.

Assassins Creed BrotherHood návod část 4.

28. dubna 2011 v 16:21 | WithinBlog |  Herní Návod
Sekvence 5: Bankéř

Vyhněte se dluhu
(Plná synchronizace: Při eskortováni senátora vás nesmí odhalit)
Senátor Egídio Troche by mohl vědět, kde se nachází Bankéř. Zajděte do cílové oblasti a najděte senátora. Uvidíte, jak se ho pokusí zabít stráže, které poslal Bankéř. Zabijte je. Pak musíte senátora odvést na místo, kde uzavřete obchod. Ale nesmí ho najít stráže, jinak ho napadnou. Nebyl by to problém, prostě je zabijete, ale to nesmíte, pokud chcete splnit bonus. Takže postupujte pomalu a opatrně a vyhýbejte se strážím. Pokud vás i napadnou, nebo vám příliš stojí v cestě, tak použijte své vrahy, ti je zabít mohou. Jakmile dojdete na cílové místo, mise je splněna.

Sledujte peníze
(Plná synchronizace: Při sledování senátora vás nesmí odhalit a nesmíte se dotknout země)
Abyste začali tuto misi, musíte mít 3000 Florina, což je částka, kterou dluží senátor Egídia bankéři. Pokud peníze už máte, mise muže začít. Vyšplhejte na střechu, odkud začnete sledovat senátora k bankéři. Pro bonus vás nesmí odhalit a nesmíte se dotknout země, takže se držte pouze na střechách a postupujte raději opatrně, než riskovat pád. Na střechách, přes které pojedete, je i pár strážců, tak abyste neriskovali, zabíjejte na dálku. Nesmíte ho ztratit z dohledu a vždy pokud se to stane, máte 25 sekund, abyste na něj znovu viděli, jak u všech sledovacích misích. Sledujte jej takto až k Panteonu, kde předá peníze.
Bonusová úkol splněn, již můžete na zem ze střech. Jděte za Panteon, na jeho zadní části jsou tři sloupy. Ten napravo je v polovině zlomený, tak na něj vylezte, z něho nahoře na plošinu s trávou. Z ní vylezte o úroveň výše. Zde jděte trochu doleva a mezi dvěma sloupy vylezte nahoru na římsu a přes okno a další úchyty až na střechu (pokud máte rukavice na vyšší skok, můžete vyšplhat i po jedné krajních stěn Panteonu. Jenom nezapomeňte, že nesmíte být odhaleni). Na střeše už jen doběhněte k otvoru, kde je kontrolní bod.
Když uvidíte dolů hlídače, tak se zachyťte okraje na místě, kde jste se dívali dolů. Na stěně jsou malé žluté úchyty, tak po nich slezte dolů až na zlatou římsu. Spusťte se ještě o úroveň níže a buď skokem, nebo sejděte dolů a napřímo zabijte nepozorovaně strážce.

V Římě
(Plná synchronizace: dorazte na místo určení za méně než 3 minuty)
Tato mise začíná automaticky, protože jste se převlékly za strážce a máte odnést truhlici bankéři. Netušíte, kde je Bankéř a vy máte vést dvou strážců, takže je to bloudění naslepo. Pokud zahnete špatně, tak vám řeknou, že jdete špatně a co to dělá. Pokud půjdete dobře, tak řeknou, že jdete správným směrem.
Pokud chcete bonus, tak to musíte udělat rychle. Jděte do uličky za stromem oproti vám, tam doleva, zase doleva, dvakrát doprava (v podstatě jednou, ale minete dvě odbočky vlevo), pak doleva (přejdete vedle stájí), doprava (půjdete vedle žebříku), doleva (před branou, půjdete dolů schody). Na náměstí přejděte po pravé straně a za stájí zahněte doprava a jděte nahoru po schodech. Nad schody doleva pod budovu a u kupy sena napravo do ulice. Opět do ulice doprava vedle lešení a doleva dolů schody a tam jen přejděte náměstím nalevo a přes most. Když projdete mostem, úkol je splněn.

Dovnitř a ven

(Plná synchronizace: nepozorovaně zabijte bankéře z lavičky)
Mise začíná automaticky, protože odhalili vaše přestrojení a tak máte sledovat truhlici s penězi, kterou nesou bankéři. Sledujte je, ale máte tu vysokou známost, takže se vyhýbejte strážím. Cestou za truhlicí se ukrývejte v davech a rovnou si i najměte kurtizány, aby vám poskytly krytí davu. Dojdete ke čtveřici strážců, za kterými jsou schody. Pošlete na ně kurtizány, zatímco je baví, můžete projít dále. Nad schody odevzdají truhlici dál. Sledujte ji z pravé strany. Přelezte zeď a jděte výše. Když zmizí stráže z dohledu, přejděte nahoru po cestě, protože na druhý zeď už nevyleze. Jděte napravo za nimi. Uvidíte scénku a poznáte bankéře, je to Juan Borgia.
Po scénce si najměte kurtizány, co stojí u vás a použijte je na stráže u brány, abyste se za ni dostali. Za branou si najměte další, abyste se zbavili vojáků v okolí a pokračujte. Na posledním nádvoří vám už došly kurtizány, tak si poslední strážce obejděte z levé strany budovu a dostanete se na náměstí, kde uvidíte projev Cesare.
Po scénce skočte do sena na voze u vás, zabijte hlídače, který u sena stojí. Vedle vozu přeskočte zídku na okraj kopce. Tam se zachyťte a ručkujte dokola po vnějším obvodu zdi až za tribunu a nalevo od ní přelezte zpět. Pozor při lezení na stráže, jeden stojí na tribuně s tanečnicemi a druhý chodí s bankéřem. Sedněte si na lavičku k lidem čekejte. Můžete se sem dostat i přímo od vozu, zamícháním se do davu, najmutím dalších kurtizán, se kterými projedete předními tribunu a jste rovnou u lavičky. Na lavičce jen čekejte, dokud nepůjde kolem vás Bankéř. Když bude před vámi, zabijte ho.
Po jeho porážce se už jen musíte dostat do bezpečí, tedy pryč ze zakázané oblasti. Pod vámi, za místem, kde je pódium s tanečníky, je seno, tak můžete ze zdi skočit a dostat se dolů a jen vyjít z oblasti.


Stopa
Vraťte se do bordelu za Cladiou. Pouze si s vaší sestrou promluvíte a ukončíte tuto sekvenci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama