.

Assassins Creed Revelations !ODLOŽEN!

2. října 2011 v 13:20 | WithinBlog |  Informace

Assassins Creed Revelations ODLOŽEN!


V předchozích zprávách a oficiálních prohlášeních, ve kterých byli všichni hráči ujišťováni, že napjatě očekávaná PC verze Assassin's Creed: Revelations vyjde soubežně s těmi konzolovými, tedy 15.11.2011, jsme se opět dočkali jejího odkladu. Nejedná se ale zdaleka o nic tragického, jak by si mohli někteří myslet, obzvláště po předchozích zkušenostech se zpožděným vydáním PC verzí AC série.

PC hráči naštěstí nebudou muset čekat dalších několik měsíců do jara následujícího roku, jako tomu bylo u předchozích třech dílů, protože PC verze se odsouvá pouze o několik týdnů, a to na prosinec (december) letošního roku. Konkrétně se hovoří o datu 2.12.2011. Proti konzolovým verzím hry tak nabere verze pro PC necelé třítýdenní zpoždění. V porovnání s předchozími odklady to není zdaleka tak hrozné.

Žádného oficiálního stanoviska světového zastoupení Ubisoftu jsme se však (alespoň prozatím) nedočkali, a tak důvody odkladu zůstavají neznámé. Konzolových verzí se odložení netýká a vyjdou 15.11.2011, jak bylo původně plánováno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama