.

Assassins Creed BrotherHood návod část 5.

29. dubna 2011 v 16:32 | WithinBlog |  Herní Návod
Sekvence 6: Baron De Valois

Strážce brány
(Plná synchronizace: Nesmíte být zraněn)
Musíte zavřít tři brány, aby francouzští vojáci neovládli Bartolomeovu kasárnu. Porazte nepřátele u brány, aby vás nemohly zasáhnout, pak zavřete mechanismem bránu. Toto udělejte se všemi třemi branami.
Když zavřete všechny tři brány, uvidíte, že Francouzi zajali Pantasileu, Bartolomeovu ženu. Naskočte na koně a sledujte Bartolomea k francouzskému táboru.

Francouzský polibek
(Plná synchronizace: Nesmíte být odhalen)
Máte získat dvacet uniforem francouzských vojáků. Na mapě se vám zobrazí pár táborů s těmito vojáky. Velmi prosté. Najměte si skupinu žoldnéřů a pošlete je útočit na vojáky a opakujte to, dokud jich nezabijete 20. Můžete využít i svých vrahů. Tím splníte úkol, že se do boje nezaplete, splníte i bonus.

Trojský kůň
(Plná synchronizace: Neztraťte ani bod ze života)
V převlečení za francouzských vojáků jděte s Bartolomeem a jeho muži k táboru Francouzů. Když vyrazíte, narazíte na jednu hlídku, která vás napadne, tak se jí rychle zbavte. Pak pokračujte s vašimi vpřed. Projdete přes tři kontrolní stanoviště. Na každém vašich mužů zastaví a vy máte 30 sekund na to, abyste zabili tři stráže. Musíte být nenápadný, jinak je mise přerušena. Využívejte kuš, vrhací nože a skrytou čepel, abyste je zabily co nejtišeji. U prvního a třetího stanoviště je jeden ze strážce i na střeše, toho tedy rychle zastřelte.
Pak postupujte až do pevnosti. V pevnosti, kde se setkáte s velitelem. Po scénce se vaši dají do boje. Vy musíte rychle zabít tří vojáků Papežské stráže. Pokud plníte bonus, tak použijte dýmovnice a zabijte je rychle, protože u nich ztratíte dost životů. Poté, co je zabijete je miso u konce.

Au Revoir
(Plná synchronizace: Dokončete misi za méně než 5 minut)
Třeba zachránit Bartolomeovu ženu. Hra vám sice radí utíkat po střechách, ale klidně běžte po ulici, držte se hradby a vlevo za rohem se dostanete k bráně v hradbě. Tam zabijte rychle čtyř strážců a použijte mechanismus u brány na jejím otevření. Za branou se dejte doleva. Zabijte kuší vojáka u vás, dalšího vzadu při hradbě a případně i jednoho u hradu. Jděte dozadu k hradbě, kde byl voják, a vylezte na stříšku, u které hlídal. Z ní po dvou trámech přeskočte na terasu hradu, z níž dohlédnete na dvůr, kde Octavian de Valois míří na Pantasileu. Zastřelte ho kuší a je to.
Sekvence 7: Klíč od Hradu

Záplatování díry
(Plná synchronizace: Neztraťte více, než 5 bodů zdraví)
Někdo dal informace o vašich aktivitách Borgiovcům a La Volpe stále podezřívá Machiavelliho. No než se k tomu dostanete, je nejprve třeba zachránit zlodějů. Vyjděte ven ze zlodějské hospody a tam porazte nepřátelské vojáky. Pak naskočte na koně a jeďte za La Volpem. Sledujte ho až na místo, kde napadnou dalšího zloděje. Pomozte zloději a Volpemu zabít útočníky. Když ho zachráníte, zase jeďte za La Volpem k druhému zloději, jehož také zachraňte zabitím vojáků. Toto udělejte ještě jednou, zajděte se třetím zlodějem a také ho zachraňte před vojáky. Získali jste informace, které jste potřebovali.

Povolání všech náhradníků
(Plná synchronizace: Pro zabití cílů využijte svých vrahů)
Micheletto se chystá zabít Lukréciinho milence, čemu chcete zabránit. Ten má hrát v divadle, tak chce převléct své muže do převleků, aby to bylo nenápadné. Po scénce sledujte na koni svůj cíl. Sledujte ho až k ruinám, které jsou hlídané a zakázanou oblastí. Když vejde, sesedněte a jděte do ruin bokem, abyste se vyhnuli strážím. Ruiny můžete proběhnout střední částí, jen si dávejte pozor na stráže. Pokud vás tedy spatří, můžete s nimi bojovat, i je zabít, jen se tím zbytečně zdržujete, ať vám neuteče cíl. Na konci ruin si pokecá s jedním vojákem. Přibližte se, abyste v scénce viděli, jak mu předá kostým. Když Micheletto odejde, povolejte svých vrahy, aby zabili vojáka.
Když je po něm, vyběhněte z ruin za Micheletti, nasedněte na koně a sledujte jej dál. Sledujte jej do obývaného komplexu, který je také zakázanou oblastí. Sesedněte a sledujte jej. Můžete vylézt na stěnu a postupovat vrchem, ale pro každý případ si můžete u vchodu najmout kurtizány a poslat je na skupinu stráží před vchodem. Pak vylezte na střechu napravo, kde zabijte lučištníky. Proskákejte na vrch vysoké brány, kde zabijte druhého lučištníky. Odtud skočte na vrch kruhové stavby, v níž se setká Micheletto se dvěma svými muži a dá jim kostýmy. Ani nemusíte dolů, jen si je odsud zaměřte a zavolejte na ně své vrahy. Pak skočte na střechu budovy, vedle níž půjde Micheletto (zabijte na ní strážce, pokud vás ohrožuje) a sledujte ho ke koním.
Když nasedne, nasedněte také a zase jej sledujte k další zakázané oblasti. Tady je to snadné, stačí si obejít budovu zprava a tam uprostřed vylézt nahoru rovnou na plošinu, kde se setká s třemi svými muži. Jedině hlídka procházející se tam po cestě vás může spatřit, ale na ně klidně povolejte své vrahy. Vylezte nahoru a po scénce zavolejte vrahy, aby zabili tři muže. Vyskočte zase ven tudy, kudy jste vlezli a vyběhněte na cestu před budovou, abyste měli Micheletti zase na dohled. Už ho jen sledujte pár metrů, než vejde do kolosea.

Východ z pódia napravo
(Plná synchronizace: Nezabil nikoho jiného než střelců)
Začíná hra, kde vystupuje Pietro a musíte se k němu dostat dřív, než vrah. Nalevo máte na vnější stěně kolosea kontrolní bod. Vylezte po vnější stěně nahoru na vrchní část kolosea. Je to snadné, vylezte po sloupech, mezipatra překonejte po dřevěných konstrukcích, které vám pomohou výše zas na sloupy a po římsách až nahoru. Dávejte pozor, aby vás neviděli stráže, ale až na pár bodů na vás nemají výhled. Nemusíte vlézt na žádné podlaží, snadno se dostanete až úplně nahoru.
Tam si vejděte ke kontrolnímu bodu a po scénce máte 5 minut na záchranu Pietra. Nejdřív musíte zabít čtyř střelce. Napravo seskočte o úroveň níže po pár trámech a tyčích až ke kupce sena. Za ní vylezte rychle na desky a z nich na sloup pod vámi. Při rychlosti si vás okolní stráže nevšimnou. Zde proběhněte po sloupech, pár trámech a tyčích (jak vám hra ukazovala v scénce, kdy jste vylezli nahoru) a dostanete se k prvnímu střelci, zabijte ho kuší. Přeručkuj na sloupy za senem, abyste byli stále nahoře a proskákejte po sloupech k dalším střelcem a zastřelte je.
U posledního vojáka, kterého jste zabili, pak slezte až úplně dolů na zem. Zachyťte se okraje a spouštějte se a zachyťte se alespoň jednou na nějakém úchytu, abyste si neublížili. Dolů jen přejděte ke svým mužům, kteří jsou převlečeni do kostýmů.
Jakmile se převlíknete, jděte po obvodu. Na jeviště vlezte až druhou odbočkou do prava. Jakmile budete na scéně, použijte orlí zrak (E), abyste našli vhodné místo, kde budete nenápadný. Je to kus slámy na zemi před vojáky, tak se na něj postavte. Po chvíli se budou herci přesouvat, tak si opět s orlím zrakem najděte bezpečné místo, opět je to kus slámy nalevo. (Tedy ani nepotřebujete orlí zrak, v podstatě vidíte, jak se tři skupiny herců střídají, tak jen zaujmete jejich pozice.). Po chvíli to zopakujte a jděte na kus slámy před vámi, blízko k hlavním hercem. Když dostanete pokyn od hry, tak si orlím pohledem prohlédněte herců a zjistíte, který z nich je Micheletto. Přijďte k němu a zabijte ho.

Intervence
(Plná synchronizace: Nesmíte plavat)
Pietro Rossi byl otráven vínem od Micheletti, takže i když jste zabránili jeho vraždě na jevišti, tak umírá. Je třeba ho zachránit. Nesete ho na rukou, tak utíkejte vedle ostatních diváků ven z Kolosea. Než zemře na otravu, třeba ho odnést k doktorovi. Doktor je přes silnici před koloseem, takže to máte kousek, jen si venku dávejte pozor na stráže. Můžete se jim pokusit vyhnout, aby si vás nevšimli, nebo na ně pošlete své vrahy. Odneste ho k doktorovi, který ho zachrání a on vám dá za záchranu života klíč od hradu.
Vtom uvidíte na cestě muže, který byl ve vaší vile, když ji napadli a zničili vojska Borgiovců. Poznáte ho a zavoláte na něj, ale ten se dá na útěk. Pronásledujte ho. Do cesty se vám občas vrhnou stráže. Abyste se nezdržovali a aby vám neutekl, tak vždy jen vylezte na travnatou plošinu u cesty a oběhnete vojáky. Utíkejte a dožeňte jej. Zjistíte, že on je zrádce a nikoli Machiavelli.
Musíte zabránit La Volpe, aby zabil Machiavelliho, jehož podezíral ze zrady. Máte na to minutu dvacet sekund. Utíkejte k označenému místu. Nejpřímější cesta vás dovede k vodě. Abyste se vyhnuli plavání kvůli bonusu, tak vylezte na budovu a proběhněte po laně přes vodu. Tam už jen skočte dolů a v scénce zabráníte La Volpe v jeho úmyslu.

Vzestup
Zajděte do svého úkrytu a sledujte scénku. Vaše sestra Claudia z Růže v rozpuku, bude přijata do řad Asasínů a vy budete jmenován novým vůdcem řádu. Cesare se vrací do Říma, takže můžete vyrazit za ním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Komentáře

1 Kuba :)) Kuba :)) | 7. listopadu 2011 v 20:01 | Reagovat

Dobrý Den. Jsem v té misi jako "Francouzský voják" a mám problém zabití všech tří vojáků do 30 sekund :/ Prosim u ktereho znich mám začít? :) Děkuji :´)

2 Kuba :)) Kuba :)) | 8. listopadu 2011 v 16:15 | Reagovat

Tak tuhle misi jsem zvládl,ale dělá mi problém ta mise jak lezu po tom koloseu..přesněji "Východ z pódia napravo"
...Poradíte mi někdo prosím jak mám zabít ty střelce,aníž bych zemřel první? :P..Děkuju....PS:Nemám zaždné vrhací zbraně..:/ diki

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama