.

Assassins Creed BrotherHood návod část 2.

28. dubna 2011 v 13:47 | WithinBlog |  Herní Návod
Sekvence 3: Bojovník, Milovník a Zloděj

Na mizině
(Plná synchronizace: Zabijte pouze kapitána Borgii)
Vydejte se získat za spojence žoldnéřů. Vstupte do budovy, kde žije Bartolomeo d'Alviano. Představí vám i svoji manželku Pantasileu Baglioni. Říká sice, že boj proti francouzům jde dobře, ale když vyběhne řešit venku roztržku, jeho žena vám řekne, že je to těžké, bojovat i proti Francouzům, i proti Borgiovým lidem. Pomůžete mu tak, že zabijete kapitána Borgii, který posílá neustále útoky na kasárnu. Když vyjdete ven, Bartolemeovi muži bojují s Borgiovými a kapitán Battista Borgia se dává na útěk. Vyrazte za ním sprintem a skočte po něm se skrytou čepelí. Dostanete ho tak rychle a snadno.
Ještě třeba zničit jeho věž, která zajišťuje Borgii vliv v oblasti kasáren. Věž je blízko vás, na ostrůvku. Cesta vede přes několik vojáků. To není problém, jen pokud chcete splnit i bonusovou úlohu v tom případě nesmíte totiž zabít nikoho jiného. Jednoduché, skočte do vody a ze zadní strany pevnosti se dá vylézt na ostrůvek, na hradbu. Nyní už přímo nahoru na věž, kterou podpalte a zničte.
Po zničení věže se vraťte za Bartolomeem. Nechá vám na starosti renovaci kasáren. Jděte za architektem, který zde čeká, a řekněte mu, ať kasárna zrenovuje.

Po této úloze získáte přístup k vedlejším misím vražd přes poštovné holubům, jak vám řekne Pantasilea. V kasárnách máte také k dispozici souboje a ve vstupní místnosti je seznam výzev pro vyšší pozici u žoldáků.

Vyjednávání s vysokými sázkami
(Plná synchronizace: Nesmíte plavat ve vodě)
Vydejte se získat za spojence kurtizánami. Vstupte do bordelu "Růže v rozkvětu". Doběhne jedna kurtizána s tím, že je unesli, ji pustili, ale za madam chtějí výkupné. Musíte se o to postarat. Potřebujete na výkupné 2500 florin. Pokud je ještě nemáte, tak začněte krást. Je to zdlouhavější, ale jednoduché, jen choďte (a přidržujete mezerník) a okrádáte kolemjdoucích. Nebo najděte poklady.
Když máte peníze, vyrazte na místo předání výkupného. V scénce jim sice předáte peníze, ale Solari (vedoucí bordelu) i tak zabijí a napadnou i vás. Pozabíjejte je.
Pak se vraťte zpět do bordelu. Na zadní terase si promluvte s kurtizánami. Objeví se zde i vaše matka a Claudia. Když řeknete ženám, že madam je mrtvá, bojí se, že budou muset bordel zavřít, ale vaše sestra Claudia s matkou ho převezmou, navzdory vašim protestům. Poté budete muset bordel zrenovovat, takže běžte před hlavní vchod. Architekt je přímo tam.


Dvojitý agent
(Plná synchronizace: Nesmíte být odhalen)
Už jen najmout zlodějů. Zajděte k cechu zlodějů. Tam se s vámi setká La Volpe. Nechce s vámi pracovat, protože je přesvědčen, že Machiavelli je zrádce. Abyste vyvrátily jeho pochyby, jděte jej sledovat na setkání.
Zajděte na místo setkání, kde čeká La Volpe. Uvidíte, jak proběhne Machiavelliho setkání. Pak doběhne pár zlodějů a zaútočí na Borgiových muže, kteří zde zůstali. Nevyšlo to dobře, objevili se lučištníci a pálí na Claudia (jeden ze zlodějů). Máte ho zachránit, tak pozabíjejte střelce. Můžete použít pistoli a vrhací nože, ale nezabijí to tak rychle, takže klidně můžete použít i zbraně nablízku.
Po boji musíte odvést Claudia za Volpem. Claudio je zraněný, tak nemůže utíkat a bojí se, takže musíte projít nenápadně městem. Pokud chcete splnit bonusový úkol, tak nesmíte být vůbec odhalen, proto postupujte opatrně, využívejte davy lidí pro splynutí. Splyňte s davem, který je nejblíže u stráži a počkejte si, až přijde skupinka lidí, kteří se zase obrátí a vrátí se zpět od kud přišli. Do této skupinky vklouzněte. Pak Claudia dostaňte k Volpimu, který je nedaleko.
Když ho odvedete, musíte se ještě zbavit hledanosti. Toto již znáte z předchozích dílů. Můžete buď strhávat plakáty s vaší podobiznou, nebo podplatit Herold, nebo zabíjet svědky. Každá z těchto možností má vlastní ikonku na mapě, takže se rozhodněte, co uděláte a proveďte to. Ani teď se nenechte odhalit stráží.
Pak se vraťte za Volpem do jeho sídla. Poděkuje vám za pomoc a přislíbí vám pomoc zlodějů. Nakonec ještě zajděte za architektem a nechte zrenovovat sídlo zlodějů.

Kolektivní špionáž
Nakonec jděte k poslední značce mise, která je na vašem úkrytu. Vejděte dovnitř a setkáte se s Machiavelli, který vám oznámí, že má kontakt na jména některých templářských agentů, kterých můžete zabít. Takže záhada jeho setkání je vyřešena. La Volpe, Claudia a Bartolomeo vám sdělí, co zjistili o Kateřině Sforza, jablku a poloze Borgiovců. Po scénce si už jen promluvte s architektem ve vaší skrýši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama