.

Květen 2011

Assassins Creed Revelations novinky + obrázky

28. května 2011 v 17:07 | WithinBlog |  Informace

Assassins Creed Revelations


V novém Assassins Creed Revelations by měl být například:

Vylepšené smrtící umění - Ezio Auditore, coby starší a moudřejší si osvojí nejmodernější a nejefektivnější způsoby zabíjení. Ozbrojen novým arzenálem a schopnostmi, včetně tvorby vlastních bomb, nebo hákových nožů a zvýšeného Eagle Sense, můžete zabíjet jako nejzkušenější zabijáci.
Návrat legendy - Altair, hrdina prvního dílu, se v Assassin´s Creed Revelations vrátí, jako plně hratelný charakter.
Kouzlo Konstantinopole - Prozkoumejte malebné krásy Osmanské říše, od Masyafy, horské pevnosti Asasínů během třetí křížové výpravy, po živoucí a exotickou Konstantinopol, klenotu 16.století. Budete se procházet přeplněnými ulicemi i rozlehlými alejemi. Rozmanité kultury ze všech koutů světa, pak přivedou Konstantinopol k životu.
Nové charaktery v Assassin´s Creed - Setkáte se s nezapomenutelnými historickými osobnostmi, včetně mistra Asasínu Yusufa Tazima, Prince Suleimana, předurčeným stát se jedním z největších panovníků v historii a Sofii Sortou, prostou ženou která bude soupeřit o Eziovo srdce.
Otestujte své schopnosti zabijáka proti svým přátelům - Uznávaný online multiplayer se vrací, rafinovanější


Obrázky:


??? Dragon Age III ???

21. května 2011 v 18:05 | WithinBlog

Dragon Age III


Ještě to není oficiální, ale jde prakticky o ověřený fakt - studio BioWare již započalo pozvolné práce na Dragon Age III (v současné době např. probíhá i nábor dalších členů do týmu). My jen můžeme doufat, že tentokrát vývoj neuspěchají a nejdříve za 2 roky nám přinesou konečně důstojného pokračovatele Origins.

Dragon Age 2 návod

21. května 2011 v 16:16 | WithinBlog |  Video návod

Dragon Age 2 návod

Návod, který jsem vám sliboval je konečně tady, sice jsou to videa, ale doufám, že vám pomůže. :D :D


Assassins Creed - Revelations oficiálně

8. května 2011 v 14:51 | WithinBlog |  Informace

Na stránkách Ubisoftu naznačovali další díl série Assassin's Creed, od té doby se o tom psalo a spekulovalo dennodenně a v tuto chvíli už hru oznámili oficiálně.
Hra se bude jmenovat Assassin's Creed: Revelations. Měla by vyjít již tento listopad na platformy PS3, X360 i na PC. Ubisoft naznačil že půjde o poslední díl série kde hlavní roli představuje Ezio.
Tato postava z ACII/Brotherhood půjde v novém dílu Revelations po stopách svého prapradědečka Altaira do Konstantinopole - srdce Osmanské říše (Dnešní Istanbul v Turecku). Templáři tam ohrožují stabilitu regionu, takže je potřeba vaší pomoci na zlikvidování této armády.
Ubisoft také slibuje další nějaké úpravy v hratelnosti. Jednou z novinek by měla být schopnost manipulovat s Desmonodovými vzpomínkami, aby mohl "dešifrovat záhady své minulosti a zjistit tak i něco z budoucnosti".
Ve hře také nebude chybět multiplayer "přepracovaný a rozšířený", ve kterém budou nové módy, mapy a postavy.
"Assassin's Creed: Revelations bude obsahovat několik novinek a pár velkých překvapení," řekl kreativní ředitel projektu, Alexandre Amancio. "Nemůžeme se dočkat, až hru předvedeme na E3." Co tím myslel? Možná to, co naznačil časopis Game Informer: "Ve hře bude zbrusu nová zbraň a také nástroj, který mění způsob, jak bojujete a jak se pohybujete po herním světě".
Revelations samozřejmě vzniká jako obvykle v UbiSoft Montreal a pomáhají mu další pobočky firmy ve francouzském Annecy, Kanadském Quebecu, Singapuru, Bukurešti a také studio Massive Entertainment. Dosavadní tři díly série Assassins Creed se prodalo 28 miliónů kusů, což z nich dělá jednu z nejúspěšnějších sérií současné generace konzolí, která teď vychází pravidelně rok co rok a jde o největší dojnou krávu výrobce. Z dnešního ohlášení se dá odhadovat, že příště (v roce 2012) už bychom mohli dostat plnohodnotný AC3.