.

#13 IMAGINAERUM

19. listopadu 2011 v 21:26 | WithinBlog |  Imaginaerum - píseň po písni
#13 IMAGINAERUM
A znovu, všechno zopakované, v orchestrální verzi. Spojení kousků vzatých z každé písně, ale nikdy žádnou neopakuje celou. Zajímavý závěr, téměř netvaré pohromadě držící ukončení alba, které každému v hlavě zanechává bouři myšlenek.
- Mape Ollila, Imperium.net

Outro, symfonické, wow... Bylo to vtipné, protože když doznělo... V místnosti bylo úplné ticho... Nikdo snad ani nedýchal... Dokud Marco nepřerušil hrobové ticho, když řekl "Tak, a to je celý."
- Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs

Orchestrální shrnutí celého alba. Silné dechové, žesťové, smyčcové a bicí nástroje znovu opakují některé top melodie celého alba, nádherný poslední úklon.
- ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum

Píseň, která by měla být použita při záverečných titulcích ve filmu. Orchestrální příval jako úvod, následovaný křehkými tóny harfy. Můžeme slyšet jisté části z jiných skladeb, například část pro kytarové sólo. Všechno se vším, vzrušující a úchvatný mix orchestru, sboru, Troyových dud a mocné skupiny tímto dává třešničku na dort.
- Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena

Děkujeme vám, že jste se u nás svezli a budeme se brzy těšit na shledanou. Scéna je nasvícená a Velkolepá Show začíná...
- Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama