.

Červenec 2011

Rozhovor pro Metro Live

31. července 2011 v 10:34 | WithinBlog |  Rozhovory

Tarja Turunen pro Metro Live


Zkušená zpěvačka Tarja Turunen, 33 let, která vystoupila na Savonlinne Opera festivalu, si ve Finsku užila dva letní týdny. V pondělí příští týden se ale už navrací do normálního života. Cestou do Švédska začne psát nové písně a pak bude pokračovat dále do svého rodného města v Argentině.

Léto s sebou přineslo nové výzvy, protože jsem např. mohla vystupovat se Scorpions na Saimaa Open Air festival a to rovnou před milionem diváků a také mě čeká festival v Brazílii, říká a pokračuje:

Můj bratr vyhrál pěveckou soutěž a my se snažíme prodat můj dům. Bohužel stále ještě není prodaný.

Turunen se vrátí do Finska nejdříve o Vánocích, kdy už je téměř tradicí, že mívá v tomhle období své Vánoční turné. Se svým manželem má dům v Argentině. Mimo jiné je v něm i sauna. Díky turné a díky práci na novém albu se ale domů dostanou jen velmi málo. Jak se bráníte stesku po domově?

Mám manžela, který se mnou tráví veškerý svůj čas, takže vlastně nejsem nikdy sama. Díky jeho blízkosti a podpoře se necítím osamělá. A přes internet komunikuji se svojí rodinou.

Její manžel Marcelo Cabuli, který je zároveň i jejím managerem je s ní již deset let a společně s Tarjou si velmi přejí dítě. Tarja však prohlašuje, že zatím těhotná není. Až na to však jednou dojde, věří, že její manžel bude zároveň i dobrým otcem.

Uvažovat o něm budou pravděbodobně v době, kdy nebude mít Tarja tolik koncertů. Pak by svoje děti vychovávala ve stejném duchu, jako byla ona sama doma. Prozatím je pro ni však tohle téma uzavřené.

Nový krátký film - Assassins Creed Embers

29. července 2011 v 16:56 | WithinBlog |  Informace

Nový krátký film - Assassins Creed Embers


Vydavatelská a vývojářská firma Ubisoft oznámila práci na Assassin´s Creed Embers. Nejde o herní pokračování či rozšíření ságy, ale o krátký animovaný film. Ten doplní poslední kapitolu života zabijáka Ezia a vyjde 15. listopadu.


Assassin´s Creed: Embers bude součástí sběratelské edice Assassins Creed: Revelations. Ti, kdo si ji nekoupí nemusí zoufat, mohou si film stáhnout z PlayStation Store a Xbox Live. Assassin´s Creed: Revelations vychází na PC, PS3 a Xboxu 360 také 15. listopadu.

Assassins Creed: Revelations - Lokace

23. července 2011 v 20:08 | WithinBlog

Assassins Creed: Revelations - Lokace


Našel jsem pro vás, pár screenů, na kterých jsou vyobrazeny města a místa, do kterých byste v Assassins Creed Revelations mohly podívat.

Masyaf

Ezio před Masyafem

Cappadocia

Konstantinopole

Jedno z tržišť v KonstantinopoliAssassins Creed: Lost Legacy se nakonec nedočkáme

23. července 2011 v 19:46 | WithinBlog

Assassins Creed: Lost Legacy se nakonec nedočkáme


Pokud jste toužebně vyhlíželi 3DS verzi Assassin's Creed, jež byla oznámena už loni na E3, mám pro vás nejspíš špatnou zprávu.
Ubisoft totiž potvrdil, že příběhová linka hry byla vytrhnuta a zakomponována do právě vznikajícího "plnohodnotného" pokračování - Revelations.
"Nejspíš jste už slyšeli o 3DS hře Lost Legacy," začal vysvětlovat scénárista Revelations, Darby McDevitt. "Sice byla oznámena, ale nakonec se tak nějak přetavila do Revelations"
Pro pořádek ještě doplňme, že 3DS titul měl sledovat pátrání Ezia po Masyafu, zámku asasínů. A na závěr něco optimistického, návštěva Assassin's Creed na nejnovějším nintendím handheldu je stále v plánu. Jen se musí vymyslet nová zápletka.

DLC Legacy

12. července 2011 v 21:04 | WithinBlog |  Dodatky

Nové DLC Dragon Age 2 Legacy

Blíží se nám první pořádné DLC pro Dragon Age 2 a zdá se, že bude až nezvykle rozsáhlé. Vývojáři se prý tímto DLC pokouší napravit chyby, které udělali v rámci základního druhého dílu a tak se mají prý fanoušci především dílu prvního údajně na co těšit. DLC bude nést návez Legacy - dědictví.

Do tohoto DLC půjde vstoupit přímo během hraní DA2 a nebude na něj přímo navazovat. Celý příběh se má dále prý točit především kolem Hawkovy rodiny a nejobávanějších protivníků Šedých Strážců (prozatím nevíme o koho přesně jde).