.

Hlavní aktéři v Assassins Creed 3

13. března 2012 v 19:46 | WithinBlog |  Základní infor.

Hlavní aktéři v Assassins Creed 3

Connor

Connor (celým jménem Ratohnhaké:ton) je hlavním hrdinou Assassin's Creed 3 (vedle Desmonda). Jeho otec pocházel z Británie a matka byla původní americká domorodkyně. Vyrůstal v kmeni Mohawků. Když byla jeho vesnice zničena kolonisty, rozhodl se pomstít a sloužit spravedlnosti, čímž se dostal až k asasínům. Jeho oblíbenou zbraní je tomahawk, a spíš než na otevřené boje se soustředí na plíživost.
George Washington

George Washington (1732 - 1799) byl jednou z nejdůležitějších osob americké revoluce a taktéž 1. prezidentem USA. Byl spojován s asasíny a - a to je nejzajímavější - vlastnil Úlomek Ráje.

Charles Lee

Charles Lee (1732 - 1782) sloužil nejprve jako voják v britské armádě během Sedmileté války, po níž britskou armádu opustil a na čas sloužil pro armádu polského krále Stanislava II. V roce 1773 se přesunul do Ameriky, a když začala americká revoluce, přidal se na stranu rebelů.


Benjamin Franklin

Benjamin Franklin (1706-1790) byl jedním ze zakladatelů USA. V době americké revoluce se stal blízkým přítelem Connora a má nahradit funkci Leonarda da Vinciho a Piriho Reise z předchozích dílů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí hra Assassin´s Creed ???

Super Hra!!!
Ujde
Hrál(a) jsem i lepší
Uplný propadák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama