.

Březen 2012

Oficiální datum vydání Diablo 3 !!

15. března 2012 v 17:55 | WithinBlog

Oficiální datum vydání Diablo 3 !!


Takže už je to oficiální. Po dvou letech neustálého odkládání vydání Diabla 3 jsem se konečně dočkali oficiálního data. Magický den, kdy bude tento král všech RPG vydán je

15. května 2012


Hlavní aktéři v Assassins Creed 3

13. března 2012 v 19:46 | WithinBlog |  Základní infor.

Hlavní aktéři v Assassins Creed 3

Connor

Connor (celým jménem Ratohnhaké:ton) je hlavním hrdinou Assassin's Creed 3 (vedle Desmonda). Jeho otec pocházel z Británie a matka byla původní americká domorodkyně. Vyrůstal v kmeni Mohawků. Když byla jeho vesnice zničena kolonisty, rozhodl se pomstít a sloužit spravedlnosti, čímž se dostal až k asasínům. Jeho oblíbenou zbraní je tomahawk, a spíš než na otevřené boje se soustředí na plíživost.
George Washington

George Washington (1732 - 1799) byl jednou z nejdůležitějších osob americké revoluce a taktéž 1. prezidentem USA. Byl spojován s asasíny a - a to je nejzajímavější - vlastnil Úlomek Ráje.

Charles Lee

Charles Lee (1732 - 1782) sloužil nejprve jako voják v britské armádě během Sedmileté války, po níž britskou armádu opustil a na čas sloužil pro armádu polského krále Stanislava II. V roce 1773 se přesunul do Ameriky, a když začala americká revoluce, přidal se na stranu rebelů.


Benjamin Franklin

Benjamin Franklin (1706-1790) byl jedním ze zakladatelů USA. V době americké revoluce se stal blízkým přítelem Connora a má nahradit funkci Leonarda da Vinciho a Piriho Reise z předchozích dílů.


Assassins Creed 3 oficiální trailer

5. března 2012 v 19:33 | WithinBlog |  Základní infor.

Assassins Creed 3 oficiální trailer


Konečně je to tady!! Oficiální trailer k AC 3 je TADY!

Trailer se odehrává v místě zvaném Mohawk Valley a v roce 1777. Na začátku vidíme, jak už je to pro AC trailery typické, letícího orla. Vidíme Connorovu noční akci s tomahawkem, kterým kosí britské vojáky, a následně den, kdy mrtvoly vojáků pojídají zvířata. Šplhání a běhaní po stromech je nám také představeno. Nakonec vidíme, jak se z vysoké skály Connor dívá na dvě armády, stojící proti sobě. Na jedné straně mluví jistý muž, zřejmě George Washington. Nakonec se armády proti sobě vydají... ale co vám budu povídat. Slova nedokážou vystihnout tento úžasný trailer. Takže podívejte se na něj sami.


Assassins Creed 3 nové informace

4. března 2012 v 13:35 | WithinBlog |  Základní infor.

Assassins Creed 3 nové informace


Konečně jsme se dočkaly nových informací ohledně chystaného třetího dílu Assassins Creed 3, který by měl údajně vyjít 30. října, ale znáte to sliby chyby. Tady jsem Vám shrnul to nejdůležitější, co zatím Ubisoft vypustil do světa:

·
  • Hlavní hrdina se bude jmenovat CONNOR.

  • Příběh se bude odehrávat v letech 1753 až 1783, lokace se budou postupem času měnit, takže bychom se mohli zúčastnit požáru New Yorku nebo dokonce i známého bostonského pití čaje, ale i jiných zajímavých událostí.
  • Příběh se bude odehrávat hlavně v Bostonu a New Yorku, prostor mezi nimi bude vyplňovat lokace jménem Frontier, která bude plná skal, jezer, lesů... mělo by to být něco na způsob Království z AC 1. Celková mapa by měly být asi o 1,5 krát větší než mapa z AC: B a New York a Boston by měli být přesnou historickou kopií.
  • V příběhu můžeme potkat např. Benjamin Franklin, George Washington nebo Charles Lee aj. Jejich poslání zatím ve hře není známo, ale jediné co víme je to, že Washington vlastní Kousek Ráje.
  • V AC 3 se zaměří mnohem více času na Desmonda. Začátek hry by se měl odehrávat scénou, jak se Desmond probudí z komatu. Další prodění hry bude založena asi na jeskyni, kterou jsme mohli vidět na konci AS:R.
  • Můžeme se těšit i na nový Animus 3.0, což bude jako vždy práce Rebeccy.
  • Čekají nás změny ročních období. Takže může kdykoli buď krásně svítit slunce, pršet nebo dokonce i sněžit.
  • Ve Frontieru budeme potkávat různá zvířata, která budeme moci lovit a jejichž kožešiny budeme moci následně prodávat.
  • Čeká nás vylepšený bojový systém a čarokrásné cutscény. Budeme moci ovládat dvě zbraně najednou a kamera se bude sama zoomovat na nejlepší pohyby. Od cutscén si pak vývojáři slibují, že budou jako filmy.
  • Zatím se neví, jak a jestli vůbec bude fungovat bratrstvo.Pokud se na internetu objeví nové informace, určitě je zde najdete. Zde máte pár zveřejněných obrázků. Doufám, že se Vám budou líbit. Váš názor napište do komentářů.


Na závěr mám tady pro vás i odhalané obal!