.

#2 STORYTIME

8. listopadu 2011 v 20:40 | WithinBlog |  Imaginaerum - píseň po písni
#2 STORYTIME

"První single rozjíždí pořádnou jízdu se všemi prvky, které můžete očekávat od rychlejšího velkolepého otvíráku alba, který ve svém refrénu obsahuje extrémně chytlavé vokály Anette Olzon. Píseň s atmosférou "Dark Chest of Wonders" kombinovanou s chytlavými rysy písní jako "Amaranth" nebo "The Escapist". Orchestrem dominantní prostřední úsek vede k závěru složeného z vyšší a ještě více grandiózní verze refrénu. Po textové stránce si píseň bere za předlohu "The Snowman", jehož ústřední píseň již Nightwish předělali na albu Oceanborn v roce 1998. Nechte sněhuláka chytit vaši ruku při společném vydání se za dobrodružstvím."
- Kristian, oficiální fórum Nightwish

"První single z alba Imaginaerum. Hezká píseň s rychlejším tempem, která mi připomínala jednu ze starších písní od Nightwish, jenom jsem nemohl přijít na to jakou. Píseň obsahuje velice výrazné kytarové riffy. Uprostřed písně se nachází velmi důrazná orchestrální část. Možná, že samotná píseň byla před svým koncem moc natažená, ale je naprosto pochopitelné, proč byla píseň Storytime vybrána jako první single."
- Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs

"Píseň se okamžitě bouřlivě rozjíždí do mnohem rychlejších, intenzivnějších a temnějších sfér. Tato píseň, dokonce ještě předtím, než začne Anette Olzon zpívat, je mistrovská, ve stylu Nightwish, epická a bohatě vrstvená sytými tóny basy a komplexními smyčci. Před masivním závěrečným refrénem píseň na chvíli upadá do bezeslovného sboru doplněného piánem, následovaným bicími a kytarami. Celkově je to jedna z nejimpozantnějších, nejluxusnějších a nejvíce atmosférických písní, jakou Nightwish kdy stvořili."
- ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum

"První single alba má rozhodně co nabídnout. Má přímou návaznost na píseň Taikatalvi a obsahuje rychlé kytarové a hutné basové riffy, které jsou úžasně skvěle doplněné silnými žesťovými nástroji a energetickými smyčci orchestru. Anette započne svými andělskými, ale i tak velice mocnými vokály, zvýrazněné Marcovým hlasem. Následuje klidnější sekce s nenásilným sborem a piánem a poté jsme opět vrženi do bouře Jukkových bicích, které stavějí na nyní dominantním a nabitém sboru se silnou kytarou a basou."
- Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena

"Jaké by to asi bylo, jít si uprostřed noci zalétat se sněhulákem nad nejúžasnější krajinu, stvořenou pro klasický animovaný vánočně ladění film? Význam naší pravé existence je tvořen příběhy, legendami a představivostí. Ty jsou ukryté v úplném jádru naší lidskosti."
- Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish


Nightwish asi před týdnem vydal úrevek z této písně tak zde jí máte:


A před chvíli jsem našel plné znění písně. Zkuste si jí poslechnou, zda recenzenti měli pravda:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | 10. listopadu 2011 v 9:51 | Reagovat

Fuj to!!! :D Můra jedna stará a oškilvá :D Ani neumí zpívat :D S Tarjou byli o 150% lepší :D:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama