.

Rozhovor pro Metro Live

31. července 2011 v 10:34 | WithinBlog |  Rozhovory

Tarja Turunen pro Metro Live


Zkušená zpěvačka Tarja Turunen, 33 let, která vystoupila na Savonlinne Opera festivalu, si ve Finsku užila dva letní týdny. V pondělí příští týden se ale už navrací do normálního života. Cestou do Švédska začne psát nové písně a pak bude pokračovat dále do svého rodného města v Argentině.

Léto s sebou přineslo nové výzvy, protože jsem např. mohla vystupovat se Scorpions na Saimaa Open Air festival a to rovnou před milionem diváků a také mě čeká festival v Brazílii, říká a pokračuje:

Můj bratr vyhrál pěveckou soutěž a my se snažíme prodat můj dům. Bohužel stále ještě není prodaný.

Turunen se vrátí do Finska nejdříve o Vánocích, kdy už je téměř tradicí, že mívá v tomhle období své Vánoční turné. Se svým manželem má dům v Argentině. Mimo jiné je v něm i sauna. Díky turné a díky práci na novém albu se ale domů dostanou jen velmi málo. Jak se bráníte stesku po domově?

Mám manžela, který se mnou tráví veškerý svůj čas, takže vlastně nejsem nikdy sama. Díky jeho blízkosti a podpoře se necítím osamělá. A přes internet komunikuji se svojí rodinou.

Její manžel Marcelo Cabuli, který je zároveň i jejím managerem je s ní již deset let a společně s Tarjou si velmi přejí dítě. Tarja však prohlašuje, že zatím těhotná není. Až na to však jednou dojde, věří, že její manžel bude zároveň i dobrým otcem.

Uvažovat o něm budou pravděbodobně v době, kdy nebude mít Tarja tolik koncertů. Pak by svoje děti vychovávala ve stejném duchu, jako byla ona sama doma. Prozatím je pro ni však tohle téma uzavřené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Tarja Turunen ???

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama