.

#3 GHOST RIVER

12. listopadu 2011 v 19:43 | WithinBlog |  Imaginaerum - píseň po písni
#3 GHOST RIVER

Vokály Marca Hietaly doslova ukradnou vaši pozornost a vévodí této písni. Silný kytarový a orchestrální úvod je v zápětí následován hrozivými a do jisté míry agresivními zpěvy Marca, přesto se však po většinu písně Anette s Marcem nádherně doplňují. V této písní je také poprvé použit dětský sbor, jež je její dominantou, zejména potom v závěrečném refrénu. Píseň je věnovaná všem různým pocitům ze života: láska, smutek, zlo, přátelství a spousta dalších.
- Kristian, oficiální fórum Nightwish

Opět píseň se středním tempem. Marcův zpěv na začátku písně byl něco jako dotek bláznovství a zuřivosti. Poté píseň pokračuje ve stylu dialogu mezi Marcem a Anette. Uprostřed písně je velice výrazná symfonická část s dětským sborem. Zní to fantasticky!
- Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs

Další masivní song, který si svou pronikavost ponechává skrz svůj význam. Nádherně snové melodie v orchestru a nestálá pravidelná střídání ve zpěvu, složeném z dokonalé souhry Marca Hietaly a Anette, následované odmlkou určenou pro orchestr. Od tohoto okamžiku začíná být jasné, že předvídatelnost stavby písní na alba "Dark Passion Play" zůstala na novém albu zapomenuta, někde v dáli, a byla nahrazena mnohem zajímavějším, evokujícím rozvržením.
- ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum

Enormní úvod do písně díky Emppuovým kytarám nám říká, že tato skladba bude tak mocná a tak energická, jak to jen jde. Tato píseň je jedním z těch lepších příkladů Anettiny a Marcovy schopnosti se navzájem doplňovat, kdy jejich hlasy okolo sebe tancují a ukazují silné a nepotlačované emoce. Také se v písni setkáváme s velice silným a zvučným orchestrem, který doplňuje Emppuovy kytarové riffy tolik typické pro Nightwish.
- Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena

ŽIVOT je to nekrásnější právo; řeka plná zázraků a hrůz. Láska, smutek, krása, zlo a pokušení. Všechny z těchto potřebujeme abychom přežili a užili si každý tu svou cestu.
Dobro, Zlo, Bolest, Rozkoš - vzájemní členové.
- Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama