.

#1 TAIKATALVI

8. listopadu 2011 v 20:34 | WithinBlog |  Imaginaerum - píseň po písni

#1 TAIKATALVI


"První píseň na seznamu nabídky nás vítá do světa Imaginaerum svým pocitem dětského uchvácení v tom nejlepším slova smyslu. Je to velice vzbuzující a tajemná ukolébavka s poněkud témným dozněním. Hluboký hřmot doprovázený basou a orchestrem nese jemnou melodii, která je po krátké chvíli doprovázena Marcovým zpěvem ve finštině. Název písně je převzat z názvu jedné z moominskovských knížek od autorky Tove Janssonové a toto uvedení do alba je hudebním překladem s lehce temným nádechem, který Janssonovy dětské knihy charakterizuje."
- Kristian, oficiální fórum Nightwish


"Album začíná takovou tou natahovací hračkou, která hraje ukolébavku. Marco ji zpívá ve finštině, což je výborné. Je to jako vstup do říše snů s flétnama, sborem a symfonickým orchestrem. Dokonalé intro."
- Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs


"Jakés takés otevření nového alba zvonivými údery a jemnými mužskými vokály, pod kterými se line instrumentální část písně a postupně se přidává víc a víc elemntů, ze kterých se stává návalové sborové vyvrcholení přecházející do "Storytime".
- ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum


Krátká úvodní skladba tvořená jemným piánem a bicími obsahující mužské vokály ve finštině. Čím více se skladba vyvíjí, tím více prvků se do ní přidává, až dojde do úplného vyvrcholení. To však nekončí, protože to přímo navazuje na další skladbu".
- Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena


"Tento svět je pouhým plátnem pro naši obrazotvornost."
- Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama