmi a umožňuje výskok ve výskoku) a otrávené šipky do kuše. Na začátek doporučuji čepel , ale s penězi byste neměli mít problém na cokoliv.

Válečné plány
(Plná synchronizace: Pošlete žoldnéřů do boje)
Máte dostat plány na bojové stroje, které sestrojil Leonardo. Pokud chcete splnit i bonus, tak si najměte skupinu žoldáků, měla by se objevit při cestě, jak půjdete nahoru k cíli. V označené oblasti použijte orlí zrak, abyste identifikovali správce. Pro bonus pošlete žoldnéřů do boje s jednou ze dvou skupin vojáků. Pomozte jim všech zabít. Zabijte hlavně správce a získáte od něj plány, které měl u sebe. Tím je úkol splněn. Získali jste i polohu válečného stroje.

Větší palebná síla
(Plná synchronizace: Nezabil nikoho, dokud nezničíte plány stroje)
Nyní třeba zničit stroj. Misi aktivujete u městské brány a přesouváte se na kopec Colli Albany, kde stroj je. Seskočte do sena. Vylezte, přejeďte vozík, za budovu doleva a tam vylezte na dřevěnou plošinu na budově. Vylezte na střechu. Naproti jsou dvě věžičky. Na levé je jeřáb, napravo je hlídač. Proskákejte k té nalevo a pozor na hlídače, ať vás nevidí. Na věži se schovejte za sudy. Před vámi (směrem na sever) vidíte terasu za budovou, po které občas chodí hlídač. Vždy chodí z dolní části nahoru. Když tedy půjde, skočte z věže na zeď před vámi a na terasu a přejděte za strážcem na konec terasy. Když sejde schodů, seskočte za zeď. Vedle vás je dvůr, který je na mapě žlutou oblastí, tam jsou plány. Hlídá tam jeden surovec, tak pozor na něj, když budete skákat dolů ze schodů, aby vás neviděl. Chodí v kruhu kolem krabic uprostřed, tak si počkejte, když půjde směrem od vás, skočte dolů, schovejte se za krabice. Když přejde zase o kus dál, tak jen jděte k plánům, které visí na stěně, a spalte je.

Nyní už můžete zabíjet, ale pořád vás nesmí odhalit. Můžete zabít surovci, který už nechodí kolem, ale stojí na místě. Vylezte na stříšku, pod kterou byly plány (vyběhněte nahoru po sousední stěně a skočte do boku, abyste se stříšky zachytily, nebo tam doskočte z krabic uprostřed). Z ní vylezte na střechu nad ní. Zbraň je na dvoře pod vámi a hlídají ji čtyři strážci. Použijte kuš a zabijte je, na střeše zůstanete ukrytý. Můžete zabít všech čtyř, nebo dvou a dvou dvěma čepelemi, pokud budou u sebe. Pak aktivujte sudy se střelným prachem. Dejte se na útěk ke schodům a nahoru po nich, abyste se vzdálili z místa výbuchu.

Když dojde k výbuchu, bude vůz zničen, ale zjistíte, že je tu ještě jeden a s ním se pokoušejí utéct. Teleportuje se na koně a můžete začít vůz pronásledovat. Pronásledujte je, po dvou rozcestích, kde pojedete vpravo a pak vlevo je ve scénce dostihne a získáte vůz. Teď jste si úkoly vyměnili, vy utíkáte s vozem a další pronásledují vás. Utíkejte a údery vozů do jezdců vedle vás je můžete shazovat. Po chvíli přepnete na "autopilota" a chopíte se děla. Začněte střílet po jezdcích, kteří vás pronásledují a střílejí po vás. Chvíli se takto držte. Pak půjdete přes nějakou vesničku, tak si můžete pomoci střelbou do sudů se střelným prachem a dostat tak jezdců v jejich blízkosti i vojáků na střechách, kteří se strategicky umístili k sudům. Sledujte si i zdraví, aby vás nedostali jejich zásahy, můžete si jej doplnit normální léky, nemáte tu žádnou výdrž vozu. Když opustíte vesničku, ještě chvíli likvidujte další jezdce, až v scénce Ezio nezničí vůz.

Plán
Vraťte se do své skrýše a tam se rozhodnete s vašimi spojenci co dál. Třeba odříznout Borgiovce od peněz a Claudia má stopu na bankéře, muže který je financuje. Po rozhovoru vyjděte ven z budovy a rozloučíte se s Kateřinou, která odchází pokusit se získat zpět Forli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 makkysek makkysek | E-mail | 24. července 2011 v 10:07 | Reagovat

Jak si Borgiovi muži představují smrt?
Jako Ezia s kulometem :-D

2 makkysek makkysek | E-mail | 31. července 2011 v 13:07 | Reagovat

Mám pocit že ostatní co ti píšou komentáře nečtou co píšeš nebo je mate ta fotka 8-)

3 withinblog withinblog | 31. července 2011 v 15:14 | Reagovat

[2]: No jo co ale naděláš :D

4 makkysek makkysek | E-mail | 3. srpna 2011 v 18:25 | Reagovat

No já asi nenadělám nic :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama